Inflacja pójdzie w górę, a wzrost PKB będzie lekko niższy od zakładanego. Prognoza MFW dla polskiej gospodarki

MFW prognozuje, że w 2017 roku dynamika polskiego PKB wyniesie 3,3 proc., a inflacja na koniec roku wyniesie 1,5 proc. - wynika z dokumentacji dot. wydłużenia elastycznej linii kredytowej dla Polski.

wróć do artykułu
 • ~Robnad
  (2017-01-18 16:44)
  PKB poszło się paś. Po 4% w IV kwartale 2015 r. nie ma śladu. Gospodarka ledwie dyszy 2, 5% PKB. A miało być 5 % jak zapowiadał żoliborski Niziołek/
 • ~Lustrator
  (2017-01-18 16:13)
  Należy oczekiwać wycia,kwiczenia,dzwonienia zębami,złorzeczeń,potępień,oburzeń i lawiny samobójstw spowodowanych bezsilną złością ,ze strony odmóżdżonych,zawsze pozostających na posterunku, (po linii i na bazie) zastępów prymitywów wyborowych spod znaku PO,N,KOD,GW i tvn-u. Ruina,Grecja,tragedia narodowa w 3 aktach,zniszczenie Polski,rabunek i cała paleta innych ,mrożących krew w żyłach przepowiedni i stwierdzeń popłynie z jakże "mądrych,kształtnych mordek wyposażonych w sympatyczne ryjki" ,lewackiego motłochu. A czemuż to mamy zawdzięczać? - PROGNOZOWANEJ ponoć inflacji,która jakoś nie przeszkodziła MFW w wydłużeniu elastycznej linii kredytowej dla Polski. Ale ile potrzeba by uruchomić motłoch? -wystarczy rzucić choćby gołą kość wyssaną ze szpiku - podobnie jak bezpańskim psom.
 • ~ciekawski
  (2017-01-18 15:53)
  to jest dobra zmiana właśnie - komu tylko to wyjdzie na dobre..??

Może zainteresować Cię też: