Trump ostrzega Chiny: USA nie będą już tracić setek miliardów dolarów na handlu

| Aktualizacja:

Donald Trump zapowiedział w poniedziałek na Twitterze, że sytuacja, w której USA tracą co roku w efekcie wymiany handlowej, głównie z Chinami, setki miliardów dolarów, się skończy. Dzień wcześniej prezydent USA ogłosił podniesienie ceł na produkty z Chin.

wróć do artykułu
  • ~Ale zawierucha !.
    (2019-05-06 14:40)
    Pytanie jedno ,czy amerykanie potrafia wyprodukowac cokolwiek po cenie chinskiej.Za ile pracuje Chinczyk, a Amerykanin,ktory nota bene nic nie potrafi zrobic.Przeciez na nich pracuja niewolnicy z Poludniowej Ameryki.Przy tempie skupu zlota na swiecie,i to nie tylko przez Chiny, czy Rosje,D.Trump bedzie mogl palic zielonymi w piecach centralnego ogrzewania.Efekt widzimy drozejacy dolar,co za tym idzie spadek popytu na towary z USA,dlaczego bo sa zadrogie.Dalej USA jest zadluzone w Chinach,Japoni i wielu innych krajach,dzisiaj ci co pozyczyli pieniadze chca splaty w zlocie.Nadprodukcja w USA niektorych towarow,stworzy nowy problem ze zbytem !.
  • ~Szach
    (2019-05-08 22:20)
    Mam pytanie? czy mam wierzyć w to co napisałeś? udowodnij na jakiej podstawie tak twierdzisz? masz dane o wiarygodnej gospodarce USA??