Nowelizacja budżetu nie będzie konieczna. Ekstrawydatki PiS pomoże pokryć ZUS

| Aktualizacja:

Resort Teresy Czerwińskiej utrzymuje, że nowelizacja budżetu nie będzie konieczna , a ekstrawydatki pomoże pokryć ZUS.

wróć do artykułu
  • ~osmo
    (2019-03-04 21:44)
    po co nowelizacja już zapomnieliście ze to właśnie ten rząd dodrukował 25 miliardów złotych by było dla patologii na gorzałę przez co ceny poszybowały o 50-60 procent do góry a inflacja jest szczelnie ukrywana teraz po prostu dodrukują 50 miliardów a ćwierćinteligentom wcisną ze ten banknot 1000 zlotowy to tak z okazji urodzin kulawego zrobią nam 2 Grecję a już przeżyłem 2 Japonię Zielona Wyspę a teraz chyba jak nie Grecja to może Bangladesz
  • ~Atak na misia
    (2019-03-02 16:27)
    Ten sam ZUS który jest na skraju niewypłacalności?! Cuda, cuda ogłaszają..
  • ~komornik
    (2019-02-28 18:33)
    zaoszczędzili kasę na Telegrafie, jasiński umorzył długi PC, trochę z Art B i pieniądze są.
  • ~TOWARZYSZ
    (2019-02-27 14:15)
    POprzez 8-lat Polakom nic nie dali bo minister finansow twierdzil ze pieniedzy niema i nie bedzie PIS ROZDZIELA PIENIADZE MIEDZY POLAKOW ale jest zle czyli POLAK POTRZEBUJE takiego rzadu zeby brali tylko dle siebie i wtedy POLAK jest bardzo zadowolony i popiera takie rzady czyli jak nic nie dostanie od RZADU to jest bardzo dobrze i czeba na nich GLOSOWAC?
  • ~Pozdrawiam
    (2019-02-27 09:57)
    Dług Polski osiągnął rekordowe wymiary. Pod koniec pierwszego kwartału 2018 roku zadłużenie sektora finansów publicznych przekroczyło 989 mld zł. Żeby spłacić taki dług, każdy obywatel musiałby zasilić z własnej kieszeni państwowy budżet o około 26 tys. zł. W ciągu trzech miesięcy 2018 roku zwiększyło się o ponad 27 mld zł i teraz dobija do biliona. Prawie jedną trzecią jesteśmy winni zagranicy. Tak dużego długu Polska nie miała nigdy. Dodatkowo nasze zadłużenie wciąż rośnie, a to za sprawą m. in. odsetek, które są cały czas naliczane. Dziś (20.04.2018) po raz pierwszy otrzymaliśmy oficjalne szacunki ukrytego zadłużenia Polski. Główny Urząd Statystyczny oszacował zobowiązania państwa polskiego z tytułu obiecanych emerytur na astronomiczną kwotę 4,96 biliona złotych, co stanowiło 275% produktu krajowego brutto. Obecne obiecanki Kaczyńskiego będą nas kosztować ponad 40 mld zł. Polska popadnie w jeszcze większe długi z których naprawdę będzie trudno wyjść. Za błędy rządów płacą obywatele, widać to standard, a rządzący obficie rozdają nagrody między sobą. Czy za to powinniśmy głosować na PIS??? Przemyślcie to zanim postawicie krzyżyk na listach wyborczych.
  • ~Pozdrawiam
    (2019-02-27 09:23)
    Dług Polski osiągnął rekordowe wymiary. Pod koniec pierwszego kwartału 2018 roku zadłużenie sektora finansów publicznych przekroczyło 989 mld zł. Żeby spłacić taki dług, każdy obywatel musiałby zasilić z własnej kieszeni państwowy budżet o około 26 tys. zł. W ciągu trzech miesięcy 2018 roku zwiększyło się o ponad 27 mld zł i teraz dobija do biliona. Prawie jedną trzecią jesteśmy winni zagranicy. Tak dużego długu Polska nie miała nigdy. Dodatkowo nasze zadłużenie wciąż rośnie, a to za sprawą m. in. odsetek, które są cały czas naliczane. Zadłużenie ZUS przekroczyło 7 mld złotych. Obecne obiecanki Kaczyńskiego będą nas kosztować ponad 40 mld zł. Polska popadnie w jeszcze większe długi z których naprawdę będzie trudno wyjść. Za błędy rządów płacą obywatele, widać to standard, a rządzący obficie rozdają nagrody między sobą. Czy za to powinniśmy głosować na PIS??? Przemyślcie to zanim postawicie krzyżyk na listach wyborczych.
  • ~Adert
    (2019-02-27 09:21)
    – Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi– taka jest wypowiedź Hanny Stadnik, sanitariuszki o pseudonimie "Hanka".
  • ~były pisowiec
    (2019-02-27 09:20)
    Wytyczne PIS w chwili utworzenia tej organizacji: "Należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości (polaków). Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać naród nie tylko z godności i siły, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli".
  • ~Ewelina
    (2019-02-27 09:01)
    przepracowałam już ponad 42 lata i muszę jeszcze pracować 3 lata. Uzbierany kapitał pozwala mi otrzymać zadawalającą emeryturę. . Pracowałam, wychowywałam, jednocześnie dokształcając się. To niehumanitarne aby ludzie którzy przepracowali tyle lat byli wykorzystywani do pracy często do śmierci tylko dlatego że urodzili się wcześniej a rząd potrzebuję składek. Najlepiej wykorzystać do tego wypracowanych już często starych ludzi do swoich celów politycznych. Mam takie samo prawo do życia jak inne grupy społeczne i domagam się respektowania praw człowieka w tym kraju. Obecnie na przykładzie braku możliwości przejście na emeryturę przy takim stażu pracy, w Polsce ewidentnie występuje dyskryminacja i są łamane prawa człowieka zapisane w Konstytucji. Obecny rząd nawet się nie zająknie w tej kwestii, mimo iż wielu ludzi są w podobnej sytuacji jak ja. Chyba że, jest nas na tyle mało że, nie jesteśmy zagrożeniem przy urnach wyborczych.
  • ~head
    (2019-02-27 08:11)
    Nowe emerytury będą coraz niższe. GUS podal, że za PiSu średnia emerytura Polaka spadla o kilkaset złotych w porównaniu z latami poprzednimi.
  • ~emerytka
    (2019-02-27 07:19)
    przez 8 lat rządów PO PSLniec nie robino,a Polskę bardzo zadłużono wzrosło ubustwo Polaków, głodujące dzieci,w szpitalach, szkołach, przedszkolach zniszczono kuchnie i wprowadzono katering szkodliwy dla zdrowia,zimny nie popłacone inwestycje drogowe polskim firmom dramaty tych ludzi którzy dołożyli swoje pieniądze do inwestycji dróg i nikt z zarządzących wtedy ani też obecnie będących w opozycji się tym nie przejmuje.Zadłużony ZUS ,zabrane pieniądze z OFE itd
  • ~Paranoid
    (2019-02-26 18:56)
    Bankrutujący ZUS ma pokrywać hulanki PIS-u ? To już naprawdę jest kraj, w którym psy szczekają spod ogona.
  • ~Uber
    (2019-02-26 14:14)
    To Pis siedzi na miliardach? A sksd ma?
  • ~Bastard
    (2019-02-26 12:31)
    Kreatywna księgowość kwitnie . Czyli szykujcie się pracodawcy i samozatrudnieni na kolejna podwyżkę ZUS !!! Tak wam rząd ułatwi życie !!!!
  • ~Jaro
    (2019-02-26 10:20)
    "a ekstrawydatki pomoże pokryć ZUS." Aha to już wiem po co ten cały ZUS jest, bo dotychczas myślałem, że zajmuje się emeryturami i takimi tam. No cóż, myliłem się. ZUS jak się okazuje finansuje prezenty Prezesapana, zwanego Uczciwym Developerem, dla Ciemnego Luda. Ciekawe kto w takim razie sfinansuje nasze emerytury - Suski?
  • ~wacek
    (2019-02-26 08:40)
    NO TO NIE BEDZIE ELEKTROWNI JADROWYCH- NIECH ZYJE SMROD W POWIETRZU I DLUGIE KONANIE
  • ~wacek
    (2019-02-26 08:38)
    zlodziejska bando z PIS- ZMARNUJCIE WSZYSTKO ZNISZCIE ZAKOPCIE RAZEM Z KULAWYM ZLODZIEJEM
  • ~RABII
    (2019-02-26 08:35)
    Grecja !!
  • ~brytan
    (2019-02-26 08:32)
    11 baniek to miód dla emeryta to 9000 000 głosów 500 + to 10 000 000 głosów PKS to 5 000 000 głosów wypłata bez PIT to 1000 00 głosów PIS pozamiatał platfusów.
  • ~xxxx
    (2019-02-26 08:27)
    Bankructwo Państwa bliskie

Może zainteresować Cię też: