Nowy plan prezydenta: Im więcej dzieci, tym mniejszy podatek

| Aktualizacja:

Prezydent ma plan, jak skłonić Polaków do powiększenia rodzin. Jego zdaniem, im więcej dzieci, tym wyższa powinna być kwota wolna od podatku.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2013-02-27 22:32)
    re:
    ~tor2013-02-27 20:33

    100% racji.
  • ~mira
    (2013-02-27 15:37)
    AŻ DO +BULU+ POGIĘŁO P.PREZEDENTA!!!
  • ~RODAK
    (2013-02-28 09:58)
    PANIE PREZYDENCIE OD DZIŚ ODMŁADZAM MOJA POŁOWE A OD JUTRA BIORE SIE ZA ROBOTE???
  • ~narodowiec
    (2013-02-27 23:20)
    Nowy plan prezydenta: Im więcej dzieci, tym mniejszy podatek.

    Panie Prezydencie, podaj Pan plan jak nie mieć więcej Tuska i jego złodziejskiej bandy, od Warszawy po najmniejszą pipidówkę. Ta banda, zamiast przyznawać sobie nagrody, niech przeznaczy te pieniądze dla rodzin i ich rozwój. Na szpitale, szkolnictwo, wyższe zarobki, bo wszak gdy społeczeństwo będzie bogate, to i kraj będzie się rozwijać. Ale jak widać Tuskowi na tym nie zależy.
  • ~stary emeryt.
    (2013-02-27 22:15)
    Panie prezydent,od czego ma być ten podatek jak nie ma roboty?Zarządź pan,żeby każdy czynownik mógł otrzymać jakąkolwiek premię dopiero po urodzeniu dziecka,może być i gej,to populacja Polaków podskoczy błyskawicznie.
  • ~tor
    (2013-02-27 20:33)
    Żadna ulga i inne pomysły nic nie dadzą. OBoje rodziców musi miec prac,e i pensje, a nie zasiłek - wtedy będą mieli pieniądze na dzieci. Żeby było więcej pracy w Polsce trzeba WYBIERAC w sklepie zrobione w Polsce towary - polska firma stworzy nowe miejsca pracy. Kupisz zagraniczny, zapłacą podatek w Polsce, a z tego pójdzie na zasiłek dla bezrobotnych... i bieda w rodzinie. Popierajmy Patriotyzm zakupowy Polaków!
  • ~lis
    (2013-02-27 19:31)
    ja to bym zaproPonowal zeby w trase wyjechal bronek z donkiem i na wzor niemiecki zapladnial swoje srodowisk czyli platforme z koalicjom i mieli by wieksze pieniadze na rozwoj swojej parti i elektoratu ktory by plodzili
  • ~pol ank
    (2013-02-27 17:34)
    Polacy nic się nie stało. I teraz wiecie dlaczego w Kancelarii Prezydenckiej a i Doradcy tyle chwytaja kasy i nagród. Taaaaaki pomysł. Rewolucja. Genialne. Mniam, mniam cóż za nowatorski świeży pomysł, Większa kwota wolna od podatku od podatku. To już nie 240 zł miesięcznie, tylko o wiele, wiele więcej. I znowu gramoty i nagrody dla wybitnych myslicieli prezydenta
  • ~bezrobotny dziad
    (2013-02-27 17:19)
    jak sobie pan prezydent Komorowski to wymyślił że ja co mam 60 lat i muszę pracować nie będzie obowiązywać odliczenie jak ja miałem 7 dzieci nikt mi nie pomagał za piepszałem na dwa etaty komuna miała pracy dużo następnie w wymarzonym ustroju przez kombinatorów z tytułami robiłem trraz kiedy jusz moje dzieci wyszły z domu nie mają swoich dzieci bo widziały jak my z żoną wychodziliśmy rano a przychodzlismy nocą i nie chcą tak żyć nie dziwie się im to dlaczego znowusz mam być pokrzywdzony powinienem mieć większy odpis zato że jestem stary zręsztą niech pan panie prezydencie się nie martwiza starość wypiepszyli mnie z pracy dziękuje panu i panu podobnym nich żyje wolny kraj a wy bawcie się na za 90 tys misięcznie
  • ~kwadrat
    (2013-02-27 17:02)
    panie Prezydencie co pan mówi o dopłatach jak nie będzie ich komu płacić jak pan mysili nie mam pracy za chwile wypiepszą mnie z mieszkania i co gdybym miał dzieci to na dworcu nie mogły by się wychowywać załatw pan prace godną zapłate to dzieci w naszym kraju będzie dosyć czym chce pan prezydent nas zachęcić niech paniskie dzieci rodzą panu wnuki bo hrabiów potrzeba będzie
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-02-27 15:23)
    Konrad nie jest az takim starcem ,taka lajze jak J.Kaczynski potrafibym wprowadzic na orbite bez rakiety.Fakt ,ze nie zdradzilem ojczyzny nic wspolnego nie mialem z komuna ,Solidarnoscia ani wczesniej z KOR-em.Co do wieku to daja mi zawsze o dziesiec lat mniej,wszystkie wlosy na glowie sa i to naturalne.Bog jest i daje mnie szanse obnazac klamstwa i oblude oraz glupote plebsu.Ten ,ktory mi stale ubliza robi mi wielka przyjemnosc ,poniewaz to co pisze wywoluje u niego nienawisc a to zgodnie z Biblia dobry objaw.Dziwne ,ze tysiace partyjnych sekretarzy jakos zniklo,juz nie mowiac o swietym spokoju ich szefow naczelnych z W.Jaruzelskim .To mnie wlasnie nie Rosjanie dreczyli ,a polscy zdrajcy udajacy komunistow.Partyzant Ogien gdyby dorwal R.Kaczynskiego to by sie odbylo zgodnie z jego rytualem .Najpierw przegryzka z legitymacji partyjnej a pozniej dysko z pepeszy.
  • ~ZB
    (2013-02-27 19:08)
    Toz to od lat na calym swiecie juz tak jest. Polacy znowu 100 lat za murzynami.
  • ~parasolka
    (2013-02-27 16:08)
    Panie Prezydencie widzę,że Pan łapie pomysły najgłupszych t/z.posłów.Powinien Pan przeanalizować te podpowiedzi a później dopieru publikowac,bo inaczej można pomyslec,że Pan jest jeszcze głupszy od swoich towarzyszy.
  • ~ads
    (2013-02-27 15:01)
    myślę że to nie to , w pożądanych rodzinach powinny sie rodzić dzieci a nie gdzie matka rodzi ponad 10 dzieci i gdzie każde innego wzoru i wychodzą same złodzieje , trzeba się dobrze zastanowić bo to jest poważny problem . W dobrych rodzinach dzieci powinny być w modzie i dobrze są wtedy wychowane .
  • ~bul
    (2013-02-27 13:34)
    kolejna propaganda
    najpierw dajcie zarobić, aby było z czego odpisywać
  • ~nj
    (2013-02-27 14:51)
    ktos musi pracowac na emerytury wczesniejsze
  • ~@konrad wallenrod - 'bochater' na banicji
    (2013-02-27 14:50)
    SPLESNIALY STARCU NA BANICJI - a tys jakie SCIERWO splodzil - z pewnoscia porabane w czubie jak i ty - GENETYCZNE WARIACTWO!

    p.s. bronek - co ty chlopie wygadujesz! Kto te dzieci bedzie utrzymywal???
    Panstwo=dranstwo nie robi nic!
  • ~demograf
    (2013-02-27 14:40)
    Pan hrabia Komorowski znowu przemawia z ganku nie biorac pod uwage ekonomicznych realiow polskiego spoleczenstwa. Ponad polowa Polek i Polakow to ludzie z ledwoscia dozywajacy do pierwszego dnia nastepnego miesiaca i nawet calkowite zwolnienie ich z placenia podatkow nie zapewni im funduszy na utrzymanie dzieci. Na to, aby Polska nie wymarla juz w nastepnym pokoleniu, to trzeba Polske zdekomunizowac oraz wywlaszczyc uklad tzwn. "okraglego stolu", a zdobyte w ten sposob fundusze przeznaczyc na zblizenie polskich plac do srednich plac unijnych. Wowczas stanie sie finansowo mozliwe posiadanie przez wiekszosc Polek i Polakow dzieci i wtedy bedzie mozna mowic o uratowaniu biologicznego istnienia narodu polskiego.
  • ~Buniaczek
    (2013-02-27 14:38)
    Panie Prezydenci, po co rodzić kolejne dzieci w Polsce, jak nie będą miały pracy, mieszkań, niczego. Polki rodzą dzieci za granicą, bo tam o dzieci się dba. Po co bezrobotnemu i najniżej zarabiającemu ulga w podatku, kiedy tam nie ma z czego odjąć. Jak zwykle Pan nie rozumie problemu i jego skali. Zmień Pan Prezydencie swoich doradców.
  • ~stary telewidz
    (2013-02-27 14:39)
    Wieczór w rodzinie wielodzietnej. Do domu wpada gromada dzieci umorusanych jak nieboskie stworzenia. Ojciec przyglądając się krytycznie swoim brudasom zwraca się do żony - Kochanie, myjemy je, czy robimy sobie nowe?

Może zainteresować Cię też: