Żywność drożeje i drożeć będzie. Co najbardziej?

| Aktualizacja:

Żywność zdrożeje w tym roku o 5-6 proc., największych podwyżek należy się spodziewać w pierwszym kwartale, a w drugim dynamika wzrostu zmaleje - poinformowała w środę PAP Krystyna Świetlik z Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

wróć do artykułu
  • ~ALA
    (2011-02-16 20:51)
    TUSK JEST WIELKIM OSZUSTEM
  • ~janmil
    (2011-02-16 21:25)
    a kto nam zgotował ten los?!
    Wyborca POlikota to młody mężczyzna po podstawówce...
    Najwięcej zwolenników lubelski polityk ma w średnich miastach - 3,5 proc. wyborców zagłosowałoby na Ruch Poparcia Palikota...
    Tak wynika z sondażu PBS DGA przeprowadzonego na zlecenie Ruchu w miniony weekend na 782-osobowej próbie Polaków. Janusz Palikot opublikował go wczoraj w blogu. Z badania wyłania się statystyczny wyborca nowej partii Palikota. Chętniej głosowaliby na nią mężczyźni (4,7 proc.) niż kobiety (2,2 proc.). ...
    Zdecydowanie największą popularnością RPP cieszy się wśród najmłodszego pokolenia wyborców. Na ugrupowanie wskazał prawie co dziesiąty ankietowany w wieku do 24. roku życia (wśród wyborców w wieku 25 – 39 lat zwolennicy Palikota stanowią tylko 1,3 proc.). Najwięcej sympatyków Ruch ma wśród osób z wykształceniem podstawowym lub niższym (4,2 proc.), a najmniej z wyższym (2,7 proc.). ...
    i to nam zgotowało ten los... i czy teraz można POwiedzieć, że POlacy to mądry naród?!...
  • ~Figa
    (2011-02-16 20:09)
    zyje sie lepiej!!! (lodziarzom i wszelkiemu plugastwu) PO ile cebula i jabka?
  • ~ALA
    (2011-02-16 20:15)
    TUSK JEST WIELKI
  • ~ajax
    (2011-02-16 20:09)
    Re:Nie głupol Kiedy Tuska i "dobrze wykształconych" "ponadprzeciętnie inteligentnych"wyborców PełO olśniło,że za podwyżki nie odpowiada rząd tylko wolny rynek i spekulanci?Czy za podniesienie VAT-u też nie odpowiada rzad?W 2006 roku Tusek nawoływał do nieposłuszeństwa obywatelskiego i twierdził,że wszystko drożeje i będzie drożec,bo rządzi Kaczyński.W debacie wyborczej jasno i wyrażnie dał do zrozumienia swojemu elektoratowi pytając o ceny produktów żywnościowych,że to przez tego podłego Kaczora jest tak drogo.Kto się wtedy dał złapac Tuskowi na te tanie kłamstwa?Tacy olśnieni "yntelygenci"jak Ty?
  • ~do ~Oko Jara2011-02-16 19:46
    (2011-02-16 20:14)
    A zapchaj sie ty tą papryką i przestań pisać pierdoły.
  • ~jacek
    (2011-02-16 20:14)
    Gdzie są teraz Ci którzy tak bali się Kaczyńskiego (dyktaturę miał wprowadzić)
    no gdzie? Uwierzyli Tuskowi i jego przydupasom w jego Irlandię.Jak to się
    kończy wszyscy widzą."Klęski Tuska" i lenistwo rządu dobija ten kraj.
    Jarosławie Kaczyński wracaj !!!
  • ~arnold
    (2011-02-16 20:22)
    Oko jara ty nie pieprz mi tu o papryce tylko powiedz ile zdrożał chleb,
    pieczywo albo jeszcze lepiej pszenica.Przypomnij sobie jakie ceny były
    za "Jara" a jakie są teraz.Będą jeszcze fani Tuska wspominać dobre czasy
    rządów Kaczyńskiego oj będą.
  • ~do robnad
    (2011-02-16 21:43)
    a dlaczrgo mam sie nie odzywac?
  • ~robnad
    (2011-02-16 20:26)
    POkemony zdechną z głodu.
    myślę ,że czas przyszły będzie rozciągnięty,tak do bólu przyszłych POkoleń.
  • ~broda
    (2011-02-16 20:27)
    Nie pomoże PR .Polecą słupki platformie.Pusty portfel to najlepszy sposób na
    PO matoła.
  • ~Naiwna
    (2011-02-16 20:48)
    Jak zwykle dyrdymały, żadnych konkretów. "Inteligencja" POwców zwyciężyła nad głupim narodem: wyszydzanie, idiotyzmy bez podania sensownych argumentów. Człowiek, który nie patrzy w oczy drugiemu - nie jest nic wart (Tusk, Komorowski). To są oszuści grający na ludzkiej niewiedzy, naiwności, dezinformacji. Podział społeczeństwa jest ogromny, coraz głębszy. Wielu ludzi idzie na bruk dzięki polityce Tuska - podział na bogatych i biednych (bezdomnych). Kiedy nasz naród obudzi się. W Polsce mamy już trzeci świat - 19 wiek, biedną Afrykę.
  • ~Placz i plac ! ....
    (2011-02-16 20:48)
    ...a niech im teraz drozeje ! - sami na siebie '' ukrecili ten bicz " to teraz nim dostana PO grzbiecie , a moze sie dopiero naucza jak glosowac , SKORO SLUCHAJA PROPAGANDY ! , - a rzad sie SAM WYZYWI i jeszcze zabawi
    jaK NP. NA SZKOLENIU !
  • ~Piast
    (2011-02-16 21:07)
    tAK JEST OD WIELU LAT, TZW. PRZDENÓWEK, TYLKIO IDIOCI O TYM ZAPOMINAJA
  • ~egipcjanka
    (2011-02-16 21:17)
    PYTAM ! ? - ile jeszcze zlego ten nierzad sPOwoduje ! ???
  • ~PLAGI tuska !
    (2011-02-16 21:37)
    Najgorsze jest to - , ze nawet tu na tym forum to chamskie zacietrzewienie ludzi broniacych '' owego cudoTFFUorcy '' -
    czlowiek czlowiekowi wilkiem ! - NIESTETY !
  • ~kasienka---asienka
    (2011-02-16 19:57)
    Moge udowodnic zestawieniem zachowanych rachunkow z roku 2007 i 2010, ze podczas urzedowanika "Hyzego" tj w ciagu zaledwie3,5 roku, roczne koszty utrzymania gospodarstwa domowego ( przy tych samych zakupach i wydatkach) wzrosly o ok 55%, nawet bez uwzglednienia czekajacych nas podwyzek, ktorymi Donald Tusck usiluje zatkac dziure, w ktora sam stworzul a nastepnie w nia naxral.
  • ~janmil
    (2011-02-16 21:47)
    nawiązując do POpzrednich wpisów...
    my ludzie inteligentni, musimy sobie zadać pytanie, czy nie jesteśmy winni?... i chyba jesteśmy... bo, za dużo w nas tzw. tolerancji na cymbalizm, PRopagandę i wyczyny PRzygłupów ośmielonych PRopagandą michnika, urbana, waltera, wejcherta, solorza ITP. GOEBELSÓW POstkomuny...nie PRzeciwstawialiśmy się temu, wierzyliśmy w mamonę i teraz mamy efekty... POd rozwagę każdemu, kto ma więcej niż ćwierć zwoja...
    PS. ja tępię w swojej korporacji PO-SLD itp. zarazę...
  • ~do robnad
    (2011-02-16 21:48)
    ~robnad2011-02-16 20:26
    POkemony zdechną z głodu.
    myślę ,że czas przyszły będzie rozciągnięty,tak do bólu przyszłych POkoleń.
  • ~ola
    (2011-02-16 22:09)
    chyba o 26 pacany - czy ktos z tego portalu chodzi do sklepow i patrzy na ceny

Może zainteresować Cię też: