Polska przegrała w Unii z Niemcami. Stracimy miliardy złotych

| Aktualizacja:

Parlament Europejski zgodził się na pomysł Komisji Europejskiej, który podnosi cen za emisję CO2. To oznacza, że polska gospodarka straci miliony złotych. Na decyzjach europosłów zyskają przede wszystkim Niemcy i Wielka Brytania.

wróć do artykułu
  • ~POMAToł
    (2013-07-04 07:38)
    SUKCES pana Premiera! WIELKI SUKCES naszej Dyplomatołacji!
    Widzicie pisiory??? Tak się pracuje! 
Tak pracuje nasza wspaniała Jedynie Słuszna Siła Narodu - PO pod przewodem naszego genijalnego przywutcy Donalda (oby rzył i zondził wietrznie) Tuska. 
To jest potenga! 
W tródzie i pocie wykówa nowom, wspaniałom, Polske! 
Oto macie państfo piękny przykład Polski w BUDOWEI! 
A wy, pisiory, ótrzcie sie od LEPSZYCH! I przestańcie kwenkolić. 

    A ja -POMatoł - apelujem! 
Panie Prezydęcie Komorowski apelujem do pana! 
Uwarzam rze rzeby nasze Państfo znowu zdało egzamin 
- NIEZBENDNYM jest by w zwionzku z wyjontkowym SUKCESEM - nadać naszemu genjalnemu dotknientemu przez Boga przywutcy - ORDER PENISA W PYSKU ŚWINI!
  • ~porażka
    (2013-07-04 07:39)
    kolejne ZWYCIĘSTWO płemieła -a chwalił się osiągnął sukces i naprawił błąd Kaczyńskiego !
  • ~gizgo
    (2013-07-04 07:39)
    To miliony czy miliardy? Tępy dziennikarzyno tego ********** portaliku?
  • ~TU-sk 154M
    (2013-07-04 07:47)
    Próbki pobrane z tupolewa nadają się do kosza


    http://niezalezna.pl/43164-probki-pobrane-z-tupolewa-nadaja-sie-do-kosza




    Materiały do badań pobrane w Smoleńsku przyleciały z Moskwy dwa miesiące po powrocie biegłych, którzy je typowali. Nikt nie zweryfikował, co tak naprawdę przysłali nam Rosjanie. Przed skierowaniem próbek na badania nie sprawdzono ich np. za pomocą tych samych detektorów, których użyto w Smoleńsku.

    Biegli nie wzięli ze sobą do Smoleńska sprzętu, który pozwoliłby im wyselekcjonować różne rodzaje próbek. Jak przyznał podczas zeszłotygodniowej konferencji szef WPO w Warszawie płk Ireneusz Szeląg, odpowiadając na pytanie „Codziennej”, biegli nie mieli ze sobą chromatografów. W odróżnieniu od spektrometrów służą one do wykrywania substancji powybuchowych. Policja dysponuje 17 takimi przenośnymi urządzeniami.

    Nie wiemy też, co w zasadzie przebadali biegli. I niestety nie wiedzą tego również wojskowi śledczy. To także przyznał „Codziennej” płk Szeląg. Okazuje się bowiem, że po przylocie próbek z Moskwy – gdzie leżały dwa miesiące – nikt nie zweryfikował, co otrzymaliśmy. Prokuratura przekonuje, że „nie była w stanie”. – Biegli to rozważali, ale nie da się tego zrobić – powiedział nam płk Szeląg.

    Prokuratorzy uspokajają, że pobrane przez polskich śledczych próbki były „odpowiednio zabezpieczone” podczas dwumiesięcznego leżakowania w Komitecie Śledczym Federacji Rosyjskiej. Odmawiając odpowiedzi na pytanie, nie precyzują, czy były chronione w analogiczny sposób, jak spoczywające w moskiewskim sejfie czarne skrzynki tupolewa. Wówczas najważniejszy dowód w śledztwie strona polska zabezpieczyła za pomocą papierowej plomby z parafką prokuratora.
    Autor: Katarzyna Pawlak
    Żródło: Gazeta Polska Codziennie
  • ~Ed
    (2013-07-04 07:49)
    A co robili nasi wspaniali europosłowie? Czy nie po to mamy tam swoich posłów, aby bronili interesu Polski?
  • ~jazu
    (2013-07-04 07:50)
    slusznom liniem ma nasza partja...
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-07-04 07:52)
    I po co było się chwalić na konferencji prasowej po szczycie unijnym, kłamco i tchórzu - Donaldzie T?
  • ~Młody Moher
    (2013-07-04 08:05)
    Mamy przecież rząd dbający przede wszystkim o interesy niemieckie, bo za to premier Tusk dostaje od nich ordery i jest poklepywany.
  • ~Diogenes z Kaszub
    (2013-07-04 08:06)
    dorżnąć watachę
  • ~Celtic
    (2013-07-04 08:06)
    Rząd Tuska podpisał niekorzystną umowę.
  • ~Greg Schityna.
    (2013-07-04 08:08)
    Tuskowi mylą się nawet Euro ze złotówkami.
  • ~gyfio
    (2013-07-04 08:10)
    Bajka o CO2 powinna być włączona do kanonu lektur przedszkolaków.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:12)
    OTO Osiagniecia Kaczynskich...!

    Kacze debilstwo to zguba dla Polski
    Polska PIS to... w pelnej krasie: syf, kila, mogila!

    Duda mi podpadl kiedy na kongresie PiS krzyczal Panie premierze jest pan tchórzem i klamca!
    Bodajze dzien wczesniej bylo spotkanie premiera ze zwiazkowcami,
    Duda byl obecny ale wtedy prosto w oczy jakos nie mial odwagi nawet baknac pod nosem
    co sadzi o Tusku. Odwagi nabral jak byl otoczony przez pisowskich klakierów.
    To Duda jest tchórzem i klamca!
  • ~Brawo lemingi
    (2013-07-04 08:14)
    Co tam!!! Najważniejsze, że Amgela Merkel lubi Doncia Tuska - ona go nawet baaardzo poważa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:15)
    PIS+rydzyk+ambony+zwiazki pseudo-zawodowe...
    w cywilizowanych krajach dzialalnosc organizacji mafijnych oraz agentury nie jest tolerowana.
    Niestety, gdzie nam do cywilizacji..
  • ~PO glupki ujawnili swa glupote.
    (2013-07-04 08:16)
    A Jarek mowil : te PO glupki i Tusk nie majom pojecia co sie dzieje i jak zachodnie oszusty robiom ich w konia. Tusek - glupek naczelny - angeli knecht
    i do tego sie tylko nadaje.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-04 08:17)
    Obaj Kaczynscy... to zdrajcy bo, bedac ignorantami w sprawach miedzynarodowych i gospodarczych, a piastujac najwyzsze stanowiska w panstwie,
    podejmujac bledne decyzje, dopuszczali sie zdrady.
  • ~Kluczowa sprawa: Tusk zamienił rok 1989 na 2005
    (2013-07-04 08:20)
    najpierw ogłosił sukces, teraz, gdy go oszukano, chce wrobić Kaczyńskiego
  • ~mowa miłosci PO
    (2013-07-04 08:24)
    Tusk kłamał, kłamie i będzie kłamał. Jak każdy tchórz.
  • ~Herr Thusk
    (2013-07-04 08:26)
    mam was w DUPIE, nowy zapas cygar i sukienek zakupiony głupiutkie POlaczki

Może zainteresować Cię też: