Zagraniczni inwestorzy chwalą Polskę. NOWY RANKING

| Aktualizacja:

Zagraniczni inwestorzy uważają, że Polska jest najbardziej atrakcyjnym krajem regionu. Wysoko oceniają kwalifikacje i motywację pracowników a także stabilność polityczną.

wróć do artykułu
  • ~Cypisek
    (2014-04-06 21:24)
    Zagraniczni inwestorzy uważają, że Polska jest najbardziej atrakcyjnym krajem regionu. --- Mam pomysł co by tu zrobić , żeby Polska była najbardziej atrakcyjnym
    krajem na świecie. Oddać im nasze państwo w całkowite władanie, a mieszkańcom wypłacać za pracę bochenkami chleba i wodą. Wtedy wszyscy
    wycofają swoje inwestycje nawet z Chin i Górnej Volty ,zwanej obecnie Burkina Faso. Ciekawe czy mój pomysł jest oryginalny , czy może w budynku Korpusu
    Kadetów im. Aleksandra Suworowa już nad tym kombinują ?
  • ~Taka prawda.
    (2014-04-06 19:16)
    Nikt tak nie kradnie i rabuje jak parchy.
  • ~vp
    (2014-04-06 16:42)
    Oj nie dobrze nie wiedzą co czynią chwaląc. Podpadną panu prezesowi wytworu politycznego zwanego PiS.
  • ~helgot
    (2014-04-06 14:59)
    A dlaczego mają nie chwalić ,przecież polski robotnik zasuwa po 10 godzin dziennie za 1500 złotych ,czyli niewolnictwo tyle nam dały rządy platformy i PSL!!!
  • ~babcia klozetowa
    (2014-04-06 13:48)
    jak nie chwalić takiego kraju gdzie rząd zrobił i dostarczy swoich obywateli jako tanią siłę roboczą
  • ~NIEMKI ZADOWOLONE Z OSZCZEDZANIA ,NAWET NAM SIĘ TO
    (2014-04-05 21:05)
    no to teraz MY GERMANY PRZEKONAMY SIĘ JAK SOBIE WIEDZMY POLSKIE PORADZĄ Z GOSPODARECZKĄ POLSKĄ BEZ NASZYCH RODZIN BLISKICH I DALEKICH ?GERMANSKICH
    SUKI SAME TEGO CHCIALYŚCIE I SAME TE PIWO WYPIJCIE !
    TO SUKI POLSKIE TAKIE PRZEMĄDRZALE JESTEŚCIE I OPLUWACIE NASZE RODZINY WSZYSTKIE GERMANSKIE ?
    TO JAK TERAZ NAPEDZICE TĄ SWOJĄ PECHOWĄ GOSPODARECZKĘ POLSKĄ !
    PANIE POLSKIE PRZEMĄDZAŁE DOBRE W GATCE .
    BO NAM GEPARDZICOM OSZCZE
  • ~slowianka
    (2014-04-05 18:48)
    JACY INWESTORZY CO DOJA POLAKOW AZ MILO...
  • ~Chwalą bo dzięki szwindlom na Polsce
    (2014-04-05 11:05)
    sami robią interesy. Zagonili Polaków na zmywaki jako tania siłę robocza to teraz chwalą
  • ~oli1953
    (2014-04-04 20:09)
    Dla kogo ten artykuł,to nie dla przeciętnego zjadacza chleba.I gdzie tan raj.
  • ~HOLENDER IWAN
    (2014-04-04 18:38)
    PISAŁEM JUŻ NA TEMAT INWESTORÓW ZAGRANICZNYCH I OBCEGO KAPITAŁU ,ŻE BUDŻET PAŃSTWA MA Z TEGO FIGĘ BEZ MAKU A POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO JEST DOJONE WE WŁASNYM KRAJU .MOŻE KTOŚ WRESZCIE POMYŚLI O POLAKACH I STWORZY NAM WARUNKI DO INWESTOWANIA BO BYLI I OBECNI POSŁOWIE PRZEZ DWADZIEŚCIA PARĘ LAT PRACOWALI LI TYLKO DLA SIEBIE ,BUDZĄ SIĘ ONI I OBIECUJĄ PRZED KAMPANIĄ WYBORCZĄ ALE TYCH NOWYCH KANDYDATÓW TRZEBA DOKŁADNIE PRZEŚWIETLIĆ .
  • ~bieda
    (2014-04-04 18:21)
    Panie premierze jak żyć ?Masz pan sumienie , możesz spać?
  • ~Mart
    (2014-04-04 18:13)
    motywacja jest,..., 400euro/mc jak nie to zdychaj. nic dziwnego ze inwestorzy się cieszą. Jak Helmut spod Munchen w 41 ze przyszedł nowy transport z Polski
  • ~kanadol
    (2014-04-04 17:47)
    Kurde, sami typowi polscy malkontenci! Jak wam spłuczka w klopie nie będzie działać, to znowu będzie winny rząd i UE? Cały świat z was wysysa... a wy co? - zasilacie świat dobrobytem, radością i optymizmem? Polacy mieszkający w Polsce to jedna wielka zgraja wiecznie niezadowolonych popapranców. Nawet gdyby wam dać po nowym mieszkaniu, Mercedesie i milionie zotych na drobne wydatki, to stanęlibyście na głowie, aby to niedocenić i na nowo narzekać, że dzieje się tragicznie i że należy się wam więcej!!! Obudździe się, spojrzcie w lustro i nie obwiniajcie wszystkich wkolo za wasz niudaczny świat... co za ludzie!!!
  • ~sondor
    (2014-04-04 17:21)
    Państwo, to nie terytorium, to jego mieszkańcy. Jak mieszkańcy są bogaci to i Państwo jest bogate. U nas to jest postawione na głowie, pierw liczy się rząd, budżet a na szarym końcu obywatel. Co my mamy z tego, że inwestorzy chwalą Polskę - nic, kolejki do lekarzy, pozrywane linie kolejowe, kiepski poziom szkolnictwa już o opiece socjalnej dla potrzebujących nie wspomnę. Czym tu się chwalić - dla zwykłego zjadacza chleba jest to obojętne i cały w tym problem!
  • ~glews
    (2014-04-04 15:32)
    Polski niewolnik to dobry niewolnik! Pracuje w świątek i niedzielę, po 12 godzin, zarabia jak "Chińczyk" stąd ma ksywę "Chińczyk Europy", żre tanią jatkę, pije gów...wody pokolorowane, pali skręty, żyje krótko, nie wymaga standardów do-życia, zgadza się na bieda-emerytury i eutanazję! Jest bezkonfliktowy, potrafi być świetnym kapo, siedzi przez plazmą i robi za ciemnego kreta!
  • ~qwe
    (2014-04-04 15:29)
    To gdzie ten raj?
  • ~Krzyszrof
    (2014-04-04 15:28)
    Inwestorzy się cieszą, a my zarabiamy 400 EUR na miesiąc i nie starcza już na opłaty i jedzenie.
  • ~GoldmanSachs
    (2014-04-04 15:22)
    Inwestorzy (czytaj : spekulanci) piorą kasę jak trzeba.
    Pralnia kwitnie im więcej ciemnych interesów.

Może zainteresować Cię też: