Wielki atak na szarą strefę. Policja sprawdzi, czy sprzedawca wydał paragon

Sprzedaż nie została zarejestrowana? Już wkrótce zajmie się tym nie tylko fiskus, lecz także inne służby.

wróć do artykułu
  • ~krott
    (2017-09-21 19:40)
    ale przecież czasem warto brać paragon. pamiętacie loterie paragonową, albo aktualną akcję z ankietą w media expert. przecież na tym można tylko zyskać
  • ~sprzedafca
    (2017-09-07 07:20)
    Pamiętam kiedyś policjanta, który na służbie kupował u mnie 0,5, a potem 0,7. Całe szczęście,że wydałem mu paragon.
  • ~II
    (2017-09-06 19:08)
    w "przychodniach" skupiajacych lekarzy przyjmujących odpłatnie, najcześciej nie dają paragonów
  • ~Dr
    (2017-09-06 16:28)
    Czy czarna mafia tez bedzie wydawac paragony za ofiare na tace
  • ~Wwwo
    (2017-09-05 11:23)
    Te dodatkowe środki to na buty dochodzenia i białe rękawiczki. Bo nie rozumiem jakie dodatkowe koszty służby mają ponieść
  • ~Leonia
    (2017-09-05 10:54)
    Niech może zaczną od prawników, lekarzy, serwisów samochodowych, usług budowlanych.
  • ~A ja tak przy okazji sie tylko zapytam -
    (2017-09-05 05:26)
    - czy Graś wystawia Tuskowi faktury i od kiedy? - Mógłbym też zapytać o faktury wystawiane Bolkowi przez Mnietka - ale z ostrożności procesowej nie zapytam!
  • ~Polska policja jest tak aktywna, że się gubię
    (2017-09-05 05:20)
    i już nie wiem, czy to Olewnik zabił Papałę, czy to raczej Papała zabił Olewnika - a może to Okup za to morderstwo wystawił Paragon??? - Bo teraz faktury nie cieszą się dobrą opinią...
  • ~HRP
    (2017-09-05 05:07)
    Może na początek niech się wezmą ze prawdziwą szarą strefę . Józia, który ułoży płytki, Zbynia, który poszpachluje pokój,czy pana Czesia który postawi dom a wszystko za mniejsza kasę bez faktury i sładek ZUS Sami też możemy pomóc Państwu, bierzmy do usług firmy ,które wystawia fakturę VAT i będzie po szarej strefie
  • ~guzik
    (2017-09-05 00:04)
    he, he to teraz niech pierwszy rzuci kamienień co układał płytki w łazience na paragon. Wszyscy chcą ścigać tych co robią na lewo a sami jak tylko mogą to chcą oszczędzić.
  • ~dziunia
    (2017-09-04 23:02)
    Zapraszam na giełdę kwiatową do Krakowa, paragon? hahaha
  • ~PL
    (2017-09-04 17:43)
    To nie dla nas. My jesteśmy i terytorialnie i mentalnie wschodem (dalekim)
  • ~JM
    (2017-09-04 16:29)
    Zwłoki kilka dni w wersalce a policja będzie paragony sprawdzać. Rewelacja!
  • ~Do antypicera
    (2017-09-04 15:41)
    Likwidacja gotówki zrobi z nas niewolników. Np w przypadku strajku czy jakiegokolwiek oskarżenia blokada kont i jesteś zerem a gotówka to gotówka.Banki czy rząd będą mogły narzucać dowolne opłaty i haracze. Czy za dwie bułki będziesz płacić kartą ?
  • ~Zatroskany obywatwel
    (2017-09-04 15:37)
    Co z prostytutkami , co z napiwkami, co z żebrakami , Cyganami , złodziejami. Czy złodziej ,któremu udowodni się zabór mienia (czyli korzyść ) będzie płacić ? Jak zwykle kontrole tylko wobec maluczkich
  • ~JAK
    (2017-09-04 15:37)
    Dlaczego rzekomo niemiecki dziennik tak uwielbia suweren? Prawie wszystkie komentarze pochodzą od przedstawicieli suwerena. To jest widoczne, świadczy o tym poziom polszczyzny, stosowana składnia oraz logika wypowiedzi
  • ~Oddział
    (2017-09-04 15:18)
    Policyjny oddział Inspekcji Pracy Policyjny oddział Sanepidu Policyjny oddział kontroli skarbowej policyjny oddział czego jeszcze ???
  • ~Jola
    (2017-09-04 15:13)
    Ja proponuje tych co to na PiS glosowali. Będą w lojalni jak Jola Lojalna
  • ~wert
    (2017-09-04 14:28)
    Pytanie do redakcji Dziennika.Dlaczego nie ma możliwości komentowania wywiadu z Pieczyńskim?.Facio takim "miłościwym" językiem wypowiada się o Kościelie i Polakach,a potem się dziwi że jest sekowany.Gdyby tak jakiś katolik mówił o niekatolikach to Pieczyński wyłby z oburzenia.Pieczyński myśli że pozjadał wszystkie rozumy,a tak naprawdę jest zwykłym cha.mem.
  • ~antypicer
    (2017-09-04 14:24)
    Gigantyczna szara strefa to jest w budowlance, tutaj 90% zleceń robionych jest w 100% na czarno, a widzieliście ile "fachowców" płaci w marketach budowlanych kartą? Prawie żaden tego nie robi. Zlikwidować płatności gotówkowe i problem szarej strefy raz na zawsze skutecznie wyeliminowany!

Może zainteresować Cię też: