Kopalniom zaczyna brakować pieniędzy na wypłaty. Ministerstwo: Potrzeba 700 mln zł

| Aktualizacja:

Nie ma chętnych do zainwestowania w Katowicki Holding Węglowy. A spółka musi przyspieszyć z restrukturyzacją, bo zaczyna brakować pieniędzy, nawet na wypłaty – wynika z informacji DGP.

wróć do artykułu
  • ~Ciufa
    (2016-11-05 01:38)
    Typowe Polaczki, zamiast walczyć o to by mieć lepiej, to lepiej przypierdalać sie do tego co ma lepiej by miał mniej. Brak słów.
  • ~piecz
    (2016-08-25 19:55)
    Zaorać to qu.re.stwo !!!
  • ~Kuba
    (2016-08-24 20:21)
    Powiesić władzę związków zawodowych i będzie dobrze. To same nieroby i lenie śmierdzące
  • ~nkk
    (2016-08-23 11:03)
    chcą zamknąć wujka to już lepiej niech zamkną staszica
  • ~nl
    (2016-08-23 10:52)
    a niech sobie zamykają jedyne kto pracował w czeskich kopalniach to element kryminalny
  • ~józek
    (2016-08-23 02:31)
    nie ma sprawy ,kaczyński ma bilion złotych do dyspozycji.zapomniał tylko gdzie to zakopał,ale sobie przypomni.
  • ~karla
    (2016-08-22 18:07)
    prawdę mówiła pani premier szydlo, że polska w ruinie, ale jak jarosław zostanie premierem to się wszystko polepszy i będzie bardzo dobra zmiana?,
  • ~miskiewicz
    (2016-08-22 14:10)
    górnicy są przeklęństwem polskiej gospodarki. To "dzięki" ich nieuzasadnionym żądaniom drepczemy w miejscu, nie rozwój ale zastój, drogi węgiel, drogi prąd, wysokie koszty życia. Tylko oni zadowoleni
  • ~Napoleon
    (2016-08-22 13:07)
    Dlaczego górnicy są ciągle dotowani z moich pieniędzy a nie np. PGR-owcy. Gdyby w Polsce przez pół roku rządził Łukaszenka , to wyprostowałby wszystko
  • ~obserwator
    (2016-08-22 11:28)
    Polskie gornictwo upada, z prezes Kaczynski nadal marzy o tzwn. "Miedzymorzu".
  • ~KOLOS
    (2016-08-22 10:50)
    z innymi grupami robotniczymi się nie cackano tylko od razu zamykali i ludzi na bruk wyrzucali ..to jest jawna dyskryminacja reszty społeczeństwa ..nie rentowna zamykać a brać górnicza nich szuka innego zatrudnienia i niech nie ******** że są wyciśnięci ja cytryna i nie zdolni do innej pracy bo po przejściu na emeryturę zajmują miejsca młodym i nie płacą za nich składek ZUS BO ROBIĄ NA CZARNO U PRYWACIARZY i umowy śmieciowe jest to nie etyczne i nie moralne że państwo daje takie możliwości ...po przejściu na emeryturę nie powinni oni mieć możliwości podjęcia żadnej pracy ..chyba że otworzą swoją działalność ...nie dość że młodym miejsca pracy zabierają to jeszcze się przyczyniają do deficytu w ZUS ..
  • ~dik
    (2016-08-22 10:29)
    czy dyrektorzy kopalń i ich sekretarki też górnicy ?
  • ~franek
    (2016-08-22 10:23)
    Więcej związków zawodowych na kopalniach to będą fedrować ale z michy .W lipcu zo tone węgla płaciłem 800zł
  • ~Ekonomista z zielonej wyspy
    (2016-08-21 22:05)
    Jak zaczyna brakowac, to trzeba dodrukowac!
  • ~Dorota
    (2016-08-21 18:47)
    ha! ha! ha!
  • ~Jaro
    (2016-08-21 16:30)
    Potrzeba 700 mln zł - PiSda.
  • ~WERT
    (2016-08-21 09:22)
    jak emigranci- beda zyli na koszt reszty spoleczenstwa
  • ~kazan
    (2016-08-21 07:14)
    co na to duda&duda,przecież zawarli porozumienie w sprawie przywilejow i dobrobytu górników.wyglada na to ,ze mówili nieprawdę,a górnicza brać bez związkowych wodzów to stado baranów.
  • ~Górnik
    (2016-08-20 13:30)
    No cóż podatnicy zapłacą i co nam zrobicie!?! ;)
  • ~A
    (2016-08-20 07:37)
    Dosc!