Katarzyna Niezgoda była odpowiedzialna za politykę personalną banku. Zlecenia za usługi szkoleniowe miały być kierowane do spółki Sparrow, z którą słynny prezenter współpracuje - podaje "Puls Biznesu". Sprawą zajęło się kierownictwo firmy, które zleciło wewnętrzny audyt banku. Po tej kontroli decyzja była jedna - zmiany w zarządzie.

"Ktoś odpowiedzialny za wdrażanie w Pekao karty zasad grupy Unicredit, zgodnie z którą >należy zawsze zachowywać bezstronność w wyborze dostawców towarów i usług< nie może dłużej być w zarządzie banku" - cytuje informatora "Puls Biznesu".

Nie komentujemy tej sprawy, nie zamierzamy jej komentować. Nie będzie też żadnego oświadczenia" - mówi DZIENNIKOWI rzecznik Pekao SA Tomasz Mierzwa.

>>> Tomasz Kammel ma żonę bez ślubu

Katarzyna Niezgoda skończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2001 była wiceprezesem zarządu BPH. Po głośnej fuzji tej instytucji z Pekao została wiceprezesem nowego banku.

Para jest razem od kilku lat. Była wiceprezes banku wspierała swego narzeczonego, gdy ten stracił pracę w telewizji. Ciekawe, czy ten odwdzięczy jej się wsparciem, gdy tym razem ona będzie szukać pracy.