Nowa lista najbogatszych! Spektakularny powrót na szczyt

| Aktualizacja:

Tygodnik "Wprost" w najnowszym wydaniu publikuje tegoroczną Listę 100 najbogatszych Polaków. Wynika z niej, że Jan Kulczyk znów jest najbogatszy w kraju. Jego majątek wyceniony został na 9,7 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~TATAKATA
    (2012-06-23 17:54)
    KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ. UMAWIAJĄ SIĘ.
    NIKT NIE CHCE BYĆ CAŁY CZAS NAJWIEKSZYM
    ZŁODZIEJEM.
  • ~antyPOda
    (2012-06-23 17:55)
    LISTA NAJBIEDNIEJSZYCH JEST NAM BARDZIEJ BLISKA SERCU!

    W POmatolskiej POlsce BIDA AZ PISZCZY - HOLOTA=ELTYA Z KORYTA DOBRZE SIE MA!
  • ~ajron1960
    (2012-06-23 17:56)
    Pierwsza dziesiątka doskonale pasuje do plutonu egzekucyjnego. Komuna rządzi.
  • ~antygona
    (2012-06-23 18:41)
    O-TAKE POlske eSBecja walczyła ==> by żyło się lepiej
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-06-23 18:45)
    Słup Słupowi oka nie wykole :-D
    Same znajome twarze.
    A jakie to skromne - nic a nic się nie pochwalą, jak to do fortun podochodzili.
    Polska ''transformacja'', czyli jak Naród zrobić w bambuko - scenariusz napisany w Magdalence
  • ~:))
    (2012-06-23 18:59)
    I ZNOW SIE PISUARY BEDA OPLUWAC, BELKOCZAC COS O UKLADACH, WSI ITD...

    A NORMALNA POLSKA IDZIE DO PRZODU, SPOGLADAJAC TYLKO NA PIS / RADYJO JAK JAKIES GZOTYCZNE ZJAWISKO.
  • ~lista zagrożonych..??
    (2012-06-23 19:05)
    lista zagrożonych..??
  • ~annastasia
    (2012-06-23 19:20)
    Wspomniany tu Tyson był wielkim bokserem ale jednocześnie jednym z najbogatszych durniów, kaska walnęła mu do zakutego łba i stoczył się na dno;
    nie przekazał przecie kasy na cele charytatywne, na jakiś zbożny, pożyteczny cel tylko ją po prostu przechulał a więc nie zasługuje na
    współczucie ani na litość nawet, i wszelkie media powinny go ignorować aby się za robote wziął, żal za grzechy i pokutę!



    Przecież Tyson i teraz nie żyje w biedzie jak np. miliony Polaków ...!


    Nie powinno się Tyson'a zatrudniać do żadnej reklamy w Polsce chyba, że kasę z tej reklamy w całości przekaże na cele charytatywne w Polsce ...!



    Tyson nie jest żadnym dobrym wzorem dla polskiej młodzieży czy kogokolwiek: to bywszy utalentowany bokser i mistrz świata ale jednocześnie to

    znany bandzior, kryminalista, pijak narkoman i utracjusz, który przechulał na panienki i przepił wielką fortunę! To zły przykład, jeden

    z najgorszych z możliwych dla polskiej młodzieży i kogokolwiek w Polsce i na świecie, jak się okazuje to też złodziej i oszust, który oszukał nie

    tylko Pana Babilońskiego i Gołotę na kasę ale nie przyjeżdżając w ubiegłym roku do Polski bezczelnie oszukał, zlekceważył i olał wszystkich

    Polaków! Pan Babiloński powinien złożyć wniosek do prokuratury o ściganie Tysona za złodziejstwo, wyłudzenie etc. etc. i jak tylko Tyson

    przekroczy granicę RP powinien byc zatrzymany, oskarżony i osądzony, i tak z pewnością postąpiono by z nim np. w USA gdyby tam komukolwiek co

    ukradł! Powinno się Tyson'a ignorować a on powinien zająć się modlitwą, rzetelną pracą na cele charytatywne, skruchą i pokutą ...!
  • ~udaroska
    (2012-06-23 19:23)
    Dlatego oswiata pusi upasc zeby nie bylo dociekliwych.A konfidenci zyli spokojnie
  • ~MILIONER
    (2012-06-23 19:34)
    Bogaci Polacy nie odprowadzają VATu do Polskich złodziejskich skarbówek więc są bogaci.
  • ~aksamitka
    (2012-06-23 20:19)
    Polska oligarchia. Solorz obraca takimi miliardami , a na początku roku nie stać go opłacenie zobowiązania podpisanego na spąsorowanie Śląska Wrocław w Ekstraklasie.
  • ~mors1
    (2012-06-23 20:23)
    A mnie się nic w życiu nie udało... No i co? Zawsze można się jakoś pocieszyć, nie?? Dajmy na to, że zrobiłem jakiś superbiznes. Mam kasę, nieograniczone możliwości w sensie zakupów tego, co mi się podoba, wycieczki na antypody, piękne przedmioty, laski rodem z Księżyca, itd, itp. No i co z tego? pytam. Każdy z nas skończy w tym samym dołku. Czy masz debet na koncie, czy miliard na koncie w jakimś raju... Demokracja rządzi - NIE MA BIEDNYCH, BOGATYCH. No, nie jestem frustratem, lubię życie, posuwam, ile się da, ale coś tu jest nie w porządku... Kto mi powie, gdzie jest jakieś uzasadnienie tzw. bytu???
  • ~demony
    (2012-06-23 21:02)
    Lenin nie śpi. W sumie ci ludzie nie cieszą się w Polsce wielką estymą. Polacy pamiętają socjalizm. Bogacz to jednak ktoś podejrzany.
  • ~fryzjer
    (2012-06-23 22:04)
    wirtualna kasa i kreatywna księgowość to ich majątek no i co z tych zer na koncie jak czas ucieka
  • ~a
    (2012-06-23 22:11)
    Dlaczego w portalach nikt nie czyta tekstów przed publikacją? Literówka : "Na trzecim stopniu podium Leszka Czarneckiego zastąpił powracający do pierwsze trójki Michał Sołowow (7,45 mld zł)."
  • ~JAN
    (2012-06-23 22:58)
    Zygmunt Solorz
    Dworak
    dyskryminacja TV Trwam
    WARTO SIE ZASTANOWIC
  • ~cd
    (2012-06-23 22:58)
    "~M.ANIFEST Ś.FIŃSKIEGO R.YJA2012-06-23 22:02 "
    kto pozwala na zamieszczanie tego typu plwocin, osobliwości wymagajacej boskiej pomocy.
  • ~POdode
    (2012-06-23 23:09)
    POlakom żyje się coraz lepiej. Spełniają się obietnice Tuska. POlaków kryzys omija. Oni imprezują na trybunach dla viPOwców.. Kryzys i jego konsekwencje są dla szaraków ze strefy-getta kibica. I szaraczki się cieszą :"Tuskolandia jest fajna!"
  • ~007
    (2012-06-23 23:34)
    Nikt z nich nie płaci podatków w Polsce,wszyscy mają ubeckie korzenie
  • ~***
    (2012-06-24 00:10)
    SZKODA,ŻE NA TO SPOTKANIE NIE ZAPROSILI NIEDOŻYWIONYCH POLSKICH DZIECI,BO MOŻE MOGŁY BY SIĘ POŻYWIĆ Z "pańskiego" STOŁU.SZUBRAWCY I ZŁODZIEJE ! OTO POLSKA ELITA KTÓRA NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ.

Może zainteresować Cię też: