Księstwo Lubińskie. Boje o KGHM toczą się bez względu na to, kto rządzi

| Aktualizacja:

Dolny Śląsk nie istnieje bez KGHM, a KGHM bez Dolnego Śląska. Nie ma w Polsce drugiej takiej spółki. Boje o nią toczą się bez względu na to, kto rządzi.

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2018-03-16 10:00)
    Działacz Platformy Obywatelskiej i minister skarbu w rządzie Donalda Tuska domaga się od firmy Tauron 75 tys. zł - poinformował dziś "Super Express". Aleksander Grad zarobił w spółce ponad milion złotych, w czasie gdy był jej wiceprezesem - od marca 2014 do października 2015 roku. Polityk stał się "sławny" kilka lat temu, gdy na jaw wyszła informacja o tym, ile zarabiał jako odpowiedzialny za rozpoczęcie budowy polskiej elektrowni atomowej, która... nigdy nie powstała !!!!!!!!
  • ~DELWARE
    (2018-03-16 11:22)
    Ale miała zdaje się być ZMIANA? I to podobno nawet "dobra" a nie "dojna" - zwyrodniała polityczna kasto!!!!!
  • ~DELWARE
    (2018-03-16 11:40)
    Po tych nalewkach to czasami puerdole jak potłuczony :-)
  • ~miksa
    (2018-03-16 18:06)
    cały przemysł włókienniczy zlikwidowano w Łodzi i jakoś się nikt nie przejmował, to i KGHM też można zamknąć, będzie bolało to fakt ale można się z tego podnieść jak widać po Łodzi,nie ma co drzeć szat na zapas, tak najprościej
  • ~jj23
    (2018-03-16 21:55)
    Wiadomo! Srebro, złoto i platyna plus metale ziem rzadkich są bardzo CENNYM i łakomym kąskiem dla każdej hołoty "u władzy"!
  • ~DOBRA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-03-17 02:30)
    DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ! DOIĆ!
  • ~socjalizm to choroba umysłowa
    (2018-03-17 11:48)
    Na podstawie przypadku KGHM widać dokładnie na czym polega istnienie spółek skarbu państwa, albo spółek, w których skarb państwa posiada duży odsetek udziałów - PKP, LOT, PKS, PKO itp. To są żerowiska dla kolesiów partyjnych i ich rodzin, a teksty o interesie narodowym są wciskane ciemnemu ludowi tylko po to, żeby tych firm przypadkiem nie prywatyzować, bo skończy się cwaniakom Eldorado. Wiadomo też dlaczego te spółki są tak nieefektywne i wydają miliardy na chybione projekty (jak KGHM na złoża w Kanadzie, czy w Chile) - prezesi zamiast rzetelnej roboty pilnują żeby im stołki nie uciekły.
  • ~yeti
    (2018-03-17 19:39)
    tam jest ponad 1000 oósb w w zarzadzie czy kierownictwie to patologia
  • ~rzygać się już chce tą degeneracją!!!
    (2018-03-18 00:02)
    Czy zwyrodniałe b y d l a k i rozkradające KGHM pamiętają o tym, że miedź należy DO POLAKÓW - a nie do związkowych darmozjadów, zachłannych politykierów i ich politycznej klienteli???
  • ~Arsen W
    (2018-03-18 08:44)
    artykul dobry, kto tu mieszka ten wie, ale nie trafiony zupelnie Raczynski. To jest dopiero krolewski ukladzik :) No, ale za maly dla duzych i za duzy na to miasto. Spolki miejskie, ukladziki w mediach sa wrecz porazajace, ale co tam w koncu Polska takich moznowladcow ma wiecej.

Może zainteresować Cię też: