W najnowszym zestawieniu najkorzystniejszych pożyczek i kredytów gotówkowych oferowanych obecnie przez banki w sposób znaczący zmienia się czołówka. Na podium znalazła się propozycja kredytowa Lukas Banku, gdzie w ostatnich dniach obniżony został zarówno minimalny, jak i maksymalny przedział oprocentowania (z dotychczasowego przedziału od 10,9 do 20 proc. do nowego przedziału od 8,99 do 16,99 proc.), co korzystnie wpłynęło na pozycję nowej oferty.

A jest ona o tyle ciekawa, że decydując się na otwarcie bezpłatnego konta osobistego i deklarując przesyłanie nań wynagrodzenia w kwocie co najmniej 800 zł i ustanawiając zlecenie spłaty kredytu z tego rachunku otrzymamy kredyt gotówkowy bez prowizji!

Spłacaj sumiennie – dostaniesz zwrot pieniędzy

Najtańszą wciąż propozycją kredytu gotówkowego pozostaje oferta Volkswagen Bank direct, gdzie oprocentowanie wynosi 11,95 proc. i stawce prowizji na poziomie 1 proc..Na najniższym stopniu podium znalazła się oferta Polbanku EFG, czyli „Kredyt na Miarę” w opcji Korzystny, gdzie oprocentowanie wynosi 11,9 proc., zaś stawka prowizji kształtuje się na poziomie 3 proc.

>>>Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy

Wciąż obowiązuje promocja „Premia za sumienność”, gdzie dla spłacanych regularnie kredytów gotówkowych w Polbanku za 12 miesięcy prawidłowej obsługi kredytu otrzymujemy zwrot wynoszący odsetki od stopy z umowy pomniejszone o jeden punkt procentowy, maksymalnie do 500 zł.

Pożyczasz pieniądze, dostajesz DVD

Ciekawa wydaje się również najnowsza oferta specjalna Getin Banku, gdzie zaciągając kredyt gotówkowy o kwocie minimum 2000 zł otrzymujemy jako nagrodę gwarantowaną odtwarzacz DVD! Innym wartym odnotowania faktem jest ubezpieczenie oferowane przy pożyczce „Tu i Teraz” banku BGŻ, które… nic nie kosztuje! W najbliższym czasie spodziewać się możemy kolejnych promocyjnych ofert pożyczek i kredytów gotówkowych – jednak zawsze należy szczegółowo przeanalizować wszystkie warunki związane z kredytem, a konkretniej jaki będzie całkowity koszt kredytu.

p