300 plus dla ucznia zostaje na stałe. Jest gotowy projekt ustawy

| Aktualizacja:

300 plus na wyprawkę szkolną dla każdego ucznia zostanie zagwarantowane ustawą - informuje we wtorkowym wydaniu "Super Express". Dzięki temu rodzice będą mogli być pewni, że co roku po wakacjach otrzymają pomoc od państwa na szkolne wydatki dla swoich pociech - czytamy.

wróć do artykułu
 • ~560 kx..
  (2019-04-30 12:23)
  300 plus dla ucznia i 300 plus co mies dla emeryt co na reke 570 zl do 1000tys zl to tak bylo by najsprawiedliwiej albo caly rzad do wymiany lub na bezrobocie to by bylo sprawiedliwie
 • ~niebieski
  (2019-04-30 13:40)
  Ja mam już dość okradania mnie z moich pieniędzy i rozdawania na prawo i lewo innym ! Od zawsze uczono mnie, że trzeba ciężko zap****alać, żeby coś mieć - że jeżeli masz wykształcenie to nadal musisz ciężko pracować choć praca jest lżejsza... ale nie w tym kraju rządzonym przez kolejnych idiotów. Jeden głupi, drugi z metra cięty z problemami psychicznymi, trzeci złodziej z ładnym uśmiechem... DOŚĆ!!!
 • ~Żena
  (2019-04-30 08:36)
  Brak słów. Wiecie, że wiele firm już przestaje się rozwijać? Tj. nie mogąc podnieść cen, a będąc zmuszonymi do ciągłego zwiększania kosztów (kilkudziesięcioprocentowy wzrost wynagrodzeń) przy niemożności znalezienia pracowników mimo co najmniej dobrych oferowanych warunków, zaczyna nieprzyjmowanie zamówień od klientów. Jeśli trend się utrzyma, zaczną się zwolnienia, bo nikt drogiego pracownika trzymać nie będzie, skoro odpala się klientów, a wpływy z podatków do państwa spadną, bo firmy będą sprzedawać mniej. Nie wiem czy to już PRL czy za chwilę, ale wisienka na torcie, czyli zwiększenie składki ZUS dla przedsiębiorców o 90 PLN miesięcznie. Stworzono system, w którym zarżnie się za chwilę tych, dzięki którym są pieniądze, a tym, do których one płyną nie opłaca się pracować. Za tę górę kasy można było obniżyć podatki wszystkim, tak żeby mieli w kieszeni tyle, co teraz albo i więcej.
 • ~nomen
  (2019-05-01 08:28)
  Kolejna odsłona akcji ŁAPÓWA +
 • ~m-53
  (2019-04-30 08:57)
  Dziękuję, mam czwórkę uczących się, trójka dostanie :) Proszę zwrócić uwagę, że podniesiono próg wiekowy tak, aby maturzyści też się "załapali".