Kompromis w sprawie Nord Stream 2. "To, co zostało przyjęte, jest bardzo korzystne dla Polski"

| Aktualizacja:

Ambasadorowie krajów UE dali w piątek zielone światło do negocjacji z europarlamentem projektu nowelizacji dyrektywy gazowej, który dotyczy m.in. gazociągu Nord Stream 2. Wprowadzili jednak poprawkę zawężającą stosowanie unijnego prawa tylko do wód Niemiec.

wróć do artykułu
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-02-08 15:14)
    P Płacz narodzie polski! Jeśli o współpracę z ochydną komunistyczną bezpieką, pederastię czy ipsację posądzany jest komunista, lieberał. kaundelista, to można przejść nad tym do porządku dziennego.Ale jeżeli nasi ludzie, kiedyś zażarci bojownicy o sprawę teraz staruszkowie, sadzą na stojąco kobiety występne, kąbinują i organizują budowy, płacą swoim "asystentkom" po kilkadziesiąt tysięcy, podejrzewani są o bycie AGENTAMI (jak popatrzymy na p. Kujde to nasuwa się powiedzenie - jaki kraj taki Bond) to zgroza człowieka ogarnia, hej!
  • ~Kos
    (2019-02-08 15:20)
    Wiele hałasu o nic. Wszystko zostaje po staremu.
  • ~Batko
    (2019-02-08 15:27)
    Bucha,cha,ha. Co Niemcy i Rosja chcieli ,to dostali. Nord II koniec budowy 2019r.Koniec Tranzytu gazu przez Polskę około 2019-2021r. Tranzyt Gazu przez Ukrainę 2020 r. Teraz Niemiaszki bija piane ,by uzyskać Nord II,który zastąpi Elektrownie Atomowe i Węglowe. I rodzi się takie pytanie; Nord II ,dostarcz gaz ,a Rosja W.Putin wykonuje gest Trumpa ,czyli zrywa umowy tranzytowe z Polską i Ukrainą ,oraz dostawy gazu do Polski i Ukrainy.KOGO ZABOLI?. USA zerwało umowy z Iranem ,a Rosja z Polską i Ukrainą.I CO IM KTOŚ ZROBI? NIC.
  • ~niemiecki sasiad i odbiorca gazu
    (2019-02-08 15:34)
    no to polscy superpatryjoci z PISU nie bendą juz stopowac gaz z swojej nienawisci do niemiec ani krasc jak to robi ukraina i nie placic rachunku !!!!!
  • ~henrykW.
    (2019-02-08 15:50)
    PiS myślało, że jest pępkiem świata, co sobie ubzdurają, to wszyscy muszą z tym się zgadzać. Nie jest tak dobrze, panowie, wasza polityka, jak się okazuje, ma wiele mankamentów, nie wszyscy dali się na to nabrać.
  • ~Hannes
    (2019-02-08 16:07)
    Ja , jako Niemiec, ich bin zufrieden!
  • ~grunt to demo kracja
    (2019-02-08 16:10)
    powiedział PAP dyplomata jednego z krajów
  • ~...ropuch..
    (2019-02-08 16:36)
    ...a my dalej z rękoma w ......
  • ~JMK
    (2019-02-08 16:39)
    Nie rozumiem dlaczego niektóre wpisy będzwołów cieszy to,że prawie wszystko zostało po staremu.Cieszą się ,że będą w kieszeni Putina.
  • ~NIEMIEC
    (2019-02-08 16:56)
    nareszcie nie bedzie szantarzu nienawistnego PISU I POLSKI !!!!!! oczekuje gazu z rosji !!!! niech sobie polska kupuje gaz gdzie chce , to nas nie obchodzi , ale szkodzic i szczuc i brac !!!!
  • ~tarantulla
    (2019-02-08 17:02)
    Jak to, a gdzie w tym wszystkim nieugięta postawa wyprostowana PiS???
  • ~Wygląda nato
    (2019-02-08 17:33)
    że nadzieje pieniackiego moherstwa jednak szlak trafił.
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2019-02-08 20:32)
    Szanownych polskich polityków nic nie nauczyło.
  • ~Krustyna z Agencji Rura
    (2019-02-09 04:52)
    Moja rura nalezy do mnie. Jakkolwiek pare razy dziennie, nie wiecej niz 15, oddaje rure uzytkownikim. Podczas uzywania, starsi uzytkownicy czesto puszczaja gazy. Ale nie do rury.
  • ~Heniek
    (2019-02-09 08:25)
    Unia Europejska to Unia Niemiec i Rosji.
  • ~hydraulik patriota
    (2019-02-09 10:10)
    I w ten oto sposób Warszawa straciła niepowtarzalne w skali świata wieżowce. Może coś jeszcze da się zrobić ?
  • ~rachownik
    (2019-02-09 11:52)
    A wiec Niemcy sprowadza taniej gaz rosyjski, bo przeciez to nie za darmo beda zarzadzac Nordstream2. Polska powinna wreszcie zaakceptowac zasady kapitalizmu, bo jedna z tych zasad mowi, ze "Winners take it all", a utrzymywana przy zyciu dzieki unijnym dotacjom Polska do wygranych nie nalezy
  • ~Author
    (2019-02-09 13:40)
    Jak niemiecki portal Der Dziennik gazeta pisze że coś jet korzystne dla Polski to wzmagam czujność
  • ~żart
    (2019-02-09 16:12)
    Polskie rządy to głupole do potęgi n-tej. Podatnicy zapłacą za błędy (wypijmy za błędy - piosenka). Nie pomógł sierp i młot na tępe głowy. Rezygnują z kasy za transport gazu przez ziemie polskie oszołomy-politycy. Byle dowalić,uzależnić Obywateli od swoich kaprysów. Dawno takich ci.lów nie widziałem,słyszałem,czytałem ich wypocin. Tak wychowują i uczą swoich następców. To woła o pomstę do "nieba".
  • ~komentator
    (2019-02-09 19:39)
    Wychodzi na to, że w Unii dzielą i rządzą Niemcy. Gdy mają interes to nawet z Rosją się dogadają. Oczywiście na szkodę Polski.

Może zainteresować Cię też: