Zakaz handlu w niedziele. Śniadek: U mnie zakupy żona robi tak starannie, by w sobotę i niedzielę nie było potrzeby

| Aktualizacja:

Janusz Śniadek zapowiada w rozmowie z RMF FM, że wielkich zwolnień w handlu nie będzie. Do tego, dzięki zakazowi handlu dla dużych sieci odżyją małe, rodzinne sklepiki.

wróć do artykułu
  • ~Rozbawiony
    (2018-03-09 14:54)
    Żona musi dźwigać siaty bo Parasolowy ma zajęte ręce
  • ~CONDOR
    (2018-03-09 14:57)
    A kogo obchodzą Twoje zakupy kulsonie i dlaczego w p i e p r z a s z się w nasze? PRECZ Z TYMI ZAKŁAMANYMI NIEDOJDAMI!!!!
  • ~Janna Larwalna
    (2018-03-09 15:00)
    Prawdziwi narodowi socjaliści robią zakupy w tygodniu aby w sobotę iść meczyk, w niedziele iść na msze neokatechumenalne , szybkie rekolekcje, ekspresowe różańce a potem z bejzbolem ścigać wrogów . A po pracowitym weekendzie walnąć browarka.
  • ~Szyba
    (2018-03-09 15:01)
    Panie Śniadek a córka moich sąsiadów zarabiała pracując w księgarni w sobotę i niedzielę , bo oni klepią biedę większą niż pan Gowin. A niech pan sobie wyobrazi , że dziś jest moda na studiowanie które tylko z pozoru jest bezpłatne !
  • ~Art
    (2018-03-09 15:11)
    Widać jakie to zakupy jak ciągle się jemu kanciak trzęsie
  • ~Matka pracujacw , 2 dzieci
    (2018-03-09 15:33)
    No to fajnie, za masz taka zone, ktora ma duzo czasu. Wiele Polak I Polakow choruja w tygodniu dlugo , odbieraja dzieci z przedszkoli i nie maja juz sily stac w kolejkach, oni maja wreszcie czas w sobote, albo w niedziele na spokojnie zakupy. Zawsze sie znajdzie jakis arogancki przemadrzakek , ktory wszystko sadzi wedlug siebie! A moze tak troche pomysle o innych?
  • ~Brygida N.
    (2018-03-09 15:35)
    Widzieliśta idiotę w życiu? Nie?? To spójrzta na zdjęcie a zobaczycie. Tyle że łon ci do PIS należy a to normalne schorzenie w tej bandzie
  • ~Steven
    (2018-03-09 15:39)
    Zonka robi Shopping w tygodniu, no to fajnie, ze zonka moze, bo zonka ma zapewne czasu co niemiara i tak z nudow , dla rozrywki robi shopping za mezulka pieniadze. To dobrze, ze mezukek dobrze zarabia, zonka moze robic Shopping jak jej sie podoba, no i mezulek zadowolony, a w w sobote i niedziele maja czas na fucking!
  • ~😎
    (2018-03-09 15:44)
    A Sniadek juz po sniadaniu? No bo p i e...p r z y, jak by mial za malo glukozy w mozgu!
  • ~ergon
    (2018-03-09 15:47)
    Wynocha z naszego życia - róbcie sobie zakupy nawet raz do roku ja tacy jesteście "staranni" he he...
  • ~max power
    (2018-03-09 16:01)
    Czy pan Janusz Ś. to komunista, który uważa że uszczęśliwianie ludzi na siłę jest najlepszym rozwiązaniem?
  • ~oj
    (2018-03-09 16:04)
    A do której żona pracje .Ja do 19 -stej .
  • ~don_kichot
    (2018-03-09 17:11)
    Najbardziej bulwersujące w wypowiedzi tego pOsła jest to, że swoją żonę traktuje jak pańszczyźnianego chłopa.
  • ~Nomen omen
    (2018-03-09 17:26)
    A kogo to obchodzi co ty panie parasolowy i twoja żonka porabiacie. Tak jak ciebie i tobie podobnych nie powinno obchodzić co ja i mi podobni chcą sobie robić w niedzielę . Katotaliban reaktywacja.
  • ~Skretyniały kulson
    (2018-03-09 17:34)
    Idę wieczorem do Biedronki. Jak będę musiał stać w dłuższej kolejce albo jak braknie czekolad z orzechami, nie zagłosuję więcej na PiS.
  • ~Helena
    (2018-03-09 20:27)
    G Un wo mnie obchodzi twoja żona! Ja musze kupic pigulke dzien po w niedziele a nie w poniedzialek
  • ~leo