Minister infrastruktury: Rozporządzenie pozwoli rozwijać na polskich torach prędkość do 250 km na godz.

Chcemy wprowadzić rozporządzenie, które pozwoli rozwijać na polskich torach prędkość do 250 km na godz. - powiedział w środę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Dodał, że plan zakłada tę zmianę do końca roku.

wróć do artykułu
  • ~lon
    (2018-08-30 13:31)
    Trzeba się zapytać ---poco? A do tego chyba lepiej polikwidować przejazdy , ginie na nich wiele ludzi , nieostrożnych , nieuważnych, ale i idiotów .
  • ~barawej
    (2018-08-29 19:02)
    250 km/godz. przy 3 kV prądu stałego? Może Adamczyk pójdzie na przyśpieszone kursy elektrotechniki.
  • ~Amaro
    (2018-08-29 18:31)
    A dlaczego nie 500+ i ładniej będzie się kojarzyć z PiS.
  • ~rychu
    (2018-08-29 17:05)
    Adamczyk, jeszcze jeden kretyn z Jareczkowej sekty !!!!!!! jemu tory do jazdy z predkoscia 250 km/h nie sa potrzebne !!!!!!!!! jemu wystarczy rozporzadzenie ??!!!!! no kooorwa !!!!! za komuny gorzej nie bylo !!!!!!!
  • ~ABP
    (2018-08-29 14:30)
    Następnym rozporządzeniem podniosą mleczność krów i liczbę jajek znoszonych przez kury. Mam Deja vu. Już to kiedyś przerabialiśmy.
  • ~biki
    (2018-08-29 13:59)
    Za PO nie było można a za Prawa i Solidarności jednak można. Nie trzeba dawać łapówy, wystarczy rozporządzenie.
  • ~TR
    (2018-08-29 13:43)
    Myślałem ze pociągi jeżdżą po torach a nie po rozporządzeniach! Widocznie minister zaora wszystkie przejazdy kolejowe na których pendolino zwalnia co kilka km a ludzie będą latać w powietrzu nad torami
  • ~⌠\/⌡♂⌠╟╢⌡
    (2018-08-29 12:58)
    Zaraz PiSia propaganda będzie twierdzić że pociągi w Polsce za ich rządów zaczęły jeździć z szybkością 250km/h.
  • ~kolejarz
    (2018-08-29 12:57)
    Gdyby można było rozporządzeniami załatwić problemy, o których niektórzy nie mają pojęcia, latalibyśmy na regularnie na księżyc.
  • ~Zepp
    (2018-08-29 12:30)
    W Polsce jest w tej chwili tylko ok. 60 km takich torów. Potęga