Będzie budowa Centralnego Portu Lotniczego. "Wielki cywilizacyjny projekt, bijące serce komunikacyjne Polski"

| Aktualizacja:

Centralny Port Lotniczy może być komunikacyjnym sercem Polski, a jego realizacja - współczesnym dużym projektem infrastrukturalnym, logistycznym, rozwojowym - powiedział w środę wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
 • ~Bicznapis
  (2017-03-15 18:26)
  Pewnie na tym lotnisku będą lądować i wzbijać się w powietrze kaczki dziwaczki ,a przeważnie jeden kaczor nielot będzie próbował wzbić się w przestworza bez drabinki .
 • ~JOE
  (2017-03-15 18:31)
  PROPONUJE POLACZYC PASAMI OKECIE MODLIN I RADOM WSZYSTKIM KOPARY OPADNA
 • ~m
  (2017-03-15 18:59)
  Jestem łodzianką mamy duże nowoczesne lotnisko dobrze skomunikowane z Warszawa.Ze względów politycznych wiecznie blokowane .Mogloby obsłużyć tyle lotów co Okęcie budowa nowego terminalu to nóż w plecy dla Łódzi Czemu nie rozwinąć istniejącego Lublinka Skomunikować go z istniejącym ogromnym dworcem kolejowym i z Warszawa Tak duże niewykorzystane lotnisko juz istnieje.
 • ~PL
  (2017-03-15 19:33)
  Przeciesz potzebujemy lotnisko na te wszystkie nowe helikoptery od Antka swira - no nie?!
 • ~sd2015
  (2017-03-15 23:37)
  A co z Okęciem, co z Modlinem, Gdańskiem, Wrocławiem, ..... co ? Dalej będą ? To są dopiero co zbudowane porty lotnicze. Ogólna liczba pasażerów jest stała. I te wielkie lotnisko będzie konkurowało o tych samych pasażerów z tamtymi portami. Jestem pewien, że po ewentualnym wybudowaniu tego wielkiego lotniska, tamte porty lotnicze co najmniej na tym stracą. Chociaż ja np. nie chciałbym jeździć specjalnie na lotnisko gdzieś w okolice Łodzi. Zdecydowanie mi bliżej do Modlina i Gdańska. Czasami latam z Okęcia. Dalej już mi się jeździć nie chce i na pewno nie będzie mi się chciało.
 • ~lok
  (2017-03-16 09:45)
  Beda ladowac kukuruzniki hahaha no i pelno turystow wyjezdzajacych i wracajacych z wczasow z Egiptu ktore to obiecal juz 10 lat temu gnom z zoliborza.
 • ~polski cham
  (2017-03-16 21:10)
  Panie Morawiecki, a po co? Przecież przy waszej polityce za kilka miesięcy, będzie maleć w postępie geometrycznym ilość przylotów do Polski. Będą powracać tylko zatrudnieni za granicą Polacy - Okęcie w zupełności wystarczy! Nie zgadzam się na wyrzucanie moich złotówek w błoto.
 • ~DW
  (2017-03-21 14:41)
  Widzę poniekąd ważniejsze projekty cywilizacyjne dla Polski: 1. Gwiazda Śmierci - pozwoli zniszczyć każdy kraj głosujący przeciw nam w UE i skutecznie odstraszyć rosję aby oddała wrak 2. Centralny Ośrodek Ewaporacji - posłuży usuwaniu z naszej historii niewygodnych postaci i fałszywych bohaterów 3. Narodowe Centrum Kosmiczne- potrzeba krzewienia wiary na innych planetach jest ogromna

Może zainteresować Cię też: