Prokratura zbada przejęcie Eurozetu przez Agorę? PZU rozważa złożenie zawiadomienia

| Aktualizacja:

Grupa PZU - jako akcjonariusz Agory - rozważa zawiadomienie prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa po przejęciu Eurozetu przez Agorę i SFS Ventures. Prokuratorzy mieliby zbadać, czy doszło do działania na szkodę spółki - nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

wróć do artykułu
  • ~boruta
    (2019-02-28 14:22)
    Karnowscy nie kupili to trza im jakoś pomóc. Władza przenika się z biznesem. Coś jak w Rosji czy na Ukrainie.
  • ~Jaro
    (2019-02-28 14:31)
    Szykany, szykany i szczucie. Sami przejmują bank za 1 zł, albo chcą 40 milinów dla słupa, budują 2 wieże za kasę z państwowego banku kupionego za pieniądze Suwerena, płacą po 60 tysi miesięcznie jakimś paniusiom, biorą nagrody, moszczą się w spółkach i urzędach. I to jest ok, ale jak coś się wyda, cośtam cośtam wypłynie, to huzia na wolne media, bo trzeba zrobić przykrywkę, więc BEDOM SPRAWDZAĆ.
  • ~Karmen
    (2019-02-28 14:35)
    To nie udało się Karnowskim , biorącym i ojcu ?. I znów ten Michnik .To klęska Selina.
  • ~nomad
    (2019-02-28 14:35)
    Biedni ci Karnowscy > Katotaliban chciał przejąć następną stację , ale nie wyszło Szydło z obory.
  • ~Qwerty
    (2019-02-28 14:47)
    PZU jako właściciel PeKaO SA chciał dać kredyt Fratrii na zakup RadioZet, a jednocześnie jako udziałowiec Agory uważa zakup tego radia za niekorzystny?
  • ~rychu
    (2019-02-28 14:36)
    to ja czegos nie rozumiem !!!!!!! trzy osobowosci prawne zawieraja transakcje, znaczy zgadzaja sie na warunki zawarte w Umowie, a teraz wlacza sie w to prokuratura ??!!!!! czy jak dwie osoby fizyczne beda chcialy wziac sie za rece (nastepuje zgoda stron) i przejsc przez ulice, to prokuratura tez sie wtraci ??!!!!!! to juz jest rezim !!!!!! a Koree Polnocna juz zesmy przegonili - Kim siedzial obok "blondyna" a nie stal !!!!!! za Gomulki bylo lepiej !!!!
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-02-28 15:28)
    PiIS-owsa prokuratura poratuje pisowskich Karnowskich. Jeszcze zaaresztują Michnika, że śmiał przeszkadzać w zakupie radia dojnej zmianie.
  • ~cokroktopisieafery iSKIOKinakasę
    (2019-02-28 14:39)
    Fratria ? To coś znaczy, co nie ? No jasne - Kolesie ! Nawet wiadomo kogo kolesie. Partia chce, partia musi, partia inaczej się ud usi, jako rzecze Jac.Qr...ski
  • ~gerds
    (2019-02-28 17:50)
    Wszystko kupil SOROS bo niby skad Agora miala miec taka kwote jak ledwo,, przedzie,, Soros ponownie ratuje Michnika i jego klownow
  • ~Przes
    (2019-02-28 14:44)
    Ilu polskich multimilionerow to patrioci? Jeden procent? Dwa?
  • ~Loki
    (2019-02-28 18:17)
    „prokuratura” służy intersom pis, nie Państwa Polskiego. Czy jest jest jeszcze państwową instytucją? może pensje prokuratorom powinna wypłacać Srebrna?
  • ~baleron
    (2019-02-28 18:39)
    A PZU działa na rzecz, czy na szkodę spółki, bo nie rozumiem o co chodzi w tym zawiadomieniu?
  • ~Holo
    (2019-02-28 21:35)
    Prokratura to jest właściwe określenie tego organu
  • ~Będzie się działo
    (2019-02-28 21:40)
    Nadchodzi czas badań przez prokuraturę V RP wszystkich dokonań i osób związanych z IV RP.
  • ~qaduq
    (2019-02-28 19:51)
    Zamiast xię cieszyć, że to wszystko wspiera amerykański kapitał???

Może zainteresować Cię też: