Tesco wycofa się z Polski? Firma rozważa sprzedaż biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej

| Aktualizacja:

Tesco, które ogłosiło sprzedaż swojego biznesu w Korei Południowej, rozważa również sprzedaż swojej sieci w Europie Środkowej i Wschodniej, w celu dalszej redukcji zadłużenia - podał Bloomberg.

wróć do artykułu
  • ~Kacper
    (2015-09-08 10:08)
    Mają słabe i drogie produkty to co się dziwić. Nie mają szans z konkurencją.
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-09-08 14:42)
    WIDAĆ ŻE PIERWSZE PRZEKRĘTY O NAZWIE TESCO - KTÓRE NIE PŁACĄ UCZCIWIE PODATKÓW W POLSCE BIORĄ NOGI ZA PAS , CZEKAMY NA NASTĘPNYCH KTÓRZY CHCĄ OSZUKIWAĆ NASZ KRAJ W POLSCE PO WYBORACH ZACZNIE SIĘ PŁACIĆ UCZCIWIE PODATKI ...
  • ~Piotrek
    (2015-09-08 12:29)
    Już się nie mogę doczekać zamknięcia tego syfu
  • ~lsn
    (2015-09-08 12:03)
    Tesco to jeden z najdroższych marketów - w porównaniu z Auchan średni koszyk droższy nawet o kilkadziesiąt procent !!!
    Kto kupi to padło ???
  • ~zioooom
    (2015-09-08 12:43)
    Nakradli dyrektorzy i leżą gdzieś na wyspach,a pracownikowi nawet wody nie dadzą lub za byle bułkę zwolnią,a klient za to może wszystko
  • ~cx
    (2015-09-08 12:32)
    Tesco biedronki i inne wio z POlski
  • ~m
    (2015-09-08 15:14)
    pasożytów nie będziemy ztrzymywać
  • ~antygeograf
    (2015-09-08 11:17)
    "sklepy Tesco w Europie Środkowej i Wschodniej - z siecią obejmującą Węgry, Polskę, Czechy, Słowację i Turcję - .."

    ktore panstwa sa w Europie Srodkowej a ktore we Wschodniej ???
  • ~zenek
    (2015-09-08 11:07)
    tesco ma jeden duzy plus - woza zakupy do domu.
    a tak pozatym to ciekawe kto moglby kupic tesco? chyba tylko walmart...
  • ~misiek
    (2015-09-08 13:35)
    Mój ulubiony sklep. Warzywa i owoce zawsze świeże , nie jak w Biedronce. Produkty różnych kuchni a zwłaszcza dużo Francuskich wyrobów...No tak, ksenofobiczni Polacy to tylko kapustę, golonkę i schabowego znają i wcinają :)
  • ~ect...
    (2016-04-16 15:03)
    I to jest bardzo dobra wiadomość dla nas Polaków, polskiej gospodarki i rodzimego biznesu. Wracamy do uzdrowienia rynku polskiego i zwalczania nieuczciwej konkurencji, która przez kilkanaście lat doprowadzała, dzięki ponadstandardowym ulgom podatkowym i stosowaniu cen dumpingowych do bankructwa setki małych polskich, rodzinnych firm i sklepów. Dlatego właśnie UE tak się wścieka na Polskę, bo uniezależniamy się od ich kapitału i chciwości, a dzięki temu spadać zacznie bezrobocie, rozwinie się gospodarka i cały zysk będzie inwestowany w Polsce. Tego pazerni unijni banksterzy nie mogą znieść.
  • ~starszy PAN
    (2016-04-17 08:23)
    DLACZEGO - DLACZEGO - DLACZEGO do naszego kraju - strumieniem - nie płyną - różne gałęzie przemysłu a przemysł daję rozwój danego kraju .... Nie znam się na handlu i hurcie oraz bankach to powinno zostać w rękach danego kraju tj POLSKI
  • ~ja
    (2015-10-03 09:23)
    najgorsza sieciówa w Polsce w tych marketach zawsze brud brak towaru ogólnie syf i co wykorzystują pracowników za marne parę groszy
  • ~Jaś Fasola
    (2015-09-11 22:54)
    I co my teraz ze sobą poczniemy ? Biedronki nas oblezą do cna .
  • ~kk
    (2015-09-09 14:15)
    Swoje zarobili zwolnienia z podatków się końcża, PIS grozi podatkiem aby pieniądze zostały w Polsce to co maja robić? Spadają po prostu
  • ~gaga
    (2015-11-09 19:10)
    Kiedy to bedzie wiadomo co z tesco? Pracownikow uprzedza odpowiednio wczesniej?
  • ~w końcu usię zawijają
    (2015-09-08 19:30)
    Racja uciekają,żeby nie płacić podatków,czekamy na inne sklepy i za każdym razem jeśli to nie będą Polskie sklepy,a raczej obozy pracy,będę miał taki :)
  • ~Shaka
    (2015-09-08 23:41)
    i gdzie tu sex ukryty ;) ? ano sprzedajemy i nas niema ... jest od nowa nowa ściema ... sieć huljana i dżuljana ... specjalna strefa podatkowa dla cwanoupośledzonych z ulgamy na następne 4tery albo 8siem lat ... a później znowu sprzedajemy ... i tak w koło Macieju .. a my jak te barany połowę z tego co powinni zostawić u nas choćby w postaci podatków pozwalamy im w majestacie prawa wyeksmitować do ich rodzimych banków ...
  • ~prawo pracy
    (2015-09-08 13:54)
    faza pierwszego neokolonializmu sie skonczyla,
    wybieraj rynek lolalny, sezonowy, organiczny
  • ~niki
    (2015-10-01 17:27)
    Sprzedaja buble. Lepiej by bylo gdyby odkupil ich Piotr i Pawel i zeby wprowadzili swoje marki. Piotr i Pawel ma produkty z najwyzszej pulki.

Może zainteresować Cię też: