Dziennik Gazeta Prawana logo

Ten wózek miażdży palce dzieciom!

9 listopada 2009, 23:53
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Ten wózek miażdży palce dzieciom!
Inne
Ta spacerówka może być niebezpieczna. Firma Maclaren przyznaje, że wie o przypadkach zmiażdżenia końcówek dziecięcych paluszków, które utkwiły w zawiasach jej wózka. Dlatego apeluje do klientów, by zaprzestali użytkowania spacerówek i zgłosili się do producenta - podaje BBC News.

Dziecko może stracić opuszki palców, jeśli - przyznaje firma Maclaren. Defekt ten zaobserwowano w USA i dotyczy modeli Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, Techno XLR, Twin Triumph, Twin Techno oraz Easy Traveller - podaje serwis BBC News.

Do tej pory potwierdzono w trakcie rozkładania spacerówki Maclarena. . Dlatego firma nie zamierza zwlekać. Prosi klientów, by nie używali tych wózków i czym prędzej skontaktowali się z najbliższym przedstawicielem producenta.

Maclaren zapewnia, że usterkę można samodzielnie usunąć zestawem naprawczym, który będzie rozsyłać użytkownikom wózków. To - jak czytamy w serwisie BBC News - .

Wózki Maclaren można także kupić w naszym kraju. Na stronie polskiego dystrubutora brak jednak na razie komunikatu na temat usterki, o której piszą zagraniczne media.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj