Bieńkowska: Wszędzie w Europie słyszę pochwały systemu, jaki stworzyła Polska na wydawanie pieniędzy UE

| Aktualizacja:

Nie jest prawdą, że polskie województwa mogą stracić pieniądze z Unii Europejskiej – powiedziała w piątek w Łodzi komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw Elżbieta Bieńkowska.

wróć do artykułu
  • ~Krzychu
    (2018-10-14 08:12)
    Ach, ktos tu mowi o pieniadzach z Unii, ktore dobrze wydajemy? No dobrze, ze lepiej gospodarujemy, niz np Wlosi. Dziwne , ale sa tu internauci i w ogole ludzie w Polsce, ktorzy sa przekonani , ze to Polska placi na Unie, a nie odwrotnie.
  • ~wracaj, czekamy
    (2018-10-13 18:29)
    Oj niedługo wrócisz. Już na ciebie z utęsknieniem czekamy. Maszynka do strzyżenia w POgotowiu.
  • ~ziutek
    (2018-10-13 18:20)
    re: [ ╲╱]┗┛[├─┤] Nie wiem na co wydaliscie i jaki byl system wydawania ( system WYDAWANIA !!!) ale wiem ile dostaliscie: w latach 2007-2013 Polska otrzymala z EU 95 mld € ( wplacila 25 mld €) . Na czysto wiec 70 mld €! W latach 2014-2020 bedzie ciut mniej - Polska otrzyma 106 mld € ( wplata 40 mld). Netto 66 mld €.
  • ~vp
    (2018-10-13 14:17)
    Jaką piękną i mądrą mamy reprezentację w Brukseli i pomyśleć ,że PiSowieci wyślą Szydło . O grozo co świat pomyśli o urodzie Polek ?
  • ~sasza
    (2018-10-13 11:01)
    Głupiutka jestem i jest mi z tym dobrze. Ala jaja!!!!
  • ~Zop
    (2018-10-13 10:35)
    Ze tez ciebie jeszcze dopuszczają do głosu skompromitowana skrzynko ! Ala jaja , ale jaja! Nie dość ze szpetna, skompromitowana to jeszcze tępa ! Nikt ciebie tutaj nie chce więcej tak jak twojej partii!
  • ~jula
    (2018-10-13 10:34)
    Pani komisarz wiadomym jest ,że pan prezes wszystko potrafi ,nawet poszczycić sie nieumiejętnością obsługi karty bankomatowej a co dopiero wydawaniem grosza .DOBRZE TEŻ ,DOBRZE ,ŻE PRZED TYMI NIEUDACZNIKAMI BYŁY INNE EKIPY POTRAFIĄCE.
  • ~złodziej
    (2018-10-13 07:49)
    Bo w UE tak pieniądze wydają.
  • ~Georg
    (2018-10-13 07:04)
    Jak Polak bedzie tak ogolnie zadowolony, zrelaksowany , zyczliwy, czyli cieszyl sie, ze on i inni maja dobrze ( sa miejsce na tej ziemi, gdzie jest duzo, duzo gorzej,) , to kula ziemska bedzie sie obracac w druga strone, a slonce bedzie krazyc wokol ziemi, a ksiezyc ukradnie Kaczynski i schowa pod koldre. No wtedy moze Polak bedzie normalny, jak inni!
  • ~strzelec
    (2018-10-12 23:45)
    Ta baba rozbraja peaworzadnych Polakow i generalnie bialych Europejczykow* *nie dotyczy terrorystow i bandytow posiadajacych bron palna nielegalnie, np. islamistow posiadajacych kalachy z bylej Jugoslawii.
  • ~Sssss
    (2018-10-12 23:27)
    Who are you to hell, Bienkowska?
  • ~aabb
    (2018-10-12 20:30)
    ale jaja !...ale zrobiła wytrzeszcz !...ale jaja !
  • ~donek
    (2018-10-12 20:30)
    Ale jaja ale jaja!!!!
  • ~Sponsoring
    (2018-10-12 20:28)
    Niebywała bezczelność. Na taśmach mówiła że kryli przekręty na dotacjach bo to grube miliony... a teraz truje jak potluczona o modelowym systemie. Powinna siedzieć ale ze donek ją to pasie sie w Brukseli i będzie miała z 35 tys tzw emerytury
  • ~Yy
    (2018-10-12 19:09)
    Polacy sa nigdy nie zadowoleni a szczegulnie Pisowcy
  • ~[ ╲╱]╔╗[├─┤]
    (2018-10-12 19:05)
    Cały czas słyszę ze dostaliśmy (bez żadnych warunków) prawie 150mld Euro z EU to będzie jakieś 600mld zł, PO wydało na drogi 135 mld zł i tylko nie rozumiem jednego - skoro dostaliśmy 600 mld zł i wydaliśmy na drogi 135 mld zł to dlaczego w tym samym czasie gdy dostaliśmy te 600 mld zł dług Polski wzrósł niemal skokowo o 450mld zł - razem z 600 mld zł z EU to daje ponad 1000 mld - ponad 1 bilion zł !!! - co się z tym stało ? - gdzie jest 850mld zł ?!!? Boje się że tak "dostajemy" pieniądze z EU jak Niemcy "pomagali" Grecji - tak im pomagali w biedzie że jeszcze zarobili na tym prawie 3 mld Euro... Może lepiej byłoby żeby nam nie dawali i nie pomagali... może wtedy nie trzeba byłoby się zadłużać tak by prawnuki spłacały te pieniądze...?
  • ~PUDERNICO pamietamy
    (2018-10-12 18:48)
    STARY TUSKOWY LACHO.......CIAG
  • ~Rajbjaj króliczek