Emilewicz: Czeka nas spowolnienie gospodarcze i czas poważnych reform w gospodarce

| Aktualizacja:

Czeka nas czas spowolnienia gospodarczego i czas poważnych reform w gospodarce - zapowiedziała w czwartek minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Jej zdaniem Zjednoczona Prawica ma dobrych kandydatów, by poprowadzić resorty gospodarcze, energetyczne, klimatyczne.

wróć do artykułu
  • ~myśliciel
    (2019-10-28 17:48)
    I tu jest odpowiedz , dlaczego Platforma wypuściła PiS na rządzenie . Bo teraz to pokolenie wyborców przekona sie , że rząd kłamał, kłamie i będzie kłamał , jeżeli obieca gruszki na wierzbie . ( az do kolejnego pokolenia za 20 lat , które znów uwierzy w gruszki na wierzbie ) . Bo przecież to zła Platforma by musiała pozabierać te wszystkie 500+, 13-tki, 14-tki i inne komunistyczne bzdury . A tak to będzie musiał zrobić ten, który to obiecał - czyli partia prawicowo - komunistyczna. A dzięki temu naród na kilkanaście lat zmądrzeje.
  • ~utylizowac
    (2019-10-28 11:57)
    alez sie ten de---il nakrecil ze wszystko przekrecil chodzi o wpis o kandydatach PO
  • ~utylizowac
    (2019-10-28 11:53)
    jak na nia patrze to sie boje ze sie potopimy najlepiej zeby sie zamknela ale jej ucieczka do pisu otwiera droge do lzenia na codzien taka maja metode cha---ska
  • ~darek
    (2019-10-26 23:27)
    A kiedy będą galerie otwarte w niedziele ponownie ??!!!??
  • ~dm 2
    (2019-10-26 19:00)
    czy w Polsce jest jakaś poważna gospodarka. Polska gospodarka???? Czy ten rząd rozwinął polski przemysł lub cokolwiek ?? Bo jak do tej pory to tylko liczy na obcokrajowców !!!!! Pomysłów własnych brak !!!!
  • ~dm 2
    (2019-10-26 18:19)
    czy tym razem również podatnicy będą płacić za nieudolność piSSnierządu ??? Czy też Morawiecki zrobi jakiś geszeft i zwali to na inne nacje zamieszkujące Polskę????
  • ~dm 2
    (2019-10-26 18:10)
    w reformach to ona chyba chodzi na co dzień.
  • ~kierowca
    (2019-10-26 15:02)
    PiS swoim 500 plus kupił biednych i nie zaradnych.
  • ~importer
    (2019-10-26 14:58)
    Niech pani min.Jadwiga Emilewicz będzie pierwsza i powie to i głośno i oficjalnie że jak nadejdzie spowolnienie gospodarcze lub kryzys to ci wszyscy co dostali 500 plus i 13 emeryturę oddadzą państwu z odsetkami i to PiS będzie u władzy.
  • ~xxxx
    (2019-10-26 10:35)
    Zniknij pisowska funkcjonariuszko, u was reformy oznaczają wzrost premii dla was.
  • ~Komuna nigdy nie umarła.Drzemała w DNA wyznawców Kaczyzmu
    (2019-10-25 16:52)
    Ocho, już się zaczyna. Uwertura do odbierania PLUSÓW i przejmowania przez państwo prywatnych firm i banków, czyli Akcja Hilary Minc reaktywacja.
  • ~Milionerzy.
    (2019-10-25 13:58)
    Najlepsza gospodarka to była za Komuny. W 1989 roku uzyskano hiper inflację sięgającą ponad 90% A z tysięcy złotych zamienili na miliony, a wtedy naród stał się milionerami, w tych czasach zachód nie sięgał nam do pięt.
  • ~sliska baba
    (2019-10-25 11:22)
    ona jest tak daremna ze nie przekona mnie niczym mala a chce wysoko spowolnij bo sie zatrzesz
  • ~Hopa
    (2019-10-25 11:13)
    Co to za mnipulacja? Jasne że idzie spowolnienie , zamiast 4% ma byc 3%, to trzy razy tyle co na zachodzie
  • ~stp
    (2019-10-25 08:18)
    Reformy w wydaniu PiS, strach się bać.
  • ~zab
    (2019-10-25 08:14)
    Przecież przez ostatnie 4 lata mówiono w sposób permanentny o zmianach i reformach. Okazuje się, że było to tylko preludium.
  • ~Dobrze ,że PRL pozostawiła niezły układ energetyczny
    (2019-10-25 08:03)
    Pani minister to pani jest perłą w tym bezgraniczu głupoty zgromadzonej w jednym miejscu podczas posiedzeń tzw rządu .Niech pani nie psuje sobie opinii i pozostawi toto niech babrają się kaczym wyrobie układu jelitowego.O jakiej energetyce pani mówi ? Ten nic nie potrafiący likwidator śmigieł bo jakiś prezes o tym bredził .
  • ~Szyba
    (2019-10-25 06:42)
    Wystąpi prezes i oświadczy , że spowolnienie gospodarcze to robota gorszego sortu ...przecież pani doskonale wie że prezes zasady ekonomii ma za nic i to się na nas boleśnie zemści !
  • ~wjw
    (2019-10-24 14:34)
    W waszym wydaniu to raczej będzie czas deform gospodarki...
  • ~Tev