ONZ ostrzega: Polityka gospodarcza Niemiec zniszczy świat

| Aktualizacja:

Angela Merkel stara się narzucić Unii drakońskie oszczędności, jednak najnowszy raport ONZ nie zostawia złudzeń - gospodarcze pomysły Berlina całkowicie zrujnują światową gospodarkę. Dlatego też eksperci wzywają, by Europa skończyła z surowymi cięciami.

wróć do artykułu
  • ~belkot
    (2012-06-08 17:32)
    Angela Merkel stara się narzucić Unii drakońskie oszczędności. Przecież to wielka bzdura. Pewne kraje już na rynku finansowym pieniędzy nie dostają - ale na to Merkel wpływu nie ma.
  • ~palisrot
    (2012-06-08 17:16)
    ch ze szwabami
  • ~lis
    (2012-06-08 16:59)
    no to teflon bedzie na dzyndzlu dyndal
  • ~Euroland powinien...
    (2012-06-08 16:55)
    Euroland powinien sobie wprowadzic podatek liniowy i OFE, zlikwidowac podatek katastralny i od bogactwa, wyprzedac panstwowe firmy, ograniczyc naklady na zdrowie do 4% PKB i stac sie neokolonia chinska i amerykanska.
  • ~andowc
    (2012-06-08 16:43)
    Wprowadzić "kontyngenty"."kartki" i inne "duperele" jak za Adolfa.H, (III wojna światowa),Wojciecha.J,Wiesława.G,(PRL) i innych "mądrali".
    Za duże "marnotrastwo" energii,żywności,itd...(produkują jak "niemądrzy" PO(srańce)- przychamować ten "wyścig" z "wolnością".
    Dzisiaj nic się nie "opłaca" (zbiór makulatury,butelek,słoików,suchego cheba dla "konia" itd...).
    Taką "gospodarkę" czeka "ruina" (nie pomoże ONZ,UE,USA,Chiny,Rosja itd...).
    Powywieszać "szubrawcow" (ekonomistów,polityków,itp.) dążących w "przepaść".
  • ~10danek
    (2012-06-08 16:42)
    Niemcy chyba udowodnili ze wiedza co mowia. Wystarczy spojrzec na stan ich gospodarki. jak narazie to wszyscy sie madrza a potem wyciagaja reke do Niemcow po pieniadze. Zobaczymy co wymysla teraz Franzuzi...
  • ~Faktem jest ...
    (2012-06-08 16:38)
    Faktem jest, ze Kanclerz Merkel pozwolila na ratowanie krajow europejskich metodami MFW, metodami b. ostrymi, ktore Polacy doskonale znaja.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-06-08 16:26)
    ...a nie ...a wlasnie , ze nie...to jest pisowskie ONZ...dziady...a Angela jest nasza koleZanka co nie tuskomłoty ?...a nie...a nie...
  • ~aussie1inc
    (2012-06-08 16:22)
    "Eksperci finansowi" ONZ sa jeszcze glupsi od ekspertow od klimatu, czy ekspertow od czegos innego. ONZ po prostu nie ma szczescia do ekspertow, albo wybiera tylko takich, ktorzy wygraja w konkursie na najwieksze brednie.
    Zdaniem tych ekspertow jedynym lekarstwem na zbyt wysokie wydatki sa jeszcze wieksze wydatki. Ekspertow nie interesuje, ktote jeszcze wieksze pozyczki brdzie splacal, bo w koncu sa jeszcze bogaci, ktorym mozna zabrac. A jak zabraknie tych bogatych, to co? Tak daleko to eksperci nie siegaja, no bo po co?
  • ~Symulator
    (2012-06-08 16:22)
    Niemcy <3
  • ~dida56
    (2012-06-08 15:45)
    ONZ nie odkrył niczego nowego. Pytanie jaki jest cel Niemiec
  • ~LAS
    (2012-06-08 15:44)
    Nareszcie światowi ekonomiści powiedzieli prawdę. Niemcy są używani przez globalnych bankierów do zniszczenia Europy. Niemcy przez swoje bezwzględne posłuszeństwo, egoizm, ateizm i brak logicznego myślenia gotowi są poświęcić dobro wszystkich Europejczyków tylko po to, żeby im było lepiej niż innym. Niestety ta nieuczciwa gra też i dla Niemców może mieć przykry finał.
  • ~beachcollector
    (2012-06-08 15:43)
    Gdzie w tym tekscie ci z ONZ pisza, ze polityka gospodarcza Niemiec zniszczy swiat? Skad sie wzial ten tytul???
  • ~lepszy sposób
    (2012-06-08 15:41)
    zamiast tych oszczędności przywrócić karę śmierci i zabijac złodziei przy korycie.
  • ~stefan
    (2012-06-08 15:32)
    kim ona jest że może narzucać innym krajom swoją wolę
  • ~hel61
    (2012-06-08 15:06)
    oszczędzać i płacić to tylko mają Polacy,bo w niemczech obywatelom żyje się dobrze,w Anglii też ,we Francji prezydent już obniżył wiek emerytalny ...a u nas podwyżki cen ,cięcia a dopiero przycisną naród po euro!!!

Może zainteresować Cię też: