Będzie budowa Centralnego Portu Lotniczego. "Wielki cywilizacyjny projekt, bijące serce komunikacyjne Polski"

| Aktualizacja:

Centralny Port Lotniczy może być komunikacyjnym sercem Polski, a jego realizacja - współczesnym dużym projektem infrastrukturalnym, logistycznym, rozwojowym - powiedział w środę wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~Bicznapis
    (2017-03-15 18:26)
    Pewnie na tym lotnisku będą lądować i wzbijać się w powietrze kaczki dziwaczki ,a przeważnie jeden kaczor nielot będzie próbował wzbić się w przestworza bez drabinki .
  • ~JOE
    (2017-03-15 18:31)
    PROPONUJE POLACZYC PASAMI OKECIE MODLIN I RADOM WSZYSTKIM KOPARY OPADNA
  • ~m
    (2017-03-15 18:59)
    Jestem łodzianką mamy duże nowoczesne lotnisko dobrze skomunikowane z Warszawa.Ze względów politycznych wiecznie blokowane .Mogloby obsłużyć tyle lotów co Okęcie budowa nowego terminalu to nóż w plecy dla Łódzi Czemu nie rozwinąć istniejącego Lublinka Skomunikować go z istniejącym ogromnym dworcem kolejowym i z Warszawa Tak duże niewykorzystane lotnisko juz istnieje.
  • ~PL
    (2017-03-15 19:33)
    Przeciesz potzebujemy lotnisko na te wszystkie nowe helikoptery od Antka swira - no nie?!
  • ~sd2015
    (2017-03-15 23:37)
    A co z Okęciem, co z Modlinem, Gdańskiem, Wrocławiem, ..... co ? Dalej będą ? To są dopiero co zbudowane porty lotnicze. Ogólna liczba pasażerów jest stała. I te wielkie lotnisko będzie konkurowało o tych samych pasażerów z tamtymi portami. Jestem pewien, że po ewentualnym wybudowaniu tego wielkiego lotniska, tamte porty lotnicze co najmniej na tym stracą. Chociaż ja np. nie chciałbym jeździć specjalnie na lotnisko gdzieś w okolice Łodzi. Zdecydowanie mi bliżej do Modlina i Gdańska. Czasami latam z Okęcia. Dalej już mi się jeździć nie chce i na pewno nie będzie mi się chciało.
  • ~lok
    (2017-03-16 09:45)
    Beda ladowac kukuruzniki hahaha no i pelno turystow wyjezdzajacych i wracajacych z wczasow z Egiptu ktore to obiecal juz 10 lat temu gnom z zoliborza.
  • ~polski cham
    (2017-03-16 21:10)
    Panie Morawiecki, a po co? Przecież przy waszej polityce za kilka miesięcy, będzie maleć w postępie geometrycznym ilość przylotów do Polski. Będą powracać tylko zatrudnieni za granicą Polacy - Okęcie w zupełności wystarczy! Nie zgadzam się na wyrzucanie moich złotówek w błoto.
  • ~DW
    (2017-03-21 14:41)
    Widzę poniekąd ważniejsze projekty cywilizacyjne dla Polski: 1. Gwiazda Śmierci - pozwoli zniszczyć każdy kraj głosujący przeciw nam w UE i skutecznie odstraszyć rosję aby oddała wrak 2. Centralny Ośrodek Ewaporacji - posłuży usuwaniu z naszej historii niewygodnych postaci i fałszywych bohaterów 3. Narodowe Centrum Kosmiczne- potrzeba krzewienia wiary na innych planetach jest ogromna

Może zainteresować Cię też: