Za telewizję zapłacisz razem z podatkiem

| Aktualizacja:

Nie będzie ucieczki przed abonamentem radiowo-telewizyjnym. Jest pomysł by już od przyszłego roku razem z podatkiem "ściągał go urząd skarbowy - informuje "Polska The Times".

wróć do artykułu
  • ~Włodek
    (2012-02-16 10:37)
    Płacę operatorowi sieci kablowej za sygnał więc nie kradnę sygnału --- dlaczego mam płacić za odbiornik - abonament. Czy płacąc za internet płaci się za posiadanie komputera. Abonament wrzuca wszystkich do jednego worka jako złodziei .
  • ~vh
    (2011-10-13 13:09)
    nie moge odbierac sygnalu TV wiec nie bede placicl za cos z czego nie moge korzystac
  • ~ads
    (2011-10-07 09:33)
    za to że mnie kłamią bezczelnie , mam im za to płacić
  • ~VIPER
    (2011-10-06 23:29)
    No to teraz trzeba będzie masowo wyrejstrować telewizory z radiem a dla nas pozostanie komputer i tak trzymać !!! Won z telewizją i radiem z domu !!!
  • ~ciesze sie
    (2011-10-06 18:36)
    No i trzeba placic a nie stekac i oszukiwac.
  • ~podatnik
    (2011-10-06 16:49)
    Mój rozum tego nie ogarnia . Ja mam płacić alimenty Lisa
  • ~nieabonent
    (2011-10-06 16:40)
    W TVP pokazują same POmyje i ryje . I ludzie mają za to płacić ?
  • ~M N
    (2011-10-06 11:55)
    Istna kołomyja.Najpierw premier namawia do rezygnacji z opłacania abonamentu,teraz namolnie różne "głowy" namawiają odbiorców do uiszczania opłat i co sądzić o takiej polityce,Rozumiem,że wszystkie braki spowodowane nieudolnym gospodarowaniem,pokrywa się haraczem wyrwanym z kieszeni obywatela! Ludzie ,myślę ,że nadszedł czqs na zmiany.Dość ogłupiania najsłabszych !
  • ~M
    (2011-10-06 11:42)
    Mam płacić na pensję dla jakiegoś Nergala???!!!
  • ~odbiorca
    (2011-10-06 11:40)
    Najpierw niech telewizja przestanie trwonić i marnować pieniądze na durne programy i niebotyczne gaże (najczęściej dla reżimowych dziennikarzy,za produkowaną przez nich chałę ) , a kiedy porawi jakość nadawanych audycji , może myśleć o ściąganiu haraczu.
  • ~marian
    (2011-10-05 10:32)
    nie mam telewizora, więc za co mam płacić
  • ~Gabi
    (2011-10-04 21:24)
    Zrezygnowałam z oglądania telewizji z wyboru po wyborze p. Komorowskiego na prezydenta ( telewizor wyniosłam z domu ), gdyż nie chcę oglądać głupich seriali i nie jestem zainteresowana kłamstwem i manipulacją serwowaną przez media.Korzystam jedynie z radia i jestem wolnym człowiekiem. Nie życzą sobie aby urabiano moją psychikę przeciwko mej woli to jest niezgodne z konstytucją , nie płacę i nie będę płacić za niszczenie mojej osobowości..
  • ~kochamTV
    (2011-10-04 09:16)
    Nie ma sprawy zapłacę. Ale pod jednym warunkiem zero reklam ! Jak publiczna to publiczna . Ale cwaniaki chcą wydoić naród i jeszcze na reklamach zarobić . TAKIEGO WAŁA!
  • ~Morf
    (2011-10-03 21:27)
    Opłacam internet . Państwo ściąga z tej opłaty podatki . Po co jeszcze opłacać telewizję ?
  • ~tele"wielbiciel"
    (2011-10-01 21:59)
    Mój pomysł jest lepszy:
    Każdy kto umiera zostanie obciążony jednorazowo "życiowym" abonamentem telewizyjnym - potrącanym z zasiłku pogrzebowego.
    Jak żył to oglądał misyjną telewizję i nie płacił - to po śmierci zapłaci.
    Już nie będzie mógł się od niego odwołać.
    Polecam pomysł Krajowej Radzie Radiofoni i Telewizji i pod obrady nowego sejmu.
  • ~Anik
    (2011-10-01 11:41)
    Już ludzie płacą podwójnie dla prywatnych stacji i dla publicznych , to jeszcze dołożą trzecią opłatę, gorzej jak pod najgorszą okupacją.
  • ~Fan polskich seriali
    (2011-10-01 09:37)
    Niech oglądacze mdłych, mał ambitnych seriali płłacą podwójnie..Za komuny był 3 programy i więej wartośiowych programów niż teraz..Abonament płacono chętniej i TV byuła zamożiejsza mimo że nie przerażał swoją nachalnośią reklamy...A props reklam to minister kultury coś nam obiecał przed trzema laty i nic nie zrobił...
  • ~MARK UFO
    (2011-10-01 09:30)
    tvp- czyli telewizja polityczna aboament za trawę którą proponujecie zwierzątkom które was oglądają. A dla mnie odszkodowanie czyli dla obecnie MARK UFO(u) i innych moich pseudonimów w wysokości 300mln funtów za prześladowanie od min. 23 lat. Dla tzw. zdrowotności najlepiej jest was nieoglądać.
  • ~hihi
    (2011-10-01 09:19)
    NIE ZGADZAM SIĘ! NIE MAM TELEWIZORA ANI RADIOODBIORNIKA. KORZYSTAM Z OPŁACANEGO PRZEZ SIEBIE ŁĄCZA INTERNETOWEGO.

    Co to ma być?
  • ~Głosuję na PiS
    (2011-10-01 09:13)
    Tusk to zwykły oszust i kłamca - pamiętam jak zapowiadał zniesienie abonamentu - sam namawiał do NIEPŁACENIA- mówił, ze płacą frajerzy! Wrzuć platformę do śmietnika!

Może zainteresować Cię też: