Pielęgniarka, salowa, sanitariusz – ile dokładnie zarabiają?

| Aktualizacja:

Szpitalna lista płac – w czasie protestów lekarzy-rezydentów sprawdziliśmy, ile w polskich szpitalach zarabiają pracownicy niższych szczebli.

wróć do artykułu
  • ~brutto to bylo na autostradach, po kilka pasow w kilku kier.
    (2017-10-30 19:55)
    ale jak wroca pieniadze nadplacone wedlug jakiegos tam sadu europy czy sadu ostatecznego nadplacone na autostrady to tylko w jednej pozycji powinno byc tysiac dwiescie milionow/ czy baniek/ i o tym autorzy tekstow nie pisza a wola zajmowac sie brutto, a niechaj zaczno od netto
  • ~anty_błazen
    (2017-10-30 19:59)
    a gdzie rezydent?
  • ~konował
    (2017-10-30 21:23)
    jestem sp-ecjalistą,ordynatorem z 32 letni stażem.pensja (z dodatkami) brutto-7250 zł.duzy szpital
  • ~Kliczkowski
    (2017-10-30 21:24)
    koniec strajku głodowego? rotacyjnego? każdy głoduje 1 dzień? I słusznie bo to jakaś farsa była. Jak się głoduje to rzeczywiście a nie na niby ::))
  • ~Pielęgniarka
    (2017-10-30 21:35)
    Pielęgniarka z 27 letnim stażem oddział dzieciecy 32 łóżka jak dobrze pójdzie trzy pielęgniarki na dyżurze dziennym nie ma mowy o trzech na nocy 2230 podstawa + nocki + godz.świąteczne + stażowe - podatek składki emerutalne itp. Izba pielegniarska w sumie na miesiac ok.2300.
  • ~Pigułka
    (2017-10-30 21:57)
    Pielęgniarka 26lat w zawodzie. Specjalizacja onkologiczna. Praca oddział chorób płuc. Nocki święta wysługa.za 2,5tys zl Na dyżurze czasem jedna czasem dwie pielegniarki, nie ma kiedy się wody napić. Nie wspomnę o odpowiedzialności
  • ~Roman
    (2017-10-30 22:17)
    To sa zarobki ? Czy napiwki ? I to za lata nauki, nieprzespanych nocy ,odpowiedzialnosci i wiele wiecej.
  • ~JM
    (2017-10-31 09:26)
    I oto od lat chodzi. Rzucić ludziom ochłapy, niech biorą dodatkowe dyżury, połówki etatów, zlecenia... Niech *********** po 60 - 70 godz. w tygodniu, przecież mogą sobie dorobić. To jest świadoma polityka państwa - personelu jest tak mało, że bez tego system się zawali w 2-3 tygodnie. Mam pomysł racjonalizatorski. Obniżmy pensje nauczycielom, urzędnikom... Niech sobie dorabiają w Macach, taksówkach, budowach, sprzątaniu... Niech pracuja 70 godzin w tygodniu, nie będą mieli śiły protestowć, ba nie będą mieli śiły myśleć. Grunt żeby mafia polityczna żyła w dostatku.
  • ~zorro
    (2017-10-31 09:52)
    A dla czego nic nie piszecie ile zarabia was większość pracujących na kontraktach?
  • ~Misiek
    (2017-10-31 09:52)
    Jak można dostać mniej niż płaca minimalna??? 1850 zł brutto - znaczy że są to kwoty nie za pełen etat tylko np. 1/2 lub 3/4 lub jeszcze inny. Reporterzy przyłóżcie się do swojej pracy bo będziecie zarabiać podobnie --- łączcie fakty...
  • ~Lem...
    (2017-10-31 11:42)
    Podawanie pensji brutto to tak jakby mierzyć ... (pewną męską część ciała) razem z kręgosłupem!
  • ~GJDZ
    (2017-10-31 12:03)
    GDZIE JEST DOBRA ZMIANA?
  • ~Lewiatan
    (2017-10-31 12:04)
    Ja, Bartek M., zarabiałem krocie i latałem w samolocie. A umiałem cośtam, costam. Orłem,krukiem nie byłem. Masa moich "krewnych" bierze 10-20 000 do łapy, bo wierza w odpowiednia mgłę. Na pohybel tym, co sie uczyli
  • ~K...
    (2017-10-31 17:38)
    Chwila! Pielegniarki i polozne dostaja jeszcze 3x400zl brutto czyli do reki 3x230zl dlaczego o tym nie piszecie?
  • ~pacyyent
    (2017-11-01 13:47)
    wykupienie prywatnego dyżuru pielęgniarki przy chorym na noc - 300-500 zł !!!!!!!, x 10 = 5000,00,- plus pensja, to kasa nieopodatkowana!!!!!! POKAŻ LEKARZU CO MASZ W GARAŻU !!!!!!
  • ~Staż 40 lat
    (2017-11-01 23:34)
    Sanitariusze wygineli na wojnie,bo to byli ludzie po kursach bez wykształcenia. Rezydenci niech odpracują za wyksztalcenie i zdobędą staż. Przestańcie płakać biedaki i weźcie się za robotę.
  • ~.kk b
    (2017-11-02 07:37)
    proponuje pisać czy to jest brutto czy netto!!!!!!
  • ~kogo
    (2017-11-02 07:40)
    To brutto czy netto?????????
  • ~m
    (2017-11-03 18:43)
    Pielegniarka pracujaca w szpitalu,swiatek, piatek i niedziele 33 lata pracy skladkowe 1400zl emerytury na reke.
  • ~Adwokat
    (2018-03-25 10:22)
    A po co Was wiecej na noc,jak i tak tylko spicie.A te bajki o tym jak ciezko pracujecie to wciskajcie ministrowi a nie zwyklym ludziom.

Może zainteresować Cię też: