Polska "zapchała się" importowanym węglem? Górnicza Solidarność domaga się wyjaśnień

"To do złudzenia przypomina sytuację z lat 2014-2015, gdy polskie górnictwo znalazło się na skraju bankructwa, a przez Śląsk przetoczyła się gigantyczna fala protestów" – powiedział we wtorek szef górniczej Solidarności.

wróć do artykułu
  • ~yankee
    (2019-04-16 12:59)
    Niech się łamistrajki i sprzedawczyki z solidarności nawet nie kompromitują udając że bronią pracowników...
  • ~Hajer przodowy
    (2019-04-16 13:05)
    Tow. Hutek (czy jak Wy się tam nazywacie). Mam dobrą wiadomość: podobno koło pobliskiej Ostrawy pojawiły się mamuty. Polowanie na nie jest równie niebezpieczne jak fedrowanie wyngla, ale chociaż zyskowne. Robota dla prawdziwych hajerów - no, ale nie dla działaczy związkowych przyrośniętych do koryta
  • ~górnik
    (2019-04-16 13:12)
    odezwał się podnóżek pis polski naród powinien powinien odebrać im logo Solidarności nieroby na utrzymaniu pis
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-16 13:13)
    górnicy to nieroby zwłaszcza ci z związkowcy z solidarności
  • ~Śląsk?
    (2019-04-16 13:20)
    Podziękujcie PiS za wzrost importu węglopodobnego produktu, zapchanie tym g..wnem i kieszeni górniczych forsą żeby cicho siedzieli... jak widać starczyło na prawie 3lata
  • ~zin
    (2019-04-16 13:23)
    gdzie jest ten Duda za rzadow PO gornicza solidarnosc wzniecala strajki Ateraz przysawka PISu siedzi cicho
  • ~z Rosji takiego szajsu nie przywożą .
    (2019-04-16 13:43)
    Bo węgiel jest ch .......owy . Mam niby z Mysłowic ,coś okropnego co za syf a sprzedaje firma z Będzina . Niech ich szlag trafi .
  • ~kaczka na godło zamiast orła
    (2019-04-16 13:52)
    zamknąć wszystkie kopalnie a obiboków wygonić do pracy
  • ~Szyba
    (2019-04-16 13:54)
    A to nie Tusk zaimportował ten ruski węgiel !? Aż niemożliwe , panie związkowiec będziesz miał kłopoty , chociaż Schetynę w to wplątaj !
  • ~małek
    (2019-04-16 14:00)
    Jak to możliwe Solidarność im. Alfreda Miodowicza protestuje.
  • ~W
    (2019-04-16 14:03)
    Gornicy I rolnicy musza sie nauczyc ze kupuje sie tam gdzie jest taniej. Tak dziala wolny rynek. Jak cos jest nierentowne to nalezy to zlikwidowac. Taka prawda - nalezy sie przekwalifikowac - w Polsce praktycznie nie istnieje bezrobocie.
  • ~Katatsumuri
    (2019-04-16 14:53)
    A co w tym dziwnego? Importowany np. z Rosji jest lepszy jakościowo i tańszy więc o co chodzi? Sami sobie palcie tym syfem.
  • ~Z PIS
    (2019-04-16 15:22)
    BO NASZ DROGI I DO TEGO SZAJS ZA 1000 ZŁ ! LUDZI SZPIEGUJĄ ŻE SMOG A WĘGIEL SPRZEDAJĄ DZIADOWSKI !
  • ~obywatel
    (2019-04-16 15:31)
    To niech górnicy przyjadą do Warszawy i spalą trochę opon, wtedy pokażą rządowi jak sie protestuje, a nauczyciele sie przyłączą.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-16 15:36)
    My studenci WAT-u murem za zdaniem rządu premiera Mateusza Morawieckiego w tej sprawie!
  • ~Kalder
    (2019-04-16 15:55)
    Gdyby tak żaglowiec Siedow przypłynąłby z węglem z Donbasu, Morawiecki kazałby go wpuścić bez ceregieli
  • ~tys prowda
    (2019-04-16 16:58)
    Solidarność ? Łamistrajki !!!
  • ~Haker z Makoszów
    (2019-04-16 18:27)
    Hahaha... bravo PiS... dzięki nim wnet zamkną wszystkie kopalnie!!! Głosujcie dalej w imię czystego powietrza i nie zapominajcie, płodźcie się ile da fabryka, bo z czegoś trzeba żyć!!!
  • ~Hajery dawejta na Warśawku z kilofami
    (2019-04-16 19:15)
    Oooo, Solidarność się obudziła, po 3,5 latach rządów ich faworytów. Widzita hajery jak wos tyn żond dy mie bez towotu ?
  • ~CCCD
    (2019-04-16 19:37)
    dość słuchania bredni pomyj po solidarności. siedzicie po uszy w kaczym szambie i tak samo jak oni jesteście zakłamani i winni zaistniałej sytuacji. albo się jest związkiem albo kaczym kapciem czas podjąć decyzję.

Może zainteresować Cię też: