Reklama
Reklama
Reklama

Związkowcy z KGHM piszą do najważniejszych osób w państwie, padają ostre słowa. "Po przejęciu władzy przez PiS..."

KGHM
KGHM / Shutterstock
Choć konkurs na kierownictwo Polskiej Miedzi trwa, Solidarność uważa, że jest ustawiony. Piszą do polityków: nie grajcie miejscami pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
KGHM polska miedź rząd miejsca pracy list

Powiązane

Reklama

Komentarze (38)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • poler
    2018-08-03 17:36
    a mówiłem palantom nie głosujcie na PiS, co oni potrafią pokazali w 2007-09, widziały gały co brały, nawet mi was nie żal
    0
    zgłoś
  • hjk;l
    2018-06-21 22:09
    Związkowcy z KODU !
    0
    zgłoś
  • lon
    2018-06-21 06:55
    wczoraj dostaliście koleżanke Pana Premiera Morawieckiego , czego jeszcze chcecie.
    1
    zgłoś
  • Były sekretarz POP PZPR
    2018-06-20 17:21
    No popatrzcie ludziska! A tak się wam Solidaruchy - "Dojna zmiana" podobała - szczególnie temu "geniuszowi" Dudzie - co robi u was za przewodniczącego! Szczerze? Macie w du..ie te roszady - chodzi wam tylko o to, że przy podziale dostępu do koryta - nie uwzględniono waszych towarzyszy związkowych!
    1
    zgłoś
  • widziały gały
    2018-06-19 22:22
    na kogo głosowały
    1
    zgłoś
  • Wolow
    2018-06-19 19:14
    Interferie SA i Miedziowe Centrum Zdrowia maja naszych menadzerow.
    0
    zgłoś
  • nina
    2018-06-19 16:49
    Caly Lubin i KGHM glosowal na PiS i macie teraz degrengolade,co tydzien nowe szefostwo,kierowca prezesem,wojt prezesem, sami swoi,chcieliscie to macie.
    0
    zgłoś
  • Pitr
    2018-06-19 16:32
    A w PGE GiEK też, zmiany personalne itp
    0
    zgłoś
  • Mareks
    2018-06-19 16:23
    W sumie to mi się też moja prezes nie podoba,nie dosyć że jest nie w moim typie,to jeszcze goni mnie do roboty
    0
    zgłoś
  • Darek.M
    2018-06-19 15:57
    Do nieudaczników za których rządów wszystko było deficytowe i przeznaczone do ,,sprzedania" czy likwidacji też tak pisali, czy im pasowało?
    2
    zgłoś
  • JOJO
    2018-06-19 13:33
    Taaa...oczywiste i realne skutki rządów CANALII...i jego bezrozumnej Sekty...
    0
    zgłoś
  • Demaskator
    2018-06-19 13:18
    Wymieniają własnych ludzi aby każdy z nich miał szanse się nachapać. Tylko Polacy zostaną z długami do spłacenia po ich rządach. Przecież dług publiczny jest więc kasa dla nich idzie też z długu. Zależy jak patrzysz.
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • gornik
    2018-06-19 13:12
    trzeba jak najwiecej ukrasc bo takich zniw moze juz nie byc oni dobrze o tym wiedza a wy im w tym nie przeszkodzicie bo sie cackacie z tym szambem
    0
    zgłoś
  • Nie wstrzymia
    2018-06-19 12:31
    Zdziwieni? Serio?!
    0
    zgłoś
  • Rych
    2018-06-19 12:26
    Dojna zmiana już wydojiła prawie wszystko w tym klerykalnym kraju. Nie martwcie się tow związkowcy wydoją i was.
    1
    zgłoś
  • ? ? ?
    2018-06-19 12:02
    Nie da się już tak kraść i jak tu żyć za te nędzne kilka milionów z kontraktu?
    9
    zgłoś
  • OP
    2018-06-19 11:41
    KGHM straciła co najmniej 5 miliardów złotych na zakupie kanadyjskiej spółki i inwestycji w Sierra Gorda w Chile. Bardzo to ciągnie spółkę w dół.
    1
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • pracus
    2018-06-19 11:37
    Nie denerwujcie sie az tak bardzo i nie obciazajcie PiSu, bo juz Lloyd George powiedzial, ze "malpie nie daje sie zegarka" - myslac o przemysle, ktory wowczas byl na Slasku i zostal przekazany Polsce.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Nauczyciel akademicki
    2018-06-19 10:37
    Pogonić tych zwionzkowców i po temacie!
    6
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Monachijski
    2018-06-19 10:14
    Kaczyński nie panuje nad problemami. Myślał, że jednoosobowe ogarnie całą Polskę. To się udawało tylko nielicznym, ale kosztem obywateli (miliony ofiar, obozy, zsyłki itp). W Polsce nie ma takiej możliwości. Kaczyński musi przyjąć do wiadomości, że jego czas się kończy.
    12
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś