Co w budżecie na przyszły rok? Zabraknie 55 miliardów złotych

| Aktualizacja:

Po południu powinniśmy poznać szczegóły przyszłorocznego budżetu państwa. W tej sprawie spotkał się wczoraj wieczorem premier z ministrami.

wróć do artykułu
  • ~mk
    (2013-09-06 13:28)
    2,5 % inflacja (?) - gdzie ? Za Gierka tez tak bylo, a w kilka lat stalismy sie (ubogimi) milionerami ! Obecnie widze 100% analogie tamtych czasow, tylko, ze wtedy PKO i banki jeszcze placily procenty, ktore chociaz czesciowo zmniejszaly straty ! (Bylo nawet 204 % w stosunku miesiecznym ! )
  • ~Robnad
    (2013-09-05 17:19)
    cieszą się z wydymania PÓłgłówków i liczą na więcej.
  • ~ort
    (2013-09-05 17:12)
    Hipoteza robocza:

    Jeden oszust reprezentuje srodowiska ktore maja zapewnic nietyklanosc drugiemu zlodziejskiemu oszustowi w momencie gdy Polacy beda go chcieli powiesic za j... za caly uswiadomiony juz syf ktory po sobie zostawil.
  • ~Tofik
    (2013-09-05 17:10)
    A POmatoły darły jeszcze rano mordy, że Kaczyński chce opodatkować koncerny, hipermarkety, banksterów i KulczykoPOdobnych.
    Co wy teraz na to POmatoły, kto znowu miał rację, Kaczyński czy para debili Ryży & Łysy?
  • ~tele-wic
    (2013-09-05 16:24)
    Gapcio i Gargamel - niezły duet półgłówków i oszustów. Niezła fotka z cyklu jak Polaczków zrobić w wała!
  • ~rafhzl
    (2013-09-05 16:23)
    a oni dalej uśmiechnięci
  • ~JGK
    (2013-09-05 15:23)
    Bagatelka
  • ~tom
    (2013-09-05 15:01)
    Oto sukces - http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/437049,polska-przegrywa-z-panama-wyscig-na-innowacyjnosc.html?utm_source=link&utm_medium=referral&utm_campaign=nastepny-artykul
  • ~SKAD ONI TE NUMERY BIORA
    (2013-09-05 14:04)
    TAK SOBIE SIEDZE Z MOJA KRYSKA, CO PRZESZLA NA WCZESNIEJSZA EMERYTURE Z LONDYNSKIEJ GENCJI TOWARZYSKIEJ, I WSPOMINAM LATA PRACY NA ZMYWAKACH EUROPEJSKICH I SIE ZASTANAWIAMY SKAD ONI TE QWA NUMERY BIORA? WZROST GOSPODARCZT 2.5% A INFLACJA 2.4%. CZY TO ZNACZY ZE JAK JESTESMY NA PLUSIE TO KRYSKA NIE MUSI WRACAC DO ROBOTY W AGENCJI TOWARZYSKIEJ A JA NA ZMYWAK?.
  • ~obs
    (2013-09-05 13:53)
    PO prostu SUKCES !!! Tylo 55 na dzis ! tak trzymac chlopaki zeby nie okazalo sie za
    rok ze jest 80 miliardow.
    Ale zabierzecie wszystko z OFE, polowe z kont bankowych i sie wyrowna. Jestescie super, macie kiepele.
  • ~ALA
    (2013-09-05 13:49)
    ,TUSK.PSL NADAL rządzi i KRYZYS narasta.,Bezrobocie narasta ,dług publiczny tez , tylko lemingi wytrwale trwają przy wodzach z PO i PSL.
    NARÓD DZIWNIE ZAPOMINA , ZE WRAZ Z PO RZĄDZI PSL!!!
  • ~nie rozumiem
    (2013-09-05 12:35)
    PKB na plusie pieniędzy coraz mniej ! Nie rozum iem
  • ~kkk
    (2013-09-05 12:33)
    Do ~m2013-09-05 11:15 - to samo robią czosnki z mediami publicznymi - przymusowy haracz audiowizualny dla tych parchów.
  • ~słoik
    (2013-09-05 12:11)
    no drobiazg po prostu, kryzys minął jak wiadomo
  • ~m
    (2013-09-05 11:15)
    OFE to wielka afera ,okradanie POLAKÓW dziesiątki miliardow zostalo wyprowadzone do prywatnych kieszeni ,do banku swiatowego i wielu pejsatych spekulantów , na OFE nie pozwolili Niemcy i wiele krajów zachodnich a w krajach pokomunistycznych przejeli zainteresowani rządzący w celu odebrania ludziom wszystkiego pierwsza to Węgry które robią z tymi bandytami noszącymi pejsy porządek POLACY glosujcie na prawdziwych Polaków a puzniej odebrać wszxystko nic nie przedawni się
  • ~kasienka
    (2013-09-05 10:55)
    Z powodu daleko posunietej niekompetencji i tu-mi -wisizmowi przestrzel rudy pajac 55 miliardow i jeszcze sie cieszy jak "glupi do sera"..
  • ~PO = banda oszustów
    (2013-09-05 10:54)
    Okradają ludzi na chama, gdzie jest OFE? Waloryzacja świadczeń emerytów?
    Co robią z naszymi podatkami które płacimy podwójnie za każdą kromkę chleba?
  • ~DIM
    (2013-09-05 09:43)
    Okradliśmy OFE i można spokojnie dalej zadłużać kraj i nic nie robić.
  • ~Robnad
    (2013-09-05 09:17)
    no proszę, już zniknęło.
    przecież to pikuś.
    tylko wypowiedzi Jarosława zostały na żer ciemniakom z awansu.
  • ~ala
    (2013-09-05 08:56)
    Sończył sie kryzys?Jak i komuna 4 czerwca 1989r...

Może zainteresować Cię też: