Protesty handlowców i szefa "S" w związku z projektem podatku od marketów

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan skierowali list otwarty do premier Beaty Szydło i do parlamentu. Przekonują w nim m.in., że skutkiem wejścia w życie ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej będzie upadek setek małych przedsiębiorców i utrata pracy przez ponad 23 tys. osób.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2016-02-09 15:53)
    Duda dostał dobrze płatny stołek, to nie będzie organizował żadnych strajków, no może coś tam dla potrzymania "twarzy", a ten proces o luksusowe,prawie darmowe wakacje nad naszym morzem to kiedy będzie, proszę podać datę, bo tak pan się odgrażał i co cisza, czyli pisali prawdę
  • ~taki los
    (2016-02-09 09:02)
    Piotrze całowałeś ich po stopach i te stopy dały ci kopa w zad
  • ~anty
    (2016-02-08 17:37)
    solidarność powinna zniknąc dosc złego zrobiła,zawsze idzie tam żeby kontrolować protesty,i nic nie załatwić,( chroń panie od przyjaciół z wrogami poradzę sobie sam)
  • ~tadeuszek
    (2016-02-08 12:38)
    tak mi brakuje tych panow z PO szczegolnie ministra Rostkowskiego taki madry czlowiek a tyle dlugi narobil a niby bardzo wyksztalcony tylko w ktora strone
  • ~kr
    (2016-02-07 20:14)
    ja pisdziele i tacy jak na zdjęciu rządzą tym socjalistyczno kleryklnym kraikiem. jakie społeczeństwo takie elyty
  • ~AS
    (2016-02-07 16:49)
    Uwaga !!! umyślne wprowadzanie w błąd! ktoś kto prowadzi sklep we franszyzie (franszyzobiorca) nie zapłaci podatku do czasu przekroczenia 1,5 mln obrotu miesięcznie !!! Zapłaci natomiast franszyzodawca - a tu jest sporo obcego kapitału np. Lewiatan Holding S.A z grupy Eurocash, sklepy ABC i sporo innych żerujących na franszyzobiorcach.Kogo więc broni DUDA???
  • ~dobra zmiana
    (2016-02-06 13:52)
    Ci z lewatywy niech się tak nie martwią. I tak okradają pracowników płacąc psie pieniądze lub kantując w umowach o zatrudnieniu. Jak zapłacą więcej to nic się nie stanie.
  • ~kris
    (2016-02-06 11:45)
    Naprawdę mam gdzieś że padnie Żabka i Fresh Market
  • ~beksa i lala
    (2016-02-05 12:03)
    Niewiarygodne...a co na to górnicy !?
  • ~josemin
    (2016-02-05 10:40)
    poco takie larmo ze bossowie zagranica beda miec mniejszy przyplyw gotowki czy Niemcy by sobie pozwolili na to
  • ~Nie robię zakupów w niedzielę
    (2016-02-04 21:28)
    Ja kupuję w Polskich sklepach , w " Społem" . Ceny nie wiele różnią się od cen w Biedronkach , Lidlach , Kauflandach . Szanuję tę sieć sklepów , bo nie pracują w niedzielę , i nikt tam nie jest zwalniany z tego powodu. Całe to zamieszanie wynika z tego , że nie klienci stracą ,tylko cwaniacy , tacy jak sieć "Lewiatan" "Lidl" . Kaufland.itp. .
  • ~rycho
    (2016-02-04 18:49)
    Duda nie rób z siebie durnia przecież sam tego chciałeś .Powinny być jeszcze dużo większe podatki od ośrodków wczasowych przejętych za friko przez związkowców
  • ~Mądry
    (2016-02-04 17:36)
    Ciemny narodzie pomyśl logicznie zanim coś nabazgrolisz .Sieć Lewiatan wchodzi w skład grupy EUROCASH a to Portugalia a nie POLSKA
  • ~Kołobrzeżanka
    (2016-02-04 16:27)
    Czy ten proces o wydarzeniach w hotelu Bałtyk w Kołobrzegu, między panem Piotrem Dudą a czasopismem Newsweck, który obiecywał Piotr Duda się odbędzie? Jakoś o tym ucichło, a pan P. Duda zniknął i dopiero teraz o nim coś napisano.
  • ~ zasmucony
    (2016-02-04 16:15)
    UWAGA - czyja POLSKA - czy MÓJ KRAJ POLSKA i NASZ KRAJ POLSKA - istnieje ,,,,,,, HANDLU i HURTU - POLSKIEGO NIE MAMY - jest - OBCY - OBCY - OBCY - POLSKIEGO PRZEMYSŁU - jak KOT - KOT - KOT - napłakał ,,,,, Młodzież wyjeżdża - UWAGA - OBCY - wszystkie zyski wyprowadzi do swoich krajów !!!!!!!!!!!! taka jest prawda i oczywista prawda
  • ~sol
    (2016-02-04 15:47)
    O Duda sie obudził znudziło mu sie u prezydenta juz
  • ~właściciel
    (2016-02-04 14:46)
    Jako właściciel dwóch sklepów spożywczych, w przypadku wejścia podatku od handlu w weekend, już podjąłem decyzję. Sklep w niedzielę będzie zamknięty, ja stracę ale z przykrością poinformowałem pracowników że będę musiał zwolnić co najmniej 4 osoby ( po dwie na lokal). Przyczyna prosta brak zysku a koszty są, nie stać mnie na utrzymywanie takiej samej obsady przy mniejszej ilości dni handlowych.
  • ~She
    (2016-02-04 13:44)
    Niech sie niemiecka gazeta nie martwi o Szydło i Dudę. Oni dadzą radę sie dogadać. A niemiecka gazeta niech przestanie judzić
  • ~oliwa wypływa
    (2016-02-04 12:37)
    Każdy oszust skończy na taczce . A ten , który nie dotrzyma obietnic - na taczce z żelaznym kółkiem.
  • ~wir
    (2016-02-04 11:29)
    Panie Przewodniczący Duda,tak naiwnego i beznadziejnie głupiego jak Pan,który uwierzył w te wszystkie pisowskie obiecanki to ja w życiu nie spotkałem.Myślę, że ludzie odpowiednio to ocenią.

Może zainteresować Cię też: