Donald Trump wprowadził cła na stal i aluminium. "USA w ten sposób radzą sobie z atakiem na nasz kraj"

Prezydent USA Donald Trump wprowadził w czwartek cła na stal i aluminium. Stany Zjednoczone w ten sposób radzą sobie z "atakiem na nasz kraj" - powiedział.

wróć do artykułu
  • ~I to są prawdziwe problemy, którymi
    (2018-03-08 12:15)
    zajmuje się Trump - a nie jakieś "tajne notatki"! - Więc odpuśćcie sobie pismacy to nieustanne wzmożenie w sprawie rzekomych amerykańskich "sankcji" wobec Polski!
  • ~a HGW-KAMIENICA z PEŁO
    (2018-03-08 11:21)
    złodziejka i oszustka DZIEŃ KOBIET spędzi za kratami w Grudziądzu? Tak tylko pytam :-)
  • ~Z zagranicy
    (2018-03-08 12:35)
    A to sie niemiaszki wkurza hehehe
  • ~0000
    (2018-03-08 17:15)
    Co na to towarzysz Tusk .
  • ~Bardz zimno
    (2018-03-08 17:00)
    SUPER posuniecie Panie Prezydencie Trump!!! Prezydent Trump daje przyklad, jak prezydent USA powinien dbac o swoj narod, to szczegolnie wazny przyklad dla dotychczasowych lewackich przydentow, jak Clinton czy czarny b*ambus. Poza tym posunieciem Prezydent Trump daje "strzal z liscia" w NEOkolonializm. BRAWO Panie Prezydencie TRUMP!!!!!!
  • ~On
    (2018-03-09 06:11)
    Tu widze tez pierwsze objawy choroby, manii przesladowczej. W Europie tez jest kraj w ktorym rzadzi chory czlowiek , ten ma niezliczone manie, ale przesladowcza jest najwieksza. Ta mania zainfekowal juz polowe narodu!
  • ~uma
    (2018-03-09 03:52)
    ten człowiek jest naprawdę nienormalny
  • ~Kici
    (2018-03-08 14:20)
    Czy Polska jest na tym tak źle myślę że nie My możemy sobie wybierać z kim będziemy współpracować. Młode pokolenie widzi tylko Amerykanów są też inne opcje. Wystarczy się rozejrzeć. Oni nam za darmo nic nie dadzą i są bardzo daleko. Tych kilkuset żołnierzy nic nie wskóra.
  • ~Prezydent z jaj.mi
    (2018-03-09 12:15)
    Brawo USA nareszcie tym nbajmądrzejszym w UE opadną wary. Jak będzie mało to wprowadzi cła na inne towary. I co babcia z niemiec i żabojad zrobią. Chyba znowu w odwet przyjmą z milion *********** Hahaha.
  • ~chess player
    (2018-03-09 20:35)
    kilka ruchów konika szachowego da się przewidzieć, obstawiałbym koniec zakupu Obligacji Skarbowych USA przez Chiny. To taki bolesny kawałek, właściwie to mogą je zacząć sprzedawać, to będzie jeszcze gorzej.

Może zainteresować Cię też: