Kompromis w sprawie Nord Stream 2. "To, co zostało przyjęte, jest bardzo korzystne dla Polski"

| Aktualizacja:

Ambasadorowie krajów UE dali w piątek zielone światło do negocjacji z europarlamentem projektu nowelizacji dyrektywy gazowej, który dotyczy m.in. gazociągu Nord Stream 2. Wprowadzili jednak poprawkę zawężającą stosowanie unijnego prawa tylko do wód Niemiec.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2019-02-08 16:39)
    Nie rozumiem dlaczego niektóre wpisy będzwołów cieszy to,że prawie wszystko zostało po staremu.Cieszą się ,że będą w kieszeni Putina.
  • ~...ropuch..
    (2019-02-08 16:36)
    ...a my dalej z rękoma w ......
  • ~grunt to demo kracja
    (2019-02-08 16:10)
    powiedział PAP dyplomata jednego z krajów
  • ~Hannes
    (2019-02-08 16:07)
    Ja , jako Niemiec, ich bin zufrieden!
  • ~henrykW.
    (2019-02-08 15:50)
    PiS myślało, że jest pępkiem świata, co sobie ubzdurają, to wszyscy muszą z tym się zgadzać. Nie jest tak dobrze, panowie, wasza polityka, jak się okazuje, ma wiele mankamentów, nie wszyscy dali się na to nabrać.
  • ~niemiecki sasiad i odbiorca gazu
    (2019-02-08 15:34)
    no to polscy superpatryjoci z PISU nie bendą juz stopowac gaz z swojej nienawisci do niemiec ani krasc jak to robi ukraina i nie placic rachunku !!!!!
  • ~Batko
    (2019-02-08 15:27)
    Bucha,cha,ha. Co Niemcy i Rosja chcieli ,to dostali. Nord II koniec budowy 2019r.Koniec Tranzytu gazu przez Polskę około 2019-2021r. Tranzyt Gazu przez Ukrainę 2020 r. Teraz Niemiaszki bija piane ,by uzyskać Nord II,który zastąpi Elektrownie Atomowe i Węglowe. I rodzi się takie pytanie; Nord II ,dostarcz gaz ,a Rosja W.Putin wykonuje gest Trumpa ,czyli zrywa umowy tranzytowe z Polską i Ukrainą ,oraz dostawy gazu do Polski i Ukrainy.KOGO ZABOLI?. USA zerwało umowy z Iranem ,a Rosja z Polską i Ukrainą.I CO IM KTOŚ ZROBI? NIC.
  • ~Kos
    (2019-02-08 15:20)
    Wiele hałasu o nic. Wszystko zostaje po staremu.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-02-08 15:14)
    P Płacz narodzie polski! Jeśli o współpracę z ochydną komunistyczną bezpieką, pederastię czy ipsację posądzany jest komunista, lieberał. kaundelista, to można przejść nad tym do porządku dziennego.Ale jeżeli nasi ludzie, kiedyś zażarci bojownicy o sprawę teraz staruszkowie, sadzą na stojąco kobiety występne, kąbinują i organizują budowy, płacą swoim "asystentkom" po kilkadziesiąt tysięcy, podejrzewani są o bycie AGENTAMI (jak popatrzymy na p. Kujde to nasuwa się powiedzenie - jaki kraj taki Bond) to zgroza człowieka ogarnia, hej!

Może zainteresować Cię też: