Nadchodzi trzecia stawka podatkowa? ABC daniny solidarnościowej dla najbogatszych

| Aktualizacja:

Resort rodziny szacuje koszty spełnienia postulatów rodziców niepełnosprawnych dzieci, a resort finansów zastanawia się, na co stać budżet.

wróć do artykułu
  • ~emu
    (2018-04-24 14:17)
    Premier dobrze wie, kto płaci tym babom prostestującym w sejmie :) i tych właśnie spryciarzy chce opodatkować
  • ~ZAŁGANA KASTA +
    (2018-04-24 14:53)
    Zwykłe zwyrodnialstwo cynicznych pisowskich kacyków - stawia się tych ludzi pod pręgierzem jako "winnych podnoszenia podatków". Mało już dostali do wiwatu od losu, trzeba ich jeszcze wykorzystywać do szczucia przeciwko bogatym i popisywania się "janosikowaniem"????
  • ~ lili
    (2018-04-24 15:37)
    Niech płaci wielka szajba z nowoczesnej głuPOty i jej POdobni.
  • ~mosiek cenzor
    (2018-04-24 15:38)
    znowu moski cenzurują a pisze się o głuPOcie
  • ~greg
    (2018-04-24 16:51)
    skandal pisowskie hieny u obłudnicy ! komuna normalnie !
  • ~Julka
    (2018-04-24 17:13)
    PiS to jednak zero
  • ~apostata999
    (2018-04-24 17:48)
    Nie będę krakał, ale to wszystko zmierza ku totalnej katastrofie polskich finansów. Grecja w porównaniu z tym do czego doprowadzą rządy tych nieudaczników, to będzie mały pikuś.
  • ~Maciej
    (2018-04-25 08:49)
    To jest nieporozumienie by programem 500+ objąć dorosłych opiekunów niepełnosprawnych, co oni chcą wnieść dla rozwoju społeczeństwa, staną się tylko obciążeniem podatkowym na zdrowej tkance społecznej, niech się wezmą do roboty jak chcą więcej pieniędzy na luksusowe potrzeby.
  • ~ankaxxx
    (2018-04-26 15:49)
    Najbogatsi przenieśli swoją działalność do rajów podatkowych. U nas są tylko ludzie, którzy zarabiają duże pieniądze dzięki swej wiedzy, umiejętnościom i przy tym ciężkiej pracy. Pozdrawiam patologię.
  • ~Wam k..wy z PO POdziękujemy
    (2018-04-26 15:54)
    No to POdziękujmy PO i nowoczesnej głuPOcie za podjudzania kolejnych grup do protestów i żądań płacowych. Przez 8 lat kradki na POtegę a gdy złodziejstwo się skończyło to by rozdawali judasze.
  • ~Lolailolo
    (2018-04-26 16:33)
    Zabrac to co Panstwo Polskie daje na kosciol katolicki I dac na niepelnosprawnych .Kosciol powinien utrzymac sie sam z datkow w panstwie katolickim......
  • ~qwerty
    (2018-04-27 08:32)
    Danina - to pojęcie ze średniowiecza, płaciło się ją władcy, królowi, biskupowi. Świetnie to Mateuszek wymyślił, mentalne średniowiecze.
  • ~xxxx
    (2018-04-30 10:28)
    Tak, tak ; jak u Janosika ; zabrać bogatym dać biednym . Efekt za parę lat będzie jak za PRL-u , nie ważne , że g....o , byle wszyscy równo
  • ~wielka szajba i POdatki
    (2018-05-07 09:08)
    No to nowoczesna głuPOta z wielką szajbą wam najbogatsi to załatwiła. Niech więcej niepełnosprawnych sprowadza to bedziecie jeszcze więcej płacili.