Analitycy ostrzegają: Cios dla złotego może przyjść z Ameryki

| Aktualizacja:

Ważne dla amerykańskiej waluty, giełdy i zarazem wszystkich światowych rynków finansowych słowa padną w środę po spotkaniu członków Rezerwy Federalnej. Wersja prawdopodobna: zapowiedź większej liczby podwyżek stóp procentowych wzmocni dolara - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

wróć do artykułu
  • ~astrolog wrożbita
    (2018-03-20 18:33)
    Wróżenie z fusów po kawie rozpuszczalnej...
  • ~ftgt
    (2018-03-20 19:09)
    Aatrologu wrozbita to zes jest glupi nikt cie nie pyta a kawa rozpuszczalna to postawa twoja marna
  • ~Lulu
    (2018-03-20 19:38)
    Anal-litycy ostrzegają: "Cios dla euro może przyjść z Berlina"
  • ~Hiperinflacja
    (2018-03-20 19:40)
    PiS to Bieda!
  • ~czi
    (2018-03-20 19:48)
    Oglądałem dziś Dziennik. Takiej propagandy ie uprawiała nawet komuna. Od góry di dołu same przygłupy. To sztuka , takich znaleźć.
  • ~kkkk
    (2018-03-20 20:57)
    slowo ,,cinkciarz" ma niechlubne znaczenie w kraju ---slowem na portalu cinkciarz lipa a nie lipka
  • ~De
    (2018-03-20 23:58)
    W Anglii funt spadł z 5.5 do 4.5 a bezrobocie o milion każde państwo chce mieć tanią walutę bo tańsze towary tylko u nas bełkot pseudo ekonomistow
  • ~motek
    (2018-03-21 04:23)
    Wsjo rawno dla moherowego ministra: Do pierwszego nie wystarczy!... my kulturnyj narod...
  • ~Ekonom
    (2018-03-21 07:27)
    W roku 2017 ministerstwo finansów zakupiło wielką ilość dolarów celem sztucznego podniesienia wartości złotego,też były w mediach stosowne artykuły,liczono,że po pewnym czasie zostaną odkupione przez biznes,ludność i Ukraińców pracujących w Polsce,ale coś nie tak poszło i teraz zamówione artykuły sugerują aby kupować masowo dolara,nie gospodarka światowa ma wpływ na polską "walutę"tylko spekulacja i kreatywna księgowość pisu.
  • ~Mini Strand
    (2018-03-21 09:39)
    Ojej i NAJBOGATSI znowu stracą centy! Jak żyć?
  • ~qqq
    (2018-03-21 12:06)
    Że będzie "rewanż" za ustawę o IPN to było od początku wiadomo, należy się spodziewać że będzie dla Polski bardzo bolesny.
  • ~boy
    (2018-03-21 15:39)
    "Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły" - jak zwykle.
  • ~Kpt. ŻW
    (2018-03-22 09:38)
    Interesują nas tylko i wyłącznie antypolonizmy I z nimi walczymy!

Może zainteresować Cię też: