Piszą wnioski, a potem je oceniają. Patologia w NFOŚiGW

| Aktualizacja:

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który ocenia wnioski o dofinansowanie ekologicznych inwestycji, jest głównym udziałowcem firmy doradczej, która pomaga klientom pozyskać dotacje - ustalił dziennik.pl. Co więcej, zdarza się, że ta sama firma pisze wniosek i bierze udział w ocenie.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-11 07:05)
    PO-Patologia Obywatelska ha ha !!
  • ~kris
    (2013-09-11 07:06)
    Po prostu:

    KONIEC Tuska, jego nienormalności PRZESTĘPCZEJ, maltretowania Narodu Polskiego, który przez tyle lat był obrażany i dewastowany w KAŻDEJ dziedzinie ŻYCIA przez oprychów z PO.
  • ~Tusk niszczyciel całej Polski wygonił ponad
    (2013-09-11 07:10)
    2 MILIONY Polaków z kraju. rozkradł, zniszczył polskie górnictwo, stocznie będąc w UNI NIGDY nie bronił Polaków np. rybaków /oszczerczy film/ , przed rodzinami smoleńskimi szukającymi pomocy w śledztwie, uciekł by nie spotkać się z nimi. Gdy był w rządzie to wywożono walizkami dolary z banków. Na tych niszczycieli szkodników , ktoś by zagłosował ? . Narodzie obudź się. NA towarzysza I sekretarza też by głosowano, nie dość tej komuny tyle lat ?
  • ~ręce opadają
    (2013-09-11 07:13)
    Takie jaja to tylko w Tuskolandi.
  • ~Tak się trzepie kasę w PO,czyli
    (2013-09-11 07:14)
    kradniemy,knujemy,rozwalamy gospodarkę może nikt nas nie rozliczy.Może się uda.
  • ~wawa
    (2013-09-11 07:36)
    chaos? chaos? CHAOS VINCEnTY ROSTOWSKI to jest CHAoS !!!
  • ~007
    (2013-09-11 07:38)
    A co na to niby prezydent Bronisław Komorowski?
  • ~Demokrata
    (2013-09-11 07:54)
    Głosujcie dalej na PSL, już niedługo będą wam obiecywać gruszki na wierzbie, a wy uwierzycie!!! Polak jest głupim człowiekiem, nie uczy się na błędach, wystarczy obiecać mu za każdym razem byle g...a on zrobi wszystko!!!
  • ~rp
    (2013-09-11 08:01)
    a to skucha
  • ~17mw
    (2013-09-11 08:06)
    Przecież to norma ,na co tu się obrażać i denerwować.
  • ~sokular
    (2013-09-11 08:14)
    To jak z kawału o bacy-który wszystko sobie robi sam...Niestety tutaj to MASAKRA.Mam nadzieję,że ludzie CBA czytają dziennik i nie beda tu potrzebne zawiadomienia.Dosyć tego złodziejstwa!!!
  • ~lis
    (2013-09-11 08:23)
    Bronisław Komorowski po roku 1989 wielokrotnie bronił WSI. Jako jedyny poseł Platformy bronił tej służby przed rozwiązaniem w 2006 roku. Bronił więc służby, która po 1989 roku nie przeszła żadnej weryfikacji, była kontynuacją PRL-owskich wojskowych służb specjalnych. Te zaś były de facto ramieniem GRU, wojskowych służb radzieckich. Zależność od radzieckich służb była tak mocna, że nawet po wyborach w czerwcu 1989 roku oficerowie wojskowych służb, między innymi długoletni szef WSI Marek Dukaczewski, jeździli na szkolenia GRU do Związku Radzieckiego. O rodowodzie WSI można przeczytać w znakomitej książce dra hab. Sławomira Cenckiewicza pt. „Długie ramię Moskwy”.

    Bronisław Komorowski broniąc WSI, pośrednio broni siebie. Wszak to on wraz z WSI wyeliminował z rządu Jerzego Buzka swojego kolegę, ówczesnego wiceministra Szeremietiewa. To on zlecił WSI inwigilację Szeremietiewa. „Zleciłem WSI objęcie działaniami Zbigniewa F. (asystenta wiceministra) i Romualda Sz.” - przyznawał w wywiadzie dla „Życia Warszawy”. Znany z zamiłowania do strzelania do zwierząt, tym razem wspólnie z WSI zapolował na swojego podwładnego. Politycznie udało się ustrzelić Romualda Szeremietiewa, który musiał zrezygnować z funkcji wiceministra. Po 9 latach procesów Romuald Szeremietiew okazał się niewinny. Został ostatecznie oczyszczony przez sądy. Bronisław Komorowski, wbrew swoim wcześniejszym zapowiedziom, nie poniósł żadnych konsekwencji. Mimo deklaracji, że decyzje o zleceniu WSI inwigilacji Romualda Szeremietiewa „podjął świadomie i gotów jest ponieść konsekwencje”.
  • ~Tadek bicz na POpaprańców
    (2013-09-11 08:26)
    Widzicie lemingi jak was Donek dyma.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-11 08:28)
    KOMOROWSKI TO PREZYDENT POLAKOW...
    a
    kaczynski to panienka Rydzyka.
    (oczywiscie bez obrazania panienek:))
  • ~schetyna tchórzliwy
    (2013-09-11 08:29)
    PO rządzi, PO radzi, PO zawsze cię zdradzi!!!
  • ~DAV
    (2013-09-11 08:45)
    A co u diabla robi ta PITERA - przyjaciolka Tuska ??? Za co bierze siano ???
  • ~observer
    (2013-09-11 08:52)
    Już wielu próbowało i mogą im naskoczyć jak zwykle w Polsce Panowie Prokuratorzy aby przetrwac najpierw ciągną miesiącami udając, że coś robią w sprawie a jak przycichnie umażają i po rybach.
  • ~rafeal
    (2013-09-11 09:09)
    W Polsce to normalne, żadnych zasad moralnych, a rząd nie daje dobrego i stanowczego przykładu dobrych zachowań i mamy to co mamy. A CBA i inne służby szukają ludzi , którzy źle myślą o Tusku lub Komorowskim.
  • ~opek
    (2013-09-11 09:11)
    przeciez to jest zupełnie niepotrzebna synekura za publiczne pieniądze,do obsadzania stanowiska partgyjnymi miernotami. robi to,co może zrobić każdy publiczny urząd.bez prezesów,rad nadzorczych.
    najczęściej siedzą tam cwaniaczki z ZSL.
  • ~kat
    (2013-09-11 09:18)
    banda tuskowych złodziei pwoinn awisieć!!! wszystkie gnioje n asznur!!! cholerna złodzioejska nmafia!!!

Może zainteresować Cię też: