Moskwa szykuje się na wojnę z Polską. O ziemniaki

| Aktualizacja:

Rosja szykuje się do nowej wojny handlowej z Polską. Na celownik Kremla trafił... ziemniak. Moskwa do starcia dokładnie się przygotowała i powołuje się na przepisy WTO.

wróć do artykułu
  • ~kargul
    (2013-01-22 08:43)
    zemsta za Waldka?
  • ~do-radca
    (2013-01-22 12:16)
    Zapakować Pisiorów do drugiego TU i wypuścić w stronę Moskwy!!! Niech tchórze odkupią swoje winy!
  • ~zdibi
    (2013-01-22 09:39)
    Nałożyć embargo na rosyjskie buraki,
    od których aż roi się w "polskich" władzach i służbach.
  • ~Prawdziwy Polak
    (2013-01-22 09:41)
    Nie mówi się kartofle ale zawsze ZIEMNIAKI. Tylko matoły i niedouczone "buraki" mówią na ziemniaki kartofle. Tutaj jest Polska a nie rosja i unas są wyłącznie Z I E M N I A K I. Do szkoły ciemniaki nauczyć się mówić po polsku.
  • ~Leon X
    (2013-01-22 09:43)
    Gdzie ta wojna, skoro Rosja nie ma w tym interesu. Pismak epatuje czytelników słowem "wojna" aby zmobilizowac poskiego kołtuna do seansu nienawiści.
  • ~chybanormalny
    (2013-01-22 09:43)
    Które obecnie odmiany polskich ziemniaków są najlepsze?W wielu sklepach sprzedawane są ziemniaki z zielonkawymi plamami.
  • ~wigraszek
    (2013-01-22 10:04)
    Niech żrą banany!
  • ~obs
    (2013-01-22 12:10)
    Rosja i przepisy sanitarne, dobry dowcip !
  • ~STIF
    (2013-01-22 10:06)
    NIEDŁUGO ROSJANIE KAŻĄ SOBIE ZAPŁACIĆ ZA UMYCIE TUPOLEWA I ZMYCIE TROTYLU , A DONALDA JESZCZE IM ZAPŁACI , A TE STRASZENIE KACAPÓW , TO ZA POLSKIE ŁUPKI , ,, GOŚĆ ,, NA TYM FORUM TO IWAN Z FORUM GG
  • ~pl
    (2013-01-22 10:10)
    Premier oddał śledztwo Smoleńskie w ręce Anodiny, żeby te kartofle sprzedawać i co? Nie chcą kartofli i wraku też nie oddają.
  • ~motek
    (2013-01-22 10:20)
    Przerobimy na wódkę...hehehe... Na zdarowie!
  • ~Kazik
    (2013-01-22 10:46)
    kacapy wolą ziemniaki w płynie więc nie zjedzą a je wpiją i gitara
  • ~fafik2
    (2013-01-22 10:51)
    "luk1407" Zas jedzies na dopalaczu ale juz jakas slabsza wersja grzybkow ?!! ILE razy mam ci powtorzyc ze Babilon Wielki to ogol falszywych wierzen,czyli przedewszystkim to Watykan i Krk!! NIC z Jezusem ani oni ani ty nie macie. On zawsze powtarzal :"Nie kazdy kto mowi,Panie..Panie,wejdzie do Krolestwa Niebios, ale tylko ci ktorzy wykonuja wole mego OJCA". A co to oznacza: 1.Imie Boga Jahwe/Jehowa trzeba swiecic! 2.Modlic sie TYLKO do niego i to przez Jezusa, 3.Glosic o przyjsciu Krolestwa Bozego tutaj-na Ziemie,po Armagedonie. - Wlasnie o tym nauczal Jezus a pisal Apostol Jan. A Szkarlatna Bestia z 10 rogami ktora Jan opisuje to ONZ,bo pomiedzy 1. a 2. wojna swiatowa jakby "nieistniala" a potem znowu przez "Bestie" (samego szatana) dana jej moc i "ozyla". Czytaj UWAZNIE i pros Boga o Ducha Swietego bo tylko w ten sposob bedzies rozumial o co na prawde chodzi w Pismie i dlaczego KrK to falsz 100%!
  • ~Matwiej Szuła
    (2013-01-22 11:25)
    Uczyć polaczków rozumu.
  • ~luk1407
    (2013-01-22 09:28)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~Gusiek460
    (2013-01-22 11:40)
    Na wojnę z ruskimi mogliśmy już iść w 1939 lub 1940 roku, gdybyśmy podpisali Pakt z Niemcami. Ale my znani z tego, że Polak mądry ale po szkodzie, daliśmy się otumanić anglikom, którzy i tak potem sprzedali nas ruskim. A dzisiaj z ruskimi nawet nie mamy ani czym, ani kim walczyć.
  • ~wacek
    (2013-01-22 12:07)
    Na moskala marsz, marsz, do ataku ! Zniszczmy go i zgnoimy ! Tylko całkowite zlikwidowanie tego imperium zła ! Polska ma poprowadzić tą ofensywę! Uratujmy świat od ruskiego ścierwa !
  • ~Bolo
    (2013-01-22 12:15)
    Tytuł sugeruje, że Rosja idzie na wojnę z Polską! To kłamstwo!!!
  • ~też Polak
    (2013-01-22 12:19)
    do ~Prawdziwy Polak2013-01-22 09:41
    Słowo kartofel w języku polskim znane jest od dawna, a w niektórych rejonach rzadko mówi się "ziemniaki". Zresztą wprawdzie
    po rosyjsku jest картофел, ale po niemiecku też Kartoffel, więc czemu piszesz "Tutaj jest Polska a nie rosja"? Poza tym dlaczego napisałeś Rosja z małej litery? Czy "Prawdziwy Polak" zawsze musi być ziejącym nienawiścią bucem o intelekcie pawiana?
  • ~tez Polak
    (2013-01-22 12:24)
    też Polak
    do ~Prawdziwy Polak2013-01-22 09:41
    Słowo kartofel w języku polskim znane jest od dawna, a w niektórych rejonach rzadko mówi się "ziemniaki". Zresztą wprawdzie
    po rosyjsku jest картофел, ale po niemiecku też Kartoffel, więc czemu piszesz "Tutaj jest Polska a nie rosja"? Poza tym dlaczego napisałeś Rosja z małej litery? Czy "Prawdziwy Polak" zawsze musi być ziejącym nienawiścią bucem o intelekcie pawiana?

Może zainteresować Cię też: