Drzwi uchylają się coraz szerzej. Polska bliżej strefy euro

| Aktualizacja:

Komisja Europejska w swoich prognozach po raz pierwszy przyznała, że Polska spełni w tym roku kryteria z Maastricht. To oznacza, że nie powinno być kłopotów ze zdjęciem z naszego kraju w przyszłym roku procedury nadmiernego deficytu.

wróć do artykułu
  • ~tomek
    (2012-05-14 13:17)
    Niech nas ręka Boska broni od waluty EURO!!!
  • ~Anonymous
    (2012-05-14 16:02)
    No i będziemy srać z głodu w zielonej wyspie na zielono głodując.
  • ~dew
    (2012-05-25 11:26)
    Grecy przy na to bogacze,Niech Tusk POjedzie na śląsk , na wsie, niech zobaczy ile jest głodnych dzieci , naszych, polskich, a dranie wspomagają bogaczy. Nam Rostowski z kalnem PO wmawia dobrobyt. Poski naród ubożeje, nie ma pracy, wszystko, drorzeje, ,,wyzwoliciel" każe nas pałować.Czy tak ma wyglądać wolna POlska? czy o to walczyliśmy?Sprzedano nas, okpiono i robi szę to nadal.
  • ~olmaria7
    (2012-05-18 15:46)
    wgdybyśmy mieli wejkść do strefy euro, to nasze rezerwy budżetowe - a są nie małe - przekazać unii, czyli "podarować" jej. No to ja pytam co to za interes ? A ile można zarobić, a ile można stracić...???
  • ~loki
    (2012-05-14 18:16)
    Nie nalezy sie dziwic - nawet bedac poza strefa hoojna reka Donalda T. ofiarujemy krajowi euro "na ratunek" ( Wlochy) 8 mld naszych i emeryckich usd nieoprocentowanej "pozyczki".
    Ile to bedzie, jak juz staniemy sie czlonkiem?

    Nie bedziemy chcieli wstapic, to nas zagonia.
    Z reszta - tak czy siak to nie zaden Thuske i nie zadne referendum obywatelskie nie zdecyduja w tej kwestii.
    Sprawe rozstrzygnie Angela.
  • ~zenobiusz I
    (2012-05-14 16:32)
    Ale rewelacyjna wiadomosc! Czekamy wiec na dzialania, ktore zrownaja kurs euro do zlotowki w relacji 1:1, wtedy mozna bedzie myslec o wprowadzeniu wspolnej, niestety upadajacej waluty. Czy to jest jakis sens, kiedy przy obecnym kursie najnizsza emerytura w przyszlosci w/g zapowiedzi to 300 zl, czyli okolo 70 euro! Wystarcza na bilet miesieczny komunikacji miejskiej w Wiedniu!
  • ~mrówka
    (2012-05-14 16:02)
    NIE NIE NIE dla EURO.niech wsadzą do d...
  • ~mrówka
    (2012-05-14 15:46)
    wont od złotówki. Euro niech wsadzą sobie do d...y
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-05-14 15:43)
    JESZCZE KOŁCHOZ-unii-europejskiej CHCE NA SIŁĘ WPROWADZIĆ DO POLSKI euro I NA NAIWNYCH POLACZKACH DUŻA KASE CHCĄ ZAROBIĆ ...BRAWO KOŁCHOZ ...
  • ~asia
    (2012-05-14 15:36)
    Powoli kraj zniszczą tak jak Grecję. Polska ma silniejsze atuty ekonomiczne niż Grecja ? A jak poszło z Słowacją? Biedaki kuleją.
  • ~anna
    (2012-05-14 15:28)
    NIE NIE NIE wsadzajcie nas do europejskiego szamba
  • ~Mortadeles
    (2012-05-14 15:18)
    ~obiezy swiat2012-05-14 15:01 informuje: "...proponuje tych cwaniachkow wyslac jako partie pilotarzowa ..."
    "PILOTARZOWY - tzn jaki? W slowniku nie ma takiego wyrazu.
  • ~tylko dla POmatołów
    (2012-05-14 15:13)
    Z głównym nurtem prosto na dno !!!
  • ~PO rujnuje Polskę!
    (2012-05-14 15:11)
    Już to widzę: ukoronowaniem fatalnych rządów Tuska będzie włożenie Polsce na szyję sznura z euro i zaciśnięcie pętli.
  • ~info
    (2012-05-14 15:11)
    Buhahaha - 'zielona wyspa' !
  • ~Pacek
    (2012-05-14 15:06)
    W PRL mówiono, niech partia swoje pomysły wypróbuje najpierw na sobie. I tego bym sie trzymał.
  • ~jatowiem1
    (2012-05-14 13:45)
    Te wasze prognozy opierają się na fałszywych danych więc też są do bani.Euro służy Niemcom i jest to projekt polityczny.Oni głównie na tym korzystają.Mam nadzieję że euro strefa rozpadnie się i nie będziemy musieli do niej wstępować.Nie chcę być niczyim niewolnikiem.Polska potrzebuje rządu pro polskiego,który będzie myślał o Polakach
  • ~brrr
    (2012-05-14 15:02)
    Cieszyć sie będa pampersowi,kafelkowi i zmywakowi.
  • ~obiezy swiat
    (2012-05-14 15:01)
    Drzwi otworem stoja to przypominam srednia emerytura w POLSCE to 1200zl 1 euro=4zl30groszy przecietny kurs wymiany bedzie 4.50 -5 zl za euro .otrzymacie 266 euro na miesiac i proponuje tych cwaniachkow wyslac jako partie pilotarzowa na okres 3-mcy i zobaczymy jak sobie beda radzic
  • ~as11
    (2012-05-14 15:21)
    Przyjdzie bieda jeszcze wieksza niz jest !
    Zapytajcie Wlochow jak dobrze zyli przed euro a jak zyja teraz.
    Maly chleb we wloszech kosztuje 2,50 euro a 4 bulki 1,20 euro.
    Tzn. bedzie zle i biedniutko .