Protesty handlowców i szefa "S" w związku z projektem podatku od marketów

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan skierowali list otwarty do premier Beaty Szydło i do parlamentu. Przekonują w nim m.in., że skutkiem wejścia w życie ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej będzie upadek setek małych przedsiębiorców i utrata pracy przez ponad 23 tys. osób.

wróć do artykułu
  • ~Kudłaty
    (2016-02-03 21:31)
    Panie Duda, przecież to dobra zmiana, walczyłeś o nią.
  • ~MAJOR Z WOJSKA
    (2016-02-03 21:36)
    JAK ŚLĄSK RUSZY TO TE BYDŁO Z PISU POLECI NA ZBITY PYSK.
  • ~Waldek
    (2016-02-03 21:36)
    Duda przecie Ty siedzisz w kieszeni u marionetek Kaczyńskiego takich jak np.... dudopis. Co ty możesz ? Słaby byłeś i słaby będziesz a solidarność dzisiaj to ekipa idealna to chlanie piwska i palenia opon czytaj - CHOŁOTA
  • ~nik
    (2016-02-03 21:43)
    z artykułu wynika że p. Duda ma pretensje odnośnie trybu procedowania ustawy a nie samego podatku jak sugeruje tytuł,ciągle manipulujecie, jesteście kompletnie nie wiarygodni
  • ~christ
    (2016-02-03 22:21)
    PIS-bydlo juz tyle razy oszukal we wredny sposub Palakow a niekrure jeszcze mu wierza, a oberklamczuch jeszcze manipuluje pszestemczo przy Trybunale.
  • ~kz
    (2016-02-03 21:45)
    Pan Prezydent dał panu słowo , że w pierwszej kolejności spełni obietnicę kampanijną dotyczącą wieku emerytalnego / m.in. wszak kwota wolna od podatku , też stanowiła sztandarową "agitkę "/. Proszę zainteresować się " niechlujnym " , bo pośpiesznie rzekomo skierowanym projektem ustawy do Sejmu . Czy ten projekt sztandarowy przeleży do następnej k a m p a n i i ?
  • ~pardons
    (2016-02-03 21:34)
    Szacunki lewi-tana sa mocno niedoszacowane sadze iz prace straci ok 3 mln ludzi.
  • ~oficer prowadzący
    (2016-02-03 21:47)
    To są po prostu zaKODowane strachy na lachy!
  • ~kate
    (2016-02-03 21:58)
    Kolejny "news" der dziennika. Pomieszali wszystko gorzej niż w tabloidzie tylko po to aby jakieś waldki mogły sobie pojazgotać . Bo na tm portalu jazgot jest najważniejszy.
  • ~trzeźwomyślący
    (2016-02-03 21:39)
    Solidarność to by tak chciała zjeść ciastko i mieć ciastko. To się nie da panie Duda. Niech przedsiębiorcy przestaną straszyć i lamentować. Czy ten ułamek procenta z ich dochodu spowoduje zapaść w ich budżetach?
  • ~xxx
    (2016-02-03 22:28)
    Wielkie aj! waj! o 0,5%!!! Dlaczego nie protestowali gdy Belka wprowadził 20% podatek dla polskich ciułaczy???O mało się nie zesrają z żalu, że PiS daje 500 zł dla głodnych dzieci!! Trybunał nie piernął gdy Tusk ukradł 200 miliardów z OFE???
  • ~Adam
    (2016-02-03 22:36)
    A ja się pytam co teraz zrobi ten Duda - obłuda ?
  • ~św.NH
    (2016-02-03 22:25)
    Lewiatan za granicą płaci 5 razy więcej szkopa i nie płacze i nikogo nie zwalnia.
  • ~bywalec
    (2016-02-04 03:16)
    Nie dziwię się Dudzie ,on jako właściciel Bałtyku ma się czego obawiać . Wyszynk w niedzielę będzie przynosił mniejszy zysk przy większym obrocie .
  • ~skumbrie w tomacie
    (2016-02-04 00:27)
    chcieliście "dobrej zmiany" to macie...
  • ~SYLVEK
    (2016-02-03 23:03)
    christ - jak powiesz ze przez 8 lat PIS oszukiwal -to wszyscy na tym forum wiedza kim jestes . Na zmywak walkoniu - jak ci sie upadek PO nie podoba
  • ~Mądry
    (2016-02-04 17:36)
    Ciemny narodzie pomyśl logicznie zanim coś nabazgrolisz .Sieć Lewiatan wchodzi w skład grupy EUROCASH a to Portugalia a nie POLSKA
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-02-04 06:39)
    Tak to jest jak wiceprezes Ochotniczej Strarzy Pozarnej z gminy Brzeszcze idzie do Polityki, Ona jest jak Piroman ktory sam podpala - tylko ze tym razem chodzi o caly Kraj!!!
  • ~ zasmucony
    (2016-02-04 16:15)
    UWAGA - czyja POLSKA - czy MÓJ KRAJ POLSKA i NASZ KRAJ POLSKA - istnieje ,,,,,,, HANDLU i HURTU - POLSKIEGO NIE MAMY - jest - OBCY - OBCY - OBCY - POLSKIEGO PRZEMYSŁU - jak KOT - KOT - KOT - napłakał ,,,,, Młodzież wyjeżdża - UWAGA - OBCY - wszystkie zyski wyprowadzi do swoich krajów !!!!!!!!!!!! taka jest prawda i oczywista prawda
  • ~PiS - ZŁODZIEJE