Petru rusza z nową kampanią na rzecz euro. "Niewiedzę i obawy wykorzystuje PiS strasząc Polaków"

| Aktualizacja:

"Teraz Euro" - pod takim hasłem ruszyła w czwartek kampania społeczna na rzecz szybkiego przyjęcia w Polsce waluty euro, którą przygotował szef partii TERAZ! Ryszard Petru. Zdaniem polityka, euro może zakotwiczyć na stałe Polskę w Unii Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~lejb
    (2019-05-02 14:07)
    przecież to kretyn,skoro kretyn to promuje ,to należy wprowadzić jak najpóżniej albo wcale..
  • ~soros
    (2019-05-02 14:20)
    Śmieszny Rychu znowu się znalazł a już tak nudno się bez niego robiło......Szkoda że na tym swoim ojro sześciu króli nie domalował.....
  • ~ka-ac
    (2019-05-02 14:19)
    Z tego co słyszałem, Petru mówił o "Sorwacji" - gdziekolwiek by to nie było.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-02 15:22)
    Pan Petru z uwagi na swoj zyciorys, powinien kontynuowac kampanie na rzecz RUBLA. Kampania tego Pana na rzecz EURO jest dla mnie niezrozumiala.
  • ~ula
    (2019-05-02 15:24)
    Rozumiem, że euro na Maderze przydatne.
  • ~VIS
    (2019-05-02 16:07)
    Czy ten absolwent międzynarodowych stosunków gospodarczych i finansowych SGH (R. Petru) informuje swoich słuchaczy, że już na wstępie przystąpienia do strefy euro płacimy haracz w postaci przekazania Europejskiemu Bankowi Centralnemu kontroli nad naszymi rezerwami dewizowymi. Chodzi o ok. 100 mld dol. Te rezerwy nigdy do Polski nie wrócą. Przekazane zostaną do krajów, które mają w tej chwili poważne problemy finansowo-gospodarcze: np. Włochy, Francja, Hiszpania itd. Trzeba być nieukiem albo "agentem" wpływu, ażby trąbić w tej chwili o szybkim wejściu Polski do strefy euro. Następny problem: dokąd (do którego kraju) będziemy jeździć na zakupy?
  • ~motek
    (2019-05-02 15:22)
    Pan P-i-e-r-d-u znowu w amoku.
  • ~o czym mowa ?
    (2019-05-02 17:22)
    Przeciez wszystkie ( prawie wszystkie ) kraje EURO sa w kryzysie i nie maja zadnego ruchu ,zeby z niego wyjsc.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-05-02 17:17)
    Biedaczyna politycznie już się zaciupciał na śmierć, równie dobrze może teraz postulować przyłączenie do Polski księżyców Sarumana (ooops... Saturna...).
  • ~Yacovizaaka
    (2019-05-02 16:31)
    Ale już kiedyś była Łacińska Unia Monetarna, w XIX wieku. I to się rozpadło, bo każdy zaczął oszukiwać. Euro, prędzej, czy później, również czeka podobny los.
  • ~Z
    (2019-05-03 00:00)
    Dostal nakaz od Balcerowicza.
  • ~od balcerka co przelewu nie umiał
    (2019-05-02 19:10)
    a był taki sPOkój i znowu klown sie odezwał.
  • ~spoko
    (2019-05-03 11:57)
    przyjmując Euro tracimy mozliwość korzystania z regulacji wartości własnej waluty , kryzys - tania waluta - wzrost eksportu, pobudzenie gospodarki - wyjscie z kryzysu. mocna waluta - drogi eksport - schladzanie gospodarki - zapobiezenie przgrzaniu i wejsciu w kryzys. mechanizm jest duzo bardziej złozony ale podstawy są właśnie takie
  • ~łysybezpesela
    (2019-05-03 10:50)
    Tu mundry finansista od Balcerka jest, jeszcze nie łysy, ale już kreatywny, no i na Maderze był. Sorwacja ubiega się o niego, by rachunkowości uczył ich.
  • ~jarek
    (2019-05-02 16:49)
    PiS wie, co robi obrzydzając nam euro. Gdybyśmy już je mieli, to nie było by możliwe wpakowanie tyle pustego pieniądza na rynek ( 500+ ) i uruchomienie dużej inflacji.
  • ~Pincet Plus
    (2019-05-03 04:59)
    PiS to dziadostwo! Rozdawnictwo to prosta droga do Kryzysu!
  • ~st
    (2019-05-03 11:49)
    wymienić 1-1 i po sprawie

Może zainteresować Cię też: