Fiskus chce atakować jak policja. Będzie zmiana przepisów?

| Aktualizacja:

Wicepremier Jacek Rostowski ma plan. Resort finansów zabiega, by jego służby mogły z zaskoczenia i bez ograniczeń kontrolować przedsiębiorców. Zaczną się naloty fiskusa na firmy i przedsiębiorców? Zwiększenia uprawnień chce także policja...

wróć do artykułu
  • ~Polanski
    (2013-07-16 08:00)
    Czas spiepszać z Polski?
  • ~Roman
    (2013-07-16 13:11)
    Teraz to już jest permanentny stan wojenny. Całościowa inwigilacja. A czepiacie się Jaruzelskiego...
  • ~Wykończyli już ponad 2000 firm...
    (2013-07-16 08:22)
    wykończą jeszcze 20000 i w kraju pozostanie tylko fiskus i rząd który się sam wyżywi.
    Przez durny fiskalizm przedsiębiorcy ze stref nadgranicznych przenoszą biznesy do Czechów i na Słowację a instytucje skarbowe już kombinują jak dobrać się do zwykłych obywateli.
    Przy takiej polityce Polska niedługo opustoszeje z czego cieszą się jedynie żydzi zagarniający stopniowo dla siebie *************
  • ~mewa śmieska
    (2013-07-16 10:21)
    Straszyli panswem policyjnym, sami takie stworzyli lemingi z PO!
  • ~POPIERAM.
    (2013-07-16 11:25)
    NARESZCIE KTOŚ ZACZYNA MYŚLEĆ JAK ZAPANOWAĆ NAD TYMI ZŁODZIEJAMI.
  • ~Tadeusz
    (2013-07-16 11:41)
    Najprawdopodobniej Premier i v-ce posiedli informację o skali unikania płacenia podatków należnych państwu. Jest szansa że zacznie funkcjonować zasada zatrudniania na normalnych zasadach a nie tylko na śmieciowych. Dalsze pobłażanie przekrętów podatkowych jest dla rządzących nie do przyjęcia gdyż zobowiązania Polski są ogromne a skąd brać forsę na spłatę. Polska wyzbyła się prawie wszystkich przedsiębiorstw państwowych to skąd ma mieć wpływy ? Tylko teraz należy zacieśnić kontrole i łoić bezmiłosiernie kogo się da tylko czy rzeczywiście wszystkich ? Czy będą wyjątki ? Jak wszyscy wiemy w tym kraju są ludzie do nieruszenia !
  • ~KRZYSZTOF KORNATOWICZ
    (2013-07-16 12:06)
    "KACZYZM " - pamiętacie ? Oczywiście , ze nie , bo pamięć polityczna w narodzie trwa około 6 miesięcy .Tu nie idzie o prawo i sprawiedliwość . Tu idzie o wolności człowieka . WIELKI UKŁAD potrzebuje wyniszczyć tych , którzy są niewygodni dziś . Jutro przyjdą i po was , kontrolować wasze malutkie , biedniutkie firemki , aby dowalić wam "karę zemstę ", abyście się po niej , z biedy i niemocy powiesili . Te rządy coraz bardziej zaciskają społeczeństwu pętlę na szyi . KOMU JE ZAWDZIĘCZAMY ? NO KOMU ? DURNEMU SPOŁECZEŃSTWU !!!
  • ~Wania
    (2013-07-16 12:23)
    PO cofnęła nas do czasów stalinowskich. Tak uważa Bronisław Komorowski.
  • ~gocha
    (2013-07-16 12:53)
    Niczym się teraz nie różnimy od komuny panie premierze a wręcz przeciwnie walczyliście za wolność a chcecie nas zniewolić jesteście tacy sami jak czerwoni których tak krytykujecie. Wprowadzacie państwo policyjne,uważajcie by to nie obróciło się przeciwko wam.
  • ~Roman
    (2013-07-16 13:13)
    A podobno PRL był opresyjny.
    Tyle wolności co za PRLu to my już mieć nie będziemy.
  • ~kosy na sztorc !!
    (2013-07-16 09:40)
    Gdy był PiS przy władzy to krzyczano na lewo i prawo że właśnie jest budowany nowy faszyzm !
    Ciekawe jak nazwać to co "BUDUJE" Platforma , Tusk , Rostowski ?
    oj oj oj oj kosy ma sztorc to mało powiedzieć !!
  • ~jczs
    (2013-07-16 13:18)
    Proponuję dać im samoloty szturmowe, czołgi i wbp żeby przypadkiem ich psy nie pogryzły - najpierw zbombardować, później przynajmniej pułk czołgów a za nimi wozy bojowe z antyterrorystami ,wejście z granatami błyskowo-hukowymi
    a jak by nie pomogło to można poprawić np. granatami gazowymi ,a później można sprawdzić czy coś jeszcze zostało acha karetek nie trzeba w Magdalence też nie było a przecież dowodziła wysoko kwalifikowana osoba, tylko żeby trafili we właściwe mieszkanie ,dobrze by było np. słynną brygadę "sanocką".
  • ~Jaszkesz
    (2013-07-16 13:23)
    Witam serdecznie wszystkich popleczników !!!
    Tych z PO, PIS, PSL, SLD, i Ruchu Palikota
    Ludzie ( odziani w wełnę ) chyba wiecie o jakie zwierze mi chodzi, nie widzicie ze wszystkie te ugrupowania już nami rządziły i zrobiły z nas NIEWOLNIKÓW ekonomicznych.
    Po wprowadzeniu takiej ustawy mądry przedsiębiorca wywali pracowników na bezrobocie kupi sobie namiot i pojedzie na RYBY będzie miał trochę kasy i mnóstwo czasu dla siebie i rodziny.
  • ~Stadi50
    (2013-07-16 13:51)
    Tfusk był za ubojem rytualnym,dlatego jestem za POderżnięciem grdyki Tfuskowi,a POtem danie mu w łeb w celu ogłuszenia.
  • ~laweciarz
    (2013-07-16 13:55)
    NARESZCIE!!! w Kielcach są warsztaty blach-samochodowe co robią taką lewiznę że Świat nie widział .A najlepsze jest TO Ze jak zgłosisz oszusta do US to wyjdziesz na Pieniacza.Brawo Vincent .
  • ~jank
    (2013-07-16 13:57)
    Wybraliście obecną władzę? - teraz nie płaczcie...
  • ~leszek g.o.
    (2013-07-16 14:00)
    wystarczy obejrzeć programy Jaworowicz cz Państwo w państwie by stwierdzić że terror państwa przy pomocy urzędników trwa poczytajcie sobie na temat dobudowanych ganków i komórek bez pozwolenia takich kar by okupant nie wymyślił
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-16 18:52)
    O Matko, LUDZIE, niech któś wreszcie ZASTRZELI tego ********* Van Vincenta vel Dżeka, bo on nam ZNISZCZY OSTATNIE, działajęce ogniwo gospodarcze, dajęce jakie takie wpływy do budżetu. O żesz w mordę jeża, par excellance w pysk, NA POHYBEL temu pierdzielonemu rządowi, a Van Vincenta vel Dżeka na SZUBIENICĘ, jak w epoce Kapetyngów we Francji robiono z ministrami skarbu, którzy pokazali królom Francji puste dno skrzyni ! Ta szubienica była na peryferiach Paryżewa i nazywała się tak jakoś Mountfalcon, albo co. I to mają być REFORMY tego spsiałego rządu, zmierzające do wyjścia z kryzysu, ja cię chromolę, no co za prymityw w metodach działania, JEZU !!!
    Hej !-
  • ~Wykończyli już ponad 2000 firm...
    (2013-07-16 08:28)
    Czy słowo J U D E O P O L O N I A jest tak drażliwe i niebezpieczne, że trzeba je wykropkować ?
    Coś w tym jest skoro Prezydent masowo i po kryjomu nadaje podwójne obywatelstwo żydom z Izraela.
  • ~Obywatel Najjaśniejszej RP
    (2013-07-16 09:32)
    Panie wicepremierze, dawny władca rumuńskich Karpat juz wiedziałby co z Toba zrobić