Ranking kredytów hipotecznych - luty 2015

| Aktualizacja:

Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przygotowali dla Państwa kolejny ranking kredytów hipotecznych. W lutym analitycy szukali najlepszego finansowania dla dwuosobowej rodziny mieszkającej w Warszawie. Sprawdźmy, ile wyniosą koszty kredytu w przypadku zakupu nieruchomości ulokowanej na warszawskim Bemowie.

wróć do artykułu
 • ~menkos
  (2015-05-22 13:33)
  Proszę - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Porównuje ci agent, po akurat tego typu porównania nigdy nie są aktualne, przecież wciąż dochodzi do zmian w temacie. Tak więc to zawsze musi być porównanie na dany dzień.
 • ~majmon
  (2015-04-23 14:04)
  Górnośląskie Towarzystwo Finansowe wam coś mówi? Kredyt to się załatwia przez doradców, wtedy macie porównanie kilku ofert i gwarancję tego, że nie wtopicie. A w przeciwnym wypadku możecie trafić na bardzo drogą ofertę.
 • ~Antek
  (2015-03-03 15:26)
  Dziwne, że admin jeszcze tego nie usunął – już gdzieś czytałem ten post. Straszne bzdury - każdy może wejść na stronę Aliora i sprawdzić - oprocentowanie pożyczki jest poniżej 20% co jest rzadkością teraz na rynku ...
 • ~Alior Lichwa Bank
  (2015-02-26 20:31)
  Uwaga na Alior Lichwa Bank! Czytajcie co mają 'drobnym drukiem'!
  Tu sporo o tym lichwiarskim banku:

  Totalny odjazd - Alior Bank z pożyczką o prowizji 33%. Wyyyyyyyyyyższa kultura bankowości.

  Czy Alior Bank zdefiniował nowy szczyt zdzierstwa? W najnowszej promocji pożyczki gotówkowej opłata przygotowawcza wyniesie aż 1/3 pożyczanej kwoty. To nowy rekord Polski. Najgorsze jest to, że wszystko jest w absolutnej zgodzie z przepisami, a do lichwy w rozumieniu prawa tej ofercie jeszcze baaaaaaaaaaardzo daleko. (...)

  więcej-http://wilczko.blox.pl/2015/01/Totalny-odjazd-Alior-Bank-z-pozyczka-o-prowizji.html