Gaz będzie droższy. Są nowe taryfy
16 września 2010Podwyżki atakują nasze portfele. Nie dość, że w górę idzie VAT< to teraz jeszcze zapłacimy więcej za gaz. Szef Urzędu Regulacji Energetyki podpisał dziś bowiem nowe taryfy Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Na szczęście stawki, na jakie zgodził się urząd są niższe od tych, których żądał monopolista.