TVP ma wielki plan. Na czym zarobi?

| Aktualizacja:

Telewizja Polska finalizuje umowę na pokazywanie meczów towarzyskich reprezentacji Polski przez najbliższe dwa lata. Liczy, że sporo na tym zarobi.

wróć do artykułu
  • ~Andere
    (2010-08-11 09:28)
    ha ha ha . reprezentacji Polski .
    W piłce nożnej .
    To już wolę kabarety na TVP-2 .
  • ~yalo
    (2010-08-11 10:46)
    Buehehehehe.. Żart. Kto tych cieci by chcial oglądać???!!!
  • ~tadek
    (2010-08-11 11:05)
    Ja już wolę Tuska oglądać i jego drużynę niż naszych kopaczy.
  • ~fagusp
    (2010-08-11 11:45)
    Płacą 400 tys. Euro za mecz naszych piłkarskich "gwiazd"? No to strach pomyśleć, ile kosztował jeden odcinek "Gwiazdy tańczą na lodzie". Bo w przypadku tego ostatniego była przynajmniej jakaś dramaturgia, z meczów kopanej czysta tragedia.
  • ~widz
    (2010-08-11 11:46)
    oglądam TV TRWAM i słucham Radio Maryja a czytam Nasz Dziennik.Reszta to dziadostwo medialne,brak obiektywizmu i profesjonalizmu dziennikarskiego.
  • ~Pasażer
    (2010-08-11 11:50)
    Nie pokazujcie tych księżniczek ,bo starcicie oglądalność.
    A z drugirj strony to tuba pisowska,to może lepiej niech jakieś nieudaczniki polatają po trawce,zawsze to coś innego
  • ~Kuba
    (2010-08-11 14:50)
    Gwiazdy tancza na lodzie kosztowaly zdecydowanie mniej
  • ~Ten
    (2010-08-11 16:39)
    Premier Ryży nawoływal publicznie do niepłacenia ,,haraczu'' na TVP.Wczoraj ich mianowaniec niejaki Dworak cos tam mamrotał o sciganiu za nieplacenie.
    Istny kabaret.Bez abolicji i amnestii abonamentu się nie obędzie.W innym przypadku bedzie to banda oszustów.Dziennikarze jakos cicho na ten temat.
    Tylko czy my mamy jeszcze dziennikarzy?
  • ~jogi
    (2010-08-11 23:08)
    PO wie aż za dobrze -że gdyby nie wprowadziła abolicji zaniepłacenie abonamentu w mijających czasach PISowskich -to straci ok. 3mln. nas wyborców.
  • ~miniu
    (2010-08-12 00:08)
    A tymczasem z Kamerunem 0:3, niedługo nikt nie będzie chciał oglądać meczów tej naszej pseudo reprezentacji.
  • ~widły
    (2010-08-12 03:12)
    PRECZ Z TRAMPKARZAMI Z V LIGI, WON Z PZPN, NA TACZKĘ GNOJU Z TYMI SZUJAMI!!!
  • ~FaceZbook
    (2010-08-12 10:33)
    Po wczorajszym meczu z Kamerunem widać jak popularna będzie Polska na Mistrzostwach Europy 2012. Już trzeba organizować sprzedaż biletów w Euro i do tego szykować otoczkę mistrzostw w językach europejskich. Jak tak dalej pójdzie to nie sprzedają polakom ani jednego biletu. To będzie dopiero zarobek bo mimo kryzysu cała Europa jest bogatsza niż Polska. Z aczynajmy od orlików to jeszcze w tym wieku zagramy może w jakichś finałach ???
  • ~kibic
    (2010-08-12 19:22)
    nic sie nie stalo chlopaki nic sie nie stalo itd smuda do szkolenia trampkarzy a pzpn do gulagu
  • ~robnad
    (2010-08-13 00:04)
    durne pały.

    od 6 rano do 6 rano Michnik ,w pionie o aprzystych a w nieparzystych w poziomie.w przerwie technicznej ukośnie.
    i co tuskomatoły,nie będziecie płacić abonamentu?
    podczas hejnału ,sami sobie wymyślcie