Unijne załamanie inwestycji. Kończą się pieniądze z Brukseli

| Aktualizacja:

Zapaść odczują najbardziej małe i średnie firmy. Unijne pieniądze kończą się. To oznacza mniej inwestycji publicznych, które napędzały gospodarkę. Za dwa lata wydatki na drogi spadną z dzisiejszych 33 do 13 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2011-09-27 06:34)
    Marek Langalis
  • ~wodan
    (2011-09-27 07:56)
    i bedzie jak bylo jest i bedzie i po co ten placz
  • ~FARGO
    (2011-09-27 07:52)
    jak Tusk wygra to Merkel ma się zgodzić aby Buzek dał Tuskowi 300mld PLN z unijnej kasy, to jest obiecane przez poważnych polskich polityków i Niemkę Merkel
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-09-27 07:43)
    Co tam...prezes klamczynski... zarzadzi i benzynka bedzie po 1 zl , euro po 2 zl , kartofle po 50 gr...zbuduje 3 000 000 mieszkan...??
    Tak obiecal...ja czekam...!

    PIS to szkodnik grozny...oczekuje wyczyszczenia z pisiego szkodnictwa instytucji panstwowych.

    Dwa lata rzadow Pis i ...:
    w NPB - PiS, w NIK - PiS, w KRRiT - PiS, w
    TVP - PiS, w Palacu - PiS, w CBA - PiS, RPO - PiS, w Zwiazkach Zawodowych...kazdy ma od 6 000-25 000 zl pensji...

    To kto ..? jest nadal premierem...kto tutaj rzadzi...
    PO czy sabotazysci , krety z PIS...?
    , mordo ty moja... dla...PIS...i.. kraju
  • ~Paliaczki budują autostrady Bua ha ha ha
    (2011-09-27 07:36)
    Taka 4 milionowa Chorwacja zaraz po wyniszczającej wojnie domowej zbudowała 700km autostradę pólnoc-południe w górach, przełęczach i drążąc setki tuneli w skałach.

    Paliaczki nawet za 1000 lat nie zbudowali by w takim terenie nawet 10 km autostrady. Nawet gdyby Unia wpompowała tu cały swój Budżet.
  • ~ściema
    (2011-09-27 07:23)
    Przecież PO z Lewandowskim mówiło że wyrwą z UE 300...euro.
  • ~edek
    (2011-09-27 07:24)
    Najważniejsze że Polska ma "Orliki"
  • ~nie ekonomista
    (2011-09-27 06:59)
    Nie robiłabym z tego wielkiego problemu,bo do tej pory zyski z budowy autostrad idą głównie do Niemiec i Austrii.Można stwierdzić,że zostawią nam drogi,ale wydaje mi się,że to za mało.Polacy pracują tam na gorszych stanowiskach,jest ich mało i zarabiają kilka razy mniej od Niemców.Może będzie pieniędzy mniej,ale jakby je przerabiały polskie firmy,to warto się zastanowić ,czy być może to nie wyszłoby nam bardziej na zdrowie,bo wszystko zostałoby w kraju i zaczęło nakręcać konsumpcję,a więc i produkcję.
  • ~vinovi
    (2011-09-27 06:53)
    taaak, jarek za to jak za dotknieciem czrpdziejskiej rozdzki...
  • ~swiety
    (2011-09-27 06:46)
    U nas podali skromna liczbe !!! 3 triliony dolarow potrzebuje Unia do wspacia Grecji,Portugalii,Hiszpanii i Wloch .2 banki francuzkie i banki niemieckie .
    Drogi w Soczy dostana raczej Ukraina i Chiny , Rosji Polska nie jest potrzebna .
  • ~Don POl
    (2011-09-27 21:15)
    POwiało gnojem !
    pewnie Niesiołowski w PObliżu ?