Każdy będzie mógł sprawdzić, kto dostał ulgę od fiskusa

Każdy będzie mógł się dowiedzieć, komu urzędnicy umorzyli podatek, rozłożyli go na raty albo odroczyli termin zapłaty. To kolejna nowość w projekcie ustawy o jawności życia publicznego.

wróć do artykułu
  • ~B. Ankier
    (2017-12-26 23:38)
    Ważne, że w 2018 będzie w Polsce Bieda!
  • ~pis buszujący w kasie
    (2017-12-25 14:15)
    Czy wiadomo jakie to *ważne interesy* przesądzają wciąż o ładowaniu publicznych /moich, twoich, waszych, naszych/ pieniędzy w prywatne SKOKi ?! Niekończące się Branie i Wywożenie kasy do Luksemburga, na Cypr i gdzie tam jeszcze, to taki jeden senator wie. I jedna posłanka.
  • ~z_wyjatkiem_pisu
    (2017-12-25 00:36)
    Jawnosc oczywiscie nie bedzie dotyczyla pisowcow i kleru ...
  • ~kraken
    (2017-12-22 00:12)
    A co ze związkami wyznaniowymi? Czy kościół jest tradycyjnie wyłączony spod tej ustawy?
  • ~xxxx
    (2017-12-20 08:56)
    No to ok, pod warunkiem ,że zrobią tak jak w niektórych krajach ; każdy obywatel będzie mógł podejść na ulicy do urzędnika i zażądać ,żeby pokazał co wynosi w teczce wychodząc z urzędu.
  • ~m-53
    (2017-12-20 08:46)
    Bardzo dobrze. Ulga podatkowa jest dotacją płaconą z mojej kieszeni, z moich podatków.
  • ~Duszan Be
    (2017-12-20 04:24)
    Pisowata kryptokomuna przechodzi samą siebie. Niech od raz wprowadzą zasadę, że prywatna własność jest wspólna, tym co mają trzeba zabrać, a kułaków, elity i dobrze wykształconych z dużych miast - pozamykać w obozach resocjalizacyjnych. Skulsoniałej hołocie to się spodoba, poparcie znowu skoczy o kilka punktów procentowych...
  • ~NO COMENTS
    (2017-12-19 23:46)
    Niech sobie wsadzi łapska w kalesony i pobawi się jajkami .......jako państwowymi organami ......jak stwierdzi że są twarde i okrągłe to dojdzie do wniosku że są globalne PRLowska miernota..........
  • ~Tyxand
    (2017-12-19 23:29)
    No to jeszcze dajcie jawność życia politycznego. Do dziś nie wiadomo, kto pisze paski w TVP (Telewizji Politycznej).
  • ~mowa.
    (2017-12-19 20:43)
    wiem ze to sie nie podoba amatorom drogich zegarkow
  • ~wert
    (2017-12-19 20:36)
    I bardzo dobrze. Będzie wiadomo czy faktycznie ulga była uzasadniona,czy może była przyznana dla znajomego należącego do ferajny.

Może zainteresować Cię też: