Śmigłowiec Macierewicza wylądował w Chinach. Tak kończy się odyseja z polsko-ukraińską maszyną

Większościowe udziały w Motor Siczy, która miała produkować polsko-ukraińską maszynę, wykupiła firma z Chin.

wróć do artykułu
  • ~makumba
    (2019-08-28 10:44)
    Antoś zżółkł i dostał skośnych oczu
  • ~emeryt 10
    (2019-08-28 10:47)
    Po co śmigłowce dla wojska ? Najważniejsze,że są samoloty dla władzy.która może latać nimi ile chce. Nawet 100 mld zł wpakowane w nasze uzbrojenie nie spowoduje,że będziemy silniejsi od naszego wroga ? Oni mają broń atomową,której my nigdy nie będziemy mieć. Najlepiej przyjaciół szukać blisko,a wrogów daleko albo wcale. Dlaczego inne kraje europejskie budują swój dobrobyt,a my mamy zbroić się ? Na wypadek konfliktu zbrojnego, z racji naszego położenia, może zostać z naszego pięknego kraju wielka dziura i nie będzie zwycięzcy w tej wojnie ? Lepiej budować domy,niż czołgi.
  • ~makumba
    (2019-08-28 10:59)
    w Motor Sicz ogłoszono żałobę, poległ Antek ataman
  • ~wesoła
    (2019-08-28 11:16)
    Bronek sprowadził TANK a mitoman rozbroił armię Ile to był halo będziemy mieli nie bójcie się drony, black Hawki, łodzie podwodne oraz reaktywowaliśmy Husarię Ułanów a jak że i CO MAMY? Niemieckie Leopardy,Jeszcze mamy na niektórych cokołach T 34 taż można je ZMODERNIZOWAĆ
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-08-28 11:17)
    Koledzy ile dzisiaj płaci pis za wpisy?
  • ~Zorro
    (2019-08-28 11:27)
    BRAWO PIS! Takiego zatrzęsienia nowego sprzętu, takich setek nowych smigłowców nie było w Polsce od czasów Mieszka I...
  • ~Kalder
    (2019-08-28 11:42)
    Najważniejsze są samoloty dla VIPów (obecnie to very idiotic person) na przeloty do Rzeszowa aparatczyków PiS. Po co nam śmigłowce dla wojska! Bo kasa przeznaczona na śmigłowce gdzieś się"rozeszła" a zakłady Caracali będą budowane u braci Węgrów
  • ~Q..tas smolenski - oszust
    (2019-08-28 11:46)
    Czy te oczy moga klamac czy tez nie,serce ludu musza zlamac itd.
  • ~antyPiterek
    (2019-08-28 12:20)
    A co ma Maciarewicz wsplnego z tym ze Chinczycy zakupili firme ukrainska? Gdzie logika?
  • ~Look
    (2019-08-28 12:29)
    Oj niedojda, niedojda!
  • ~Franz Josef
    (2019-08-28 12:30)
    Grüzzi polnische Wirtschaft , grüzzi!
  • ~pppp
    (2019-08-28 12:33)
    Ukraińcy jak zwykłe "przyjaźni" ...
  • ~Jordan
    (2019-08-28 12:49)
    Zakup ukraińskiego producenta silników przez Chińczyków udowadnia niezbicie, że Antoni Maciarewicz miał bardzo dobry pomysł, niestety odsunięto go od możliwości podejmowania decyzji. Logistycznie wyprzedził Chiny o cały rok, co ma znaczenie dla oceny jego postaci. Dziennik - niemiecka gazeta dla Polakow - udaje, że nie wie co znaczy zakup Siczy przez Chińczyków. To oznacza osłabienie możliwości obronnych USA, co dla Niemców jest w ich mniemaniu korzystne. Brawo Maciarewicz, szkoda że nie udało się Polsce kupić udziału w tych zakładach. Wielka szkoda, że odsunięto Maciarewicza.
  • ~Anita
    (2019-08-28 13:01)
    Tak ohydnego człowieka z podlym uśmieszkiem nie znajdziemy nigdzie
  • ~Totalitarnik
    (2019-08-28 13:31)
    Nieudolne PiSy z powrotem do chlewu... .
  • ~Buraczana
    (2019-08-28 14:04)
    Tow Maciarenko z GRU lubi jak pomocnik aptekarza robi mu helikopterem z duudy
  • ~Czau wau czau
    (2019-08-28 14:08)
    Jakby w Hongkongu wyladowal, to by sie ludziom odechcialo protestowac raz na zawsze, bo by ich swoim wygladem tak wystraszyl. By pewnie mysleli, ze to jakies zombi, ze to zly znak zza swiatow!
  • ~🤣👍🏾
    (2019-08-28 14:11)
    Chinczycy mogli go u siebie zatrzymac, zeby nim straszyc tych z Hongkongu!
  • ~sd2017
    (2019-08-28 14:44)
    Nie ma wraku, nie ma raportu, nie ma śmigłowców, nie ma okrętów podwodnych z samolotami na pokładzie - nie ma niczego co szalony antek Polakom obiecywał. Ale jestem pewien, że pis-owe menelstwo znowuż wybierze go na swojego posła, bo to przede wszystkim patriota i katolik.
  • ~Raf
    (2019-08-28 15:54)
    Maciora ruski szpieg zniszczył polską armię...

Może zainteresować Cię też: