Unia ma budżet na lata 2014-2020. Polska największym beneficjentem

Unia Europejska ma budżet na lata 2014-2020. Europosłowie ostatecznie zaakceptowali wydatki Wspólnoty na poziomie 960 miliardów euro.

wróć do artykułu
  • ~Zgredek
    (2013-11-20 13:48)
    Do ~ZB2013-11-19 21:29 a Pan by tylko chciał brać dla siebie?! Pora nauczyć się brać i mądrze wydawać oraz dzielić się bogactwem z innymi mądrze. Dawać innym wędki, a nie ryby. Tego uczy Unia i dzięki Bogu, że jej się to chce. Angole już chcą wiać z Unii i krzyż im na drogę - chcą płacić cła niech płacą.
    Jest Pan chyba agentem Watykanu, poddanym agentów Watykanu? A może związany z oszustem Rydzykiem? /ta zakonna szuja też chce wszystko darmo/.
    Czyli samemu żreć za trzech i patrzeć z pogardą jak ubodzy/ tzn. słabi i głupi/ umierają?
  • ~Klik
    (2013-11-20 01:38)
    Degrengolada moralna katolickiego (podobno) narodu. Zamiast dziekowac Bogu za cos co sie im w ogole nie nalezy to jeszcze pluja.
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-11-19 22:32)
    No to Prawym i Sprawiedliwym wątroby lasują się ze złości na ten niewątpliwy SUKCES rządu Tuska!!!
  • ~ZB
    (2013-11-19 21:29)
    Jeszcze za malo?
    Niedlugo ty bedziesz placic na Albanow i Rumunow.
    Nie moge sie tego doczekac!
  • ~rudy pinokio
    (2013-11-19 20:47)
    Przeliczając to na jednego mieszkańca polski to wychodzi że przeciętny litwin lub estończyk dostanie więcej więc nie widzę powodów do radości .
    Propaganda Obłudy w skrucie PO
  • ~JKM
    (2013-11-19 20:35)
    Ciekawe czy tusk zdąży to wszystko zdefraudować do końca kadencji. Zwykli zjadacze chleba i tak nie mają z tego nic.
  • ~ZB
    (2013-11-19 19:53)
    Polacy zgarna najwiecej i jeszcze pluja na Unie. To niesamowite p.o.l.s.k.i.e chamstwo!

    Mysle, ze jak dojdzie do wladzy wielki przeciwnik Unii to zrezygnujecie z tej jalmuzny i sami sobie poradzicie, ( dla mnie byloby to sprawa HONORU!)
  • ~Lech
    (2013-11-19 17:09)
    po kursie 4,2 zł/ za euro wynoszą około 10 mld euro
    http://www.wykresy.net/liniowe/koszt-obslugi-dlugu-publicznego-w-polsce-ostatnie-12-lat.html

    Co ciekawe za rządów PiS dług publiczny spadał :-)
  • ~fk
    (2013-11-19 17:04)
    Przed chwilą mówili o tym w Teleexpresie .Ale o tym ,że trzeba 30 mld składki wpłacić nie raczyli wspomnieć
  • ~fk
    (2013-11-19 16:56)
    Koszt obsługi zadłużenia jest wyższy niż 10 mld euro .
  • ~Lech
    (2013-11-19 16:00)
    105 mld euro - 30 mld euro (składka) = 75 mld euro
    75 mld euro / 7 lat = 10,7 mld euro rocznie

    Koszt obsługi zadłużenia zaciągniętego przez rząd Tuska to 10 mld euro rocznie.

    Tyle w tym temacie
  • ~emeryt
    (2013-11-19 15:57)
    wiesio ty durniu do potegi 5 idz na budowe pracowac moze bedzie wiecej autostrad dzieki tobie oddanych wez sie do roboty nie martw sie o kaczynskiego bo dostaniesz udaru
  • ~Gosc
    (2013-11-19 15:51)
    to nie najwiecej tylko to ze jest najwiekszym krajem z przyjetych ostatnio do Unii-bez zadnego wyroznienia.Najgorsze jest to ze nie bedzie zadngo pozytku przy takich wladzach a Polska zostanie bankrutem z jeszcze wiekszym dlugiem.
  • ~onen
    (2013-11-19 15:16)
    Ale znowu się nachapią . Przecie 30% tego rozkradną w legalny sposób w oparciu o ustawy legislacyjne pozwalające wykorzystywać luki prawne. Nie liczcie poloaczki ze ścany wschodniej , że się podniesiecie
  • ~Józia
    (2013-11-19 15:10)
    ~europejka2013-11-19 14:29
    Zdumiewajace komentarze. Zamiast sie cieszyc, ze Europa nas powaza i liczy sie z naszym rzadem,...

    Unia nie może sobie na to pozwolić , żeby polaczki przy granicy z Niemcami zdychały z głodu. Jeszcze by się okazało, że Adolf miał rację. Z poważaniem niema to nic wspólnego...
  • ~psychiatra Macierewicza
    (2013-11-19 15:09)
    Cio tu tyle moherków i PISiorków ? cio tak boli ?
  • ~Ambasada Prusakow
    (2013-11-19 15:07)
    A ile z tych pieniedzy zostanie rozkradzionych przez Plakow na 1000 sposobow? Znow beda najdrosze ceny robocizny tak jak bylo ze szkoleniami gdzie za 45 minut bzdurnego wykladu dla Kursantow 28 letnia dziewczyna po kierunku humanistycznym bez zadnego doswiadczenia menedzerskiego i zyciowego , wykaldajac madrosci menedzerskie kasowala 100,- Euro?
  • ~Fruzia
    (2013-11-19 15:04)
    Polacy, ptacy niebiescy...się opieprzają, bo zawsze z Unii coś wyżebrają...
    Złodzieje i pasożyty z manią wielkości...
  • ~Robnad
    (2013-11-19 15:03)
    wilkor2013-11-19 14:01
    "Czarny dzień dla PISU!!"

    lecz się głąbie. właśnie tobie niedojdo POumysłowa i twoim kamratom w "bulu" i ich POtomstwu, Tusk zapewnia zadłużenie Polski do usranej śmierci. skoro 300 mld. załatwionych przez PIS, i 200-300 mld. rąbniętych z juz wcześniej z OFE, skutkowało u niego oficjalnym POdwojeniem długu publicznego, zaś pieniądze "wydane" na inwestycje przynoszą tylko straty.
    idź do lekarza byle jakiego, lub od razu na drzewo.
  • ~diana
    (2013-11-19 14:42)
    panie premierze panscy ludzie ten budzet rozpracuja dla siebie zadnego pozydku z tego nie bedzie dla kraju premie nagrody odprawy e.c.t.

Może zainteresować Cię też: