Ile mamy gazu z łupków? Raport polskich geologów

| Aktualizacja:

Państwowy Instytut Geologiczny przedstawił raport o zasobach polskiego gazu łupkowego.Zasoby są dużo mniejsze, niż szacowali amerykańscy eksperci. Zdaniem polskich naukowców to i tak wystarczy, by zaspokoić polskie potrzeby przez kilkadziesiąt lat.

wróć do artykułu
  • ~CZYSTA PROPAGANDA
    (2012-03-21 14:32)
    PROPAGANDA SUKCESU TYM RAZEM NAKRECANA PRZEZ PaństwowY Instytut Geologiczny. A JA WAM MOWIE, ZE POLSKA NIE MA ZADNEGO GAZU Z LUPKOW TYLKO GAZ Z PRZEWODU POKARMOWEGO PO ZJEDZENIU POSLKICH SPECJALOW. TO TAK JAKBY SLEPY MOWIL ZE TERAZ WIDZI PRZEZ USZY.
  • ~radio ma RYJA
    (2012-03-21 14:30)
    Wiemy ze masz CHAMSKIEGO RYJA - POmatolski tluku!

    Nie POtrzebujesz sie oglaszac!!
  • ~spokojny_obserwator
    (2012-03-21 14:26)
    "Państwowy Instytut Geologiczny przedstawił raport o zasobach polskiego gazu łupkowego.Zasoby są dużo mniejsze, niż szacowali amerykańscy eksperci. " - Jak widać w IIIRP wszechobecne jest lobby zagraniczne, w tym przypadku rosyjskie i niemieckie, którym to krajom okropnie szkodzi wszystko, co czyniłoby Polskę niezależną na jakimkolwiek polu! A w energetyce, wojskowości w szczególności! Ludzie! Wy już Polskę pozwoliliście przehandlowaćź okrągłostołowej mafii!
  • ~thomas
    (2012-03-21 14:13)
    bogate firmy zaplacily komercyjnym gazetom by rozpowszechnic rzekoma smutna informacje majaco na celu zasmucic i przygnebic polakow by wiecej nie drazyli i nie poglebiali tego tematu. To jest biznes i zaplaca kazda cene nie patrzac na ludzi oby zagarnac z tego jak najwiecej. Kupic mozna dzis WSZYSTKO I WSZYSTKICH !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-03-21 14:03)
    .Co na to prezes i kot Alik..?
    Przy wódeczce towarzysze partyjni tego osobnika faktycznie nazywają Kaczafi ale po paru już głębszych po prostu Karaluch zwłaszcza po jego występach publicznych
  • ~oszołom smoleński
    (2012-03-21 13:43)
    Amerykanie mówili 5,6 bln metrow sześciennych a teraz ma być tylko 750 mld ???

    Już Tusk i PO-wska mafia ukradła resztę !!
  • ~Wolf
    (2012-03-21 13:38)
    Tofik ty komuchu zamknij tyja bluznierco , dla ciebie Putin+rydzy cacy.
  • ~Radio Ma Ryja
    (2012-03-21 13:37)
    Czy te raporty to piszą kretyni? Czy może przepowiadacze pogody?
    "Najbardziej prawdopodobna w przedziale od 346 do 768 mld m3.
    W raporcie zaznaczono, mogą okazać się wyższe i wynieść do 1,92 bln m. sześc."

    Aby tylko do pieca dowalać i podgrzewać wojnę polsko-wolską
  • ~kontakton
    (2012-03-21 13:36)
    Wszystkie rządowe instytucje podają fałszywe...dane
  • ~yankes
    (2012-03-21 13:34)
    jednym słowem : g ... łupki
  • ~Znów te świnie na polskiej ziemi
    (2012-03-21 13:34)
    Wydoją z Polski ile sie da i jeszcze będą chciei dopłaty bi to mają we krwi.Wynocha z Polski.
  • ~a cha
    (2012-03-21 13:31)
    No włąśnie, nasz prezydęcie... Zwłaszcza przy preferowanej przez Ciebie odkrywkowej metodzie wydobycia... :-)
  • ~jazu
    (2012-03-21 13:31)
    Zabetonowac cala POlske aby gaz nie ulecial w kosmos. A w centrum warszawki wykona sie jedna mala dziurke, wsadzi tam jedna mala rurke i skieruje do moskwy albo do adolfiny. To bez znaczenia w sumie.
  • ~Edyward
    (2012-03-21 13:31)
    DZISIAJ PROTEST
  • ~COCO KANAL
    (2012-03-21 13:29)
    Uklony dla : 'Wasz Prezydet'

    Swietny wpis - co tam gaz lupkowy - 'rezydent' gazuje PO obrym zarciu!!
  • ~jazu
    (2012-03-21 13:29)
    ruski gaz i koniec! Umowa jest przeciez, pawlak podpisal.
    Lupki poczekaja az rudy wyprzeda PO cichutku adolfinie.
  • ~Wasz prezydęt
    (2012-03-21 13:21)
    Dajcie sPOkuj z tym gazem łupkowym . Dobrze że go nie ma tak dużo . Ile byśmy musieli tych kopalni odkrywkowych stworzyć , psując tym samym nasz piękny krajobraz .
  • ~Tofik
    (2012-03-21 13:18)
    Miller oczytał raPOrt MAKu, PIG odczytał raPOrt Gazpromu, a EIA to amerykańska banda głupców. Jak człowiek to czyta, to nie wie, czy już jesteśmy POd panowaniem Putina, czy na drodze do panowania.
  • ~konradzik
    (2012-03-21 13:18)
    PAP - paplanie dziennikarskie.
  • ~reanimator
    (2012-03-21 13:08)
    Codziennie jakieś "cała prawda" i "łupki", kiedy te mydlenie oczu się skończy