Co w budżecie na przyszły rok? Zabraknie 55 miliardów złotych

| Aktualizacja:

Po południu powinniśmy poznać szczegóły przyszłorocznego budżetu państwa. W tej sprawie spotkał się wczoraj wieczorem premier z ministrami.

wróć do artykułu
  • ~naiwny
    (2013-09-05 07:15)
    Czego można się sPOdziewać PO KUGLARZACH tylko patologii tak pięknie oPOwiadanych przez tych skompromitowanych nieudaczków !!! a długi jakie ta WATACHA narobi będą spłacać nasze pra;pra;pra;prawnuki !!!.
  • ~won z po
    (2013-09-05 07:21)
    To zdjęcie mówi samo za siebie" dwóch szalbierzy cieszy się,że zrobili głupi lud w ciula"
  • ~typowe
    (2013-09-05 07:26)
    Skad wziasc a nie ukrasc,a jak robia ciecia to opozycja bije alarm ze nie potrafia rzadzic.
  • ~PODATNIK
    (2013-09-05 07:32)
    TO DLA POLAKOW NIC NOWEGO.
    MAJA TO CO WYBRALI.
  • ~JKa
    (2013-09-05 07:32)
    Jesli rzad by chcial prowadzic budzet bez zadluzenia to tylko ludnosc na tym by cierpiala, bo trzebaby podniesc podatki albo ciecia,
    jak nie bieda to sraczka,
    na calym swiecie panstwa sie zadluzaja a USA od pierwszego dnia niepodleglosci to robi.i zyje
  • ~nie ta dziura
    (2013-09-05 07:34)
    opdotakwac wszystkich jak leci po 1447 zloty na glowe i dziura zapchana
  • ~meduza
    (2013-09-05 07:48)
    Para Oszustow, modelowy wzorzec jedynie slusznej partii, do diabla z nimi!
  • ~LEOPOLD
    (2013-09-05 07:57)
    Do JKa.7.32 Na spłatę długu , rocznie rząd wydaje , ok. 50 mld. i dlatego są m.in. cięcia i podnoszenie podatków. Zastanów się czy na te spłatę składają się Polacy czy pingwiny?
  • ~czara sie przelala
    (2013-09-05 08:10)
    Skąd u tych miernot te zadowolone miny.Mogę przyjąć każdą prawdę ,ale arogancji niecierpię.A ten rząd w całości to arogancka b,anda.
  • ~Robnad
    (2013-09-05 08:13)
    no to juz wiecie czemu zrobili skok na OFE.

    JKa2013-09-05 07:32
    "Jesli rzad by chcial prowadzic budzet bez zadluzenia to tylko ludnosc na tym by cierpiala, bo trzebaby podniesc podatki albo ciecia, "

    matole, ten rząd zadłuża Kraj, podnosi podatki, i tnie wszystko.
    nie ma pieniędzy na nic, oprócz propagandy dla przygłupów, i oczywiście swoich przy korycie.
    nie porównuj z US, bo nie wiesz o czym bredzisz.
  • ~mile widziane
    (2013-09-05 08:13)
    Proponuję żeby na przyszły budżety złożyli sie wszyscy sympatycy tego rządy z nim na czele.Myślę że starczy a może nawet jeszcze coś zostanie.Prezydent ze swoją świtą też niech sie dołoży.
  • ~wert
    (2013-09-05 08:14)
    ... a ***** rozleje sie teraz na pokolenia i milo bedziemy wspominac nawet Gierka.
  • ~wert
    (2013-09-05 08:15)
    a Jan Vincent bedzie kuglarzyl az do Konca.
  • ~Jędrek
    (2013-09-05 08:15)
    Niestety, w Polsce wciąż jest pełno takich, którzy ich bronią, a nawet chwalą. I to jest najsmutniejsze!
  • ~stop
    (2013-09-05 08:19)
    nam zabraknie, ale dla 40 letnich emerytów musi wystarczyć, niech żyje szara strefa - właśnie do niej przechodzę, dość mam karmienia bandy pasożytów
  • ~nauczyciel ekonomii
    (2013-09-05 08:22)
    Lichwiarzom pejsatym już w pierwszym kwartale zabraknie i zrobi się 70 miliardów.
    To desantowa banda złodziei.
    Zadano pytanie maturzystom aby wymienili ostatnich 4 sekretarzy PZPR.
    I tak:
    -pierwszy powiedział Geremek i hmmm...
    - drugi Mazowiecki i hmmmmmmmmmmmm...
    - trzeci Michnik i hmmmmmmmmmmm
    - czwarty myśli i myśli ale nagle wiem, Breżniew, Kwaśniewski, Jaruzelski, Miller, Wałęsa...
    To nie humor dnia to było naprawdę .
  • ~gość
    (2013-09-05 08:24)
    Rządy hołoty i złodziei
  • ~sokular
    (2013-09-05 08:28)
    To świadczy,że nie wyciągnięto wniosków z budzetu 2013 r.Przecięż wystarczy kontynuacja wielkości po jego nowelizacji.NAUCZMY SIĘ OSZCZEDZAĆ OD NIEMCOW , SZWAJCARÓW,BRYTYJCZYKÓW A NAWET AMERYKANÓW.U nas rezerwy są duże,mogę je wskazać.
  • ~~~~~pik.....pik..pik.piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    (2013-09-05 08:28)
    A to oni jeszcze rządzą? Polacy co wam się stało.
    Okradają Was jakieś przybysze nasłani a wy nadal im wierzycie?
    Takich to się wygania w tydzień. Przecież to jak z przedszkolakami się bawią.
    Niedługo wam w pier.dol sprawią za nieposłuszeństwo. Nawet ustawę taką wprowadzą w tydzień . Wolność wam we łbie? My wam wybijemy .
  • ~lunk
    (2013-09-05 08:33)
    MIAŁEŚ PIENIĄDZE W OFE? DZIŚ JUŻ NIE MASZ! WITAJ W RAJU TUSKA!

Może zainteresować Cię też: