Przekręt na 900 milionów złotych? Z wielkiej chmury mały deszcz

| Aktualizacja:

Postępowanie w sprawie należności podatkowych Rafinerii Trzebinia zostało umorzone przez katowicką prokuraturę. Śledczy uznali też, że podsekretarz stanu w resorcie finansów Andrzej Parafianowicz nie przekroczył uprawnień.

wróć do artykułu
  • ~piotr inżynier
    (2012-02-06 12:53)
    rządzi Tusk można kraść
  • ~Psycholog Kliniczny
    (2012-02-06 13:03)
    A gdzie się podział Niesiołowski?
    Zamieszczacie tu różne swoje opinie na temat "kultury politycznej", ale czy kiedyś przyszło Wam do głowy, że taki na przykład Niesiołowski niemal zawsze zachowuje się w polskim Sejmie i w telewizyjnym studio jak mocno podpity oficer polityczny barbarzyńskiej armii okupacyjnej, w koalicyjce z kaburą i wywecowanych sztylpach, z których sterczą brudne onuce?
    I że na dodatek czyni to tak, jakby przed chwilą dostał kosza i w pysk od hardej branki?!
    Czy nie przychodzi Wam też czasem do głowy, że może to nie jest tylko takie nasze subiektywne wrażenie??? I że coś jest tu na rzeczy?
    Bo ja zazwyczaj tak jego wystapienia odbieram, a gdy jest on w poblizu Moniki Olejnik - to mam odczucie, ze ona zachowuje się wtedy jak ośmielona jego słuzbowym autorytetem cywilna aktywistka-nowicjuszka tych samych służb, która za wszelką cenę nie chce zawieśc swego starszego kolegi!
    Dziwię sie więc bardzo, ze w tych gorących dniach "bitwy pod ACTA" Niesiołowski nie wprowadza w czyn (czynownik?) swych okupacyjnych standardów i że praktycznie zniknął z ekranu!
    Czyżby branka była bardziej łaskawa...?
    Czy Tusk skrócił smycz?
  • ~NIEWOLNIK
    (2012-02-08 08:29)
    tak wyglada nasza rzeczywistosc-mafia dobrze sie ma -i sa bardzo pewni ze beda krasc dalej !!!hanba!
  • ~podatkiewicz
    (2012-02-07 02:42)
    ALE JAJA,
    A JA MUSZE PLACIC MOJE MARNE PODATKI.

    NO, ALE NIE JESTEM W PO.
  • ~StJ
    (2012-02-06 21:20)
    A. Parafimowicz od 22 listopada 2007 roku POdsekretarz stanu w resorcie finansów. Generalny inspektor kontroli finansowej!! Kolejna afera dywanowa!! PO POwinno założyć fabrykę dywanów, bo inaczj zabraknie dywanów! w POlsce Złodziej na złodzieju, na złodzieju złodziej, a na tym złodzieju jeszcze jeden złodziej!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-02-06 18:53)
    Czy to odpryski PIS tak sie rzadzily ???
  • ~POLKA
    (2012-02-06 16:56)
    W POLSCE to sa same PRZEKRETY ,zgodnie z powiedzeniem Owsiaka ,a aprobacja Tuska i jego pseudo rzadu " RUBTA CO CHCETA " ! " OBY ZYLO SIE LEPIEJ " !
  • ~Dziemba
    (2012-02-06 13:37)
    Jak zwykle. Są przekręty- nie ma winnych. Wszystko lege artis tylko forsa społeczeństwa gdzieś wsiąka.
  • ~Stif
    (2012-02-06 13:25)
    Normalny Podatniku...spróbuj nie zapłacić do US brakującej złotówki - niezależnie jaka partia rządzi...zobaczysz co zrobi z tobą URZĘDNICZA BANDA...Ci co oglądają program Państwo w Państwie...wiedzą o czym piszę...dodaj do bandy urzędniczej jeszcze...BANDĘ PROKURATORSKĄ...
  • ~antek
    (2012-02-06 13:32)
    Polska to zlodziejstwa,dranstwa , obluda , zaklamanie, zamiatanie pod dywan afer, wazeliniarstwo ,co sie stalo z tym krajem w ciagu kilu lat rzadzenia. PO
  • ~jk
    (2012-02-06 13:13)
    Oj prokuratorów to my mamy bardzo utalentowanych vide najsłynniejszy z nich Ziobrem zwany. Myślę,że to wystarczy za cały komentarz.
  • ~oburzony
    (2012-02-06 13:32)
    prokuratura w tym kraju do ścigania maluczkich a nie grubych ryb ,zrozumcie to wreszcie i albo to zrozumiecie i na wiosnę rozniesiecie to wszystko w cholerę albo was zgnoją do końca
  • ~Psycholog Kliniczny
    (2012-02-06 13:06)
    A gdzie się podział Niesiołowski?
    Zamieszczacie tu różne swoje opinie na temat "kultury politycznej", ale czy kiedyś przyszło Wam do głowy, że taki na przykład Niesiołowski niemal zawsze zachowuje się w polskim Sejmie i w telewizyjnym studio jak mocno podpity oficer polityczny barbarzyńskiej armii okupacyjnej, w koalicyjce z kaburą i wywecowanych sztylpach, z których sterczą brudne onuce?
    I że na dodatek czyni to tak, jakby przed chwilą dostał kosza i w pysk od hardej branki?!
    Czy nie przychodzi Wam też czasem do głowy, że może to nie jest tylko takie nasze subiektywne wrażenie??? I że coś jest tu na rzeczy?
    Bo ja zazwyczaj tak jego wystapienia odbieram, a gdy jest on w poblizu Moniki Olejnik - to mam odczucie, ze ona zachowuje się wtedy jak ośmielona jego słuzbowym autorytetem cywilna aktywistka-nowicjuszka tych samych służb, która za wszelką cenę nie chce zawieśc swego starszego kolegi!
    Dziwię sie więc bardzo, ze w tych gorących dniach "bitwy pod ACTA" Niesiołowski nie wprowadza w czyn (czynownik?) swych okupacyjnych standardów i że praktycznie zniknął z ekranu!
    Czyżby branka była bardziej łaskawa...?
    Czy Tusk skrócił smycz?
  • ~Jan
    (2012-02-06 12:33)
    NIebywałe złodziejstwo tuszowane przez prokuraturę. Polski wymiar "sprawiedliwości" to kpina i łajactwo.
  • ~Janukowicz
    (2012-02-06 09:39)
    Kruk krukowi oka nie wykole. Jak by bylo brak paragonu w kiosku Ruchu to sprzedawca dostal by 3 lata wiezienia
  • ~zniesmaczony przedsiębiorca
    (2012-02-06 12:22)
    Dlaczego już się nie dziwię? To skandal, co sie dzieje w tym kraju...
  • ~bydłoszewski
    (2012-02-06 12:16)
    ojtam ojtam...
    nie takie rzeczy dzieja się na ZIELONEJ WYSPIE!
  • ~@koko
    (2012-02-06 12:00)
    koko ,ty codziennie w kibel walisz konstrukcyjnie ,i tobie "wielki myślicielu " ma to wystarczyć !!! Obrońcą przekrętasów jesteś i tyle !!!
  • ~OLO
    (2012-02-06 11:40)
    czy ktoś spodziewał się innej decyzji prokuratury ? chyba jakiś naiwniak !!
  • ~KOMUNIKAT
    (2012-02-06 10:58)
    Drodzy Pacjenci!

    Z przykrością i uczuciem wielkiego zawodu zawiadamiamy w imieniu dyrekcji naszego Ośrodka Terapii Ułomności Umysłowej i Masowego Atroficznego Niedorozwoju Intelektualnego, Emocjonalnego oraz Niewydolności Imbecylnej (w skrocie: OTUUMANIENI), że Wasza jaskrawa niechęć do współpracy z naszym personelem oraz niestosowanie się do zaleceń terapeutycznych spowodowały brak jakiegokolwiek postępu w procesie leczenia i w efekcie nie przyniosły żadnej poprawy stanu Waszego zdrowia psychicznego, a w wielu przypadkach stwierdzamy znaczne jego pogorszenie!

    Zawiedliście nie tylko nas, ale - jak się mozemy domyślać - i samych siebie!

    W związku z powyższą diagnozą Naczelny Lekarz naszego zakładu stwierdził absolutną konieczność pozostawienia Was w naszej renomowanej instytucji na następny czteroletni turnus na dotychczasowych warunkach, jednak bez możliwości ubiegania się o warunkowe przedterminowe zwolnienie, urlopy czy widzenia!
    Także comiesięczne wypiski ulegają zawieszeniu do czasu zatwierdzenia budżetu naszego zakładu, przy czym termin tego zatwierdzenia nie został jeszcze zatwierdzony, a byc może rzekoma czy też domniemana koniecznośc jego zatwierdzenia ulegnie umorzeniu lub przedawnieniu!

    Od powyższej decyzji nie przysługuje odwołanie do żadnej wyższej instancji i w żadnym trybie (nawet warunkowym czy wyborczym, na przyklad w przypadku rozpisania wyborów przedterminowych)!

    (z upoważnienia Dyrekcji)

    _______________________Dwie Salowe z Salem___